מעקב "לוקאל": רכב חדש לשאולי

תום רוזנברג תושב הוד השרון נחשף לסיפורו של משה שאול (שאולי), חסר בית שמתגורר ברכבו שהורד מהכביש, בדף הפייסבוק של "הוד הכפר- לוקאל הוד השרון", גייס כסף ורכש עבור שאולי רכב

קרן שלהבת 09/07/2018
רכב חדש לשאולי
משה שאול (שאולי) עם הרכב החדש (צילום: תום רוזנברג)

תום רוזנברג, תושב הוד השרון משפטן ומתווך נדל"ן במקצועו, שצפה בסרטון על משה שאול (שאולי) בדף הפייסבוק של "הוד הכפר- לוקאל הוד השרון" החליט לגייס עבורו רכב.

תום, שמצבו של שאולי נגע ללבו, פנה לחבריו ומכריו כדי לגייס כסף לשאולי חסר הבית שרכבו הקודם עמד לרדת מהכביש. שאולי: "אני שמח שסוף סוף זכיתי לכך שמישהו יתייחס למצבי. תום פנה אליי בעקבות הסרטון וביום חמישי הוא הביא לי את הרכב עם המפתחות. אני ממש מתרגש ומאושר. סוף סוף זכיתי לישון על ריפוד נוח".

שאולי חסר בית מזה 7 שנים. הוא מתגורר ברכבו ללא מקלחת, אוכל ופינה חמה. לפני שבועיים העלינו את בעייתו והציבור כאמור לא נשאר אדיש. נירית סוקול מקימת ועד הפעולה גיל עמל החליטה לקיים ב-12 ביולי בשעה 17:30, הפנינג שכל הכנסותיו יועברו לשאולי. רוזנברג תושב התקשר לברר על מצבו וכאמור, ביום חמישי האחרון הגיע לשאולי הנרגש עם רכב במצב טוב אותו רכש עבורו מכספו ובעזרת תרומות של חברים ומכרים.

שאולי: "אני רוצה להודות לכל מי שמנסה ועוזר לי. אני מברך את תום שראה את המצוקה שלי וגייס כסף עבור רכישת הרכב שלי. הרכב אומנם לא חדש אבל הוא נוסע, ונוח לי לישון בו. ברכב הישן הריפודים היו קרועים הוא היה קטן וכולו שבור גם מבחינה מכנית. אני עדיין זקוק לבית ובגדים אבל סוף סוף רואה את האור בקצה המנהרה.

 למעוניינים לסייע לשאולי ניתן להגיע ליום ההתרמה או לפנות לשאולי בטל: 0543509129

 

עוד ב
חשבנו שיעניין אותך גם...
צוללן טבע למוות בחוף פלמחים
התחדשות עירונית ברח' אורוגוואי
הדוגמנית ואשת העסקים נטע אלחמיסטר
מברצלונה למסיבת הרווקות
שומרים על ניקיון החופים
שומרים על ניקיון החופים
לראשונה: סקר לבחינת הרגלי הנסיעה של תושבי השרון
בוחנים את הרגלי הנסיעה בשרון
הולכים לקואליציה
טקס חלוקת פרסי הבית המטופח ברעננה. הטקס התקיים בבית העיריה בלשכת ראש העיר. מימין: חיים בן חיים , הזוכה בפרס, דן ברוך, ראש העיר בנימין וולפוביץ, מזכיר העיר יוסי רביד.
חיים בן חיים, לשעבר סגן ראש עיריית רעננה הלך לעולמו
עבודות שירות לתוקף פקח עירוני