תכנית הליווי העסקי הבלעדית!

יצאנו לראיין את קורין גולד-מגדים, המייסדת והמובילה המקצועית של דבלופה. קצת יומרני להצהיר על תכנית ליווי עסקי שהיא בלעדית, לא?

אתר לוקאל 09/07/2018
pixabay

ממש לא! תכנית הליווי שלנו היא אכן בלעדית! כי אין שום גורם או ארגון בארץ שמספקים תכנית ליווי עם מגוון מנטורים מתחומים עסקיים שונים, והיישום בה מתבצע במהלך המפגשים וכבר מהמפגש הראשון!
אז מה חדש בעצם?
אנחנו לא מאמינים בקורסים ובהרצאות, ואפילו לא בליווי פרטני של יועץ אחד. אנחנו מאמינים בתרגול מיידי, ומטעם מספר מנטורים מומחים, כך ניתן לתרגם לרמת העסק הקטן את המודלים שנבנו עבור פירמות ענק כמו קוקה קולה.
לא מאמינים בהרצאות כמו באקדמיה, ועדיין את בדרך לדוקטורט בשיווק?
כן. אני בדרכי לדוקטורט בשיווק, ובימים אלה אני חוקרת ובונה מודל למיתוג. לצד זה, אני המנכ"לית של דבלופה כבר 11 שנים, ומלווה בעלי ובעלות עסקים, ויודעת על בשרי כמה חשוב לדבר פרקטיקה ולא רק תיאוריות.
אז מה בתכנית הליווי של דבלופה?
במהלך התכנית המקיפה מגבשים זהות ובידול של העסק, בונים תכנית יעדים ברורה, מגדירים מחדש את המוצרים והשירותים, בונים תכנית עסקית ותכנית שיווק, מקימים תשתית של אתר אינטרנט בפועל, מתרגלים עבודה ברשת החברתית וקמפיין ממומן, מבינים את המספרים של העסק, עוברים סדנת תקשורת חזותית, מפתחים כלים מעשיים רו"ח ועו"ד, ומתרגלים שיטות מכירה.
נשמע כמו תכנית גדושה
16 מפגשים, אחת לשבוע, הפגישות מתקיימות בכפר-סבא באזור התעשייה במתחם חדשני ונעים, ומועברות על ידי המנטורים הטובים בתחומם. תכנית הליווי הבאה נפתחת ב 6/7/1/8.
יכולה לתת טיפ קטן לבעלי ובעלות העסקים לסיום?
בטח! חשוב כבר מעכשיו להתנהל עסקית כפי שהייתם רוצים שהעסק יתנהל בעוד חמש שנים. הכוונה היא, להוציא החוצה את המטלות ואת העשייה שלא הכרחי שבעל העסק יבצע בעצמו, ושאתם מזהים שזו עשייה שגוזלת הרבה זמן ומשאבים מעשייה שמשמעותית יותר לעסק. ואם אין לכם כרגע את הכסף הנזיל לטובת התהליך הזה- שווה ליצור תכנית במיוחד כדי להגיע לשם. עם תכנון נכון אפשר לגדול משמעותית ומהר.

074-710-5896
התע"ש 14, מתחם חאן בבא, קומת הכניסה (קבוצת טוב) לפרטים https://developpe.center/

עוד ב
חשבנו שיעניין אותך גם...
ריבוע כחול נדלן לא תשלם היטל השבחה על נכס באזהת ברעננה
ריבוע כחול נדל"ן לא תשלם היטל השבחה על נכס באזה"ת ברעננה
מגנים על הבית משריפה
מגנים על הבית משריפה
בואו להצטלם עם סנטה
#מחוץ_למסך
השקת השדה החקלאי המונגש הראשון
קטיף עצמי עם כסאות גלגלים
האלופים הם האבות שמתמידים ומגיעים
"האלופים הם האבות שמתמידים ומגיעים"
פרויקט פינוי בינוי ראשון יוצא לדרך בבת ים
פרויקט פינוי בינוי ראשון בבת ים
אוסף חרקים במקום אוסף בולים...