היום הגדול מתקרב? איך לחגוג את מסיבת הרווקות ואת יום החתונה עם טעם טוב בפה?

שבועות (ואפילו חודשים) של המתנה מתקרבים לקיצם, וממש בקרוב תצעדו לעבר החופה כשאתם מוקפים בחברים הכי טובים ובקרובי משפחה עם טישו ועיניים דומעות מהתרגשות. אלה הם בדיוק האנשים שאתם רוצים להודות להם על הזמן שפינו למענכם וגם על האנרגיות שיכניסו לרחבת הריקודים. איך עושים את זה ומעניקים להם שי סמלי ואישי מאד שישאיר טעם מתוק פה?

אתר לוקאל 14/08/2018
היום הגדול מתקרב? איך לחגוג את מסיבת הרווקות ואת יום החתונה עם טעם טוב בפה?
pixabay

מזכרת ממסיבת הרווקות

עוד לפני שנגיע ליום הגדול נתחיל דווקא מאחד האירועים המרכזיים ביותר – מסיבת הרווקות. אין ספק שהאירוע הזה הפך לערב משמעותי מאוד עבור הכלה והחברות שמשקיעות לא מעט מאמצים בתכנון חוויה בלתי נשכחת. אלא שגם הכלה רוצה להעניק שי קטן משלה, להודות לחברות הטובות על ההשקעה ולהעלות עוד קצת את רמות ההתרגשות והאדרנלין לקראת החתונה המתקרבת. דרך טובה לעשות את זה היא להעניק להן שי קטן בסיום האירוע, כדוגמת מארז שוקולד אישי עם ברכה או מילת תודה.

 

מתנות לאורחים בחתונה

האירוע המרכזי השני הוא, איך לא, החתונה. היום יש לא מעט דרכים לעשות את זה. יש זוגות שמעניקים עציץ קטן או ספרון של תהילים, אבל השאלה היא מה באמת מתאים לאורחים שלכם. העציץ הקטן דורש השקעה לא מבוטלת, ספרון תהילים עשוי להיתפס כנדוש וגם כוס צ'ייסר לא ממש מתאימה לכולם. מארז פרלינים עם הדפס שמותיהם של בני הזוג, קופסת פח עם טראפלס במגוון טעמים ומועד האירוע או שוקולד גדול על מקל עם מילת תודה, כולם יעשו את העבודה. אתם יכולים לשלב גם קצת הומור ולחלק את הממתקים מבעוד מועד, כבר בכניסה לאולם, עם הכיתוב "שיהיה לכם כוח לרקוד" או "קלוריות שורפים על הרחבה".

 

חושבים מחוץ לקופסה

אם נודה באמת, החתונה היא היום רק אירוע השיא בשורה של אירועים נלווים, מחגיגת האירוסין דרך החינה המסורתית ועד למסיבת הרווקות. כשהחברים הטובים מפנים זמן יקר כדי להגיע, לשמוח ולשמח, שי קטן וסמלי בהחלט מעיד עד כמה אתם מעריכים את ההשקעה גם אם אין לכם זמן (בין שלל האירועים) לעצור ולהודות לכל אחד באופן אישי. יש היום שפע של אפשרויות, מגוון בלתי נגמר של מתנות אישיות יותר או פחות, וגם המון דרכים להפוך כל מתנה לייחודית ומרגשת באמת. השילוב בין מתנה עם ערך מוסף, טאץ' אישי, עיצוב יוקרתי וקצת מחשבה מחוץ לקופסה, זה השילוב שישיג את תשומת הלב של האורחים שלכם ויגרום להם לזכור את היום הזה הרבה אחרי שעוגת החתונה תישאר בגדר זיכרון מתוק.

היכנסו לאתר רוי שוקולד לקבלת רעיונות למתנות באירועים המרגשים בחייכם!

גלשו לקטלוג מתנות למסיבת רווקות לקטלוג מתנות לאורחים בחתונה

 

עוד ב
חשבנו שיעניין אותך גם...
דני דירבאין וחבריו לפרס
מצטיין חברתי ב"כנפיים של קרמבו"
כפר סבא מצטרפת למיזם הייחודי של משרד הבריאות
כפר סבא מצטרפת למיזם הייחודי של משרד הבריאות
הולכים על זה
חדש בפוריה: מרכז בריאות וספורט
צעירת הצולחות
עשרות תושבים בכנס ההסברה של מהיר לעיר
עשרות תושבים בכנס ההסברה של "מהיר לעיר"
ראש עיריית הרצליה , משה פדלון
בחזרה לעתיד הרצליה 2030-2035
מעלים את הסיף על המפה