שרי ירושלמי מתמודדת למועצת העיר

ירושלמי, פעילה חברתית, שפעלה נחרצות לקיומם של אירועי הגאווה בהוד השרון, מתמודד ברשימה עצמאית תחת השם "חינוך ושוויון בהוד השרון"

זאב שרגא 29/08/2018
שרי ירושלמי, מתמודדת למועצת העיר (צילום: אפרת גוטליב שמיר)

הפעילה החברתית שרי ירושלמי, המוכרת בפועלה לקיומם של אירועי הגאווה, לראשונה בהוד השרון, הודיעה השבוע על מועמדותה למועצת העיר ברשימה עצמאית תחת השם "חינוך ושוויון בהוד השרון".  ירושלמי (38) מספרת על עצמה: "אני אמא לשני ילדים אותם אני מגדלת במשמורת משותפת עם אשתי לשעבר. נולדתי וגדלתי בשכונת גיל עמל, בה אני מתגוררת עד היום. אני מורה לריתמוזיקה בגני ילדים ולמדתי באקדמיה הגבוהה למוזיקה ומחול בירושלים. עבדתי שנים במשרד החינוך, כמנחה של מורות וגננות במחוז ירושלים. ניהלתי חברת פיתוח תוכניות לימוד וחוגי העשרה לילדים וניהלתי תחתי צוות מדריכים".

 "עם לידת ילדי משהו בי לא יכל להמשיך בשגרת החיים והעבודה, לא יכולתי לשבת בצד, משהו בער בי לצאת ולהילחם בעוולות ולדאוג לעתיד טוב יותר לילדי",אומרת ירושלמי, "זו הייתה  נקודת המפנה בחיים שלי. כאן התחלתי את העבודה החשובה ביותר בעיניי, את עבודת ההתנדבות שלי. לקחתי חלק בקידום חקיקה בכנסת בנושא אלימות מינית, זכויות נשים, ילדים ולהט"ב. לימים יזמתי את אירוע הגאווה בעיר אשר נתקל בהתנגדות רבה - חברי מועצה מכהנים התבטאו בצורה גזענית ומכוערת, רב העיר תקף אותי ויזם 'עצרת לשמירה על ערכי המשפחה' כקונטרה לאירוע הגאווה והסובלנות וכשראיתי מה הלך הרוח בעיר, שקומץ קטן של אנשים חשוכים מנהל לנו את החיים ביד רמה,  החלטתי שהגיע הזמן להצטרף להנהגת העיר ולדאוג לעיר ערכית חופשית ופלורליסטית".

"שנה שלמה חקרתי ולמדתי את הזירה העירונית, את מבנה העירייה, והמערכת מבפנים. נפגשתי עם חברי המועצה, עם חלק מראשי המחלקות וכמובן עם ראש העיר. נפגשתי עם תושבות ותושבים רבים ושמעתי על המצוקה הגדולה בעיר. אנשים סיפרו על עירייה שמתעמרת בתושבים שלה, על חשבונות ארנונה מנופחים, צהרונים לא מתפקדים, אזורי רישום נוקשים שמתחלפים כל שנה, בעיות תשתית חמורות, זבל שלא מפונה מהרחובות ובעיקר הרגשת בושה ושנאה לעיר שאנחנו גרים בה", אומרת ירושלמי, "אני אוהבת את העיר שלי, אני אוהבת את הקהילה שלי והגיע הזמן לעשות לביתנו, לדאוג לעתיד של הילדים שלנו, לעיר שתראה את טובת התושבים לנגד עיניה. אני כאן ויש בי את הרצון, הכוח והיכולת לעשות זאת. הצטרפו אליי, אני שחקנית חדשה בזירה שמגיעה מהשטח, לא עומדים מאחורי קבלנים ובעלי אינטרסים, ואין לי מי שמריץ אותי ומממן אותי. בשביל להיכנס ולהתחיל לעבוד ולייצג אתכם ואת הצרכים שלכם, אני זקוקה ל-1625 קולות בקלפי. אני מזמינה אתכם להיות אחד מהם ולתת לי הזדמנות לפעול מתוך המערכת, לשנות דברים מבפנים לטובת התושבים."

השבוע פרסמה ירושלמי את עיקרי מצע הבחירות שלה והתייחסה לנושאי החינוך, הורות, מתן ייעוץ משפטי למשפחות, מתן מלגות והלוואות ללימודים גבוהים ואף לנושא הטיפול בשכונות. כזכור, עם פתיחת קמפיין הבחירות של המועמד לראשות העירייה עו"ד נוה גור, הודיעה ירושלמי כי היא מצטרפת לסיעת "דרך העיר" בראשותו, אולם נראה כי השניים פנו כל אחד לדרכו. "הייתי מספר 3 של נווה אבל לא ראינו עין בעין בכל מיני נושאים וההחלטה להיפרד הייתה משותפת," אומרת ירושלמי, "אני מאוד מכבדת את נוה ומאחלת לו בהצלחה אבל אני יוצאת לדרך חדשה, עצמאית, שאוכל לקדם באמת את טובת התושבים ואני מאמינה שזו הדרך הנכונה ביותר".

 

 zeevshraga1978@gmail.com

 

עוד ב
חשבנו שיעניין אותך גם...
ניפגש בשיעור
ניפגש בשיעור
יתושים נגועים בקדחת מערב הנילוס התגלו בערבה
יתושים נגועים בקדחת מערב הנילוס התגלו בערבה
תלש שרשרות מקשישים
אישום: תושב השטחים שדד שרשראות מקשישים
"חזרתי אחרת לעולם הזה"
עומר שילון. אהבתי להשפיע מגיל צעיר
"למדתי שביחד אפשר לשנות"
פצוע אנוש מפגיעת אוטובוס
פודינג קוקוס עם רוטב דובדבנים
חברי מועדון המתנדבים ליונס הכפר סבאי
מועדון הליונס עושה טוב ביום המעשים הטובים