הביעו הזדהות

חברי המועצה אלמוג אסולין, אבין ומימוני הפתיעו בישיבת ההזדהות במועצת העיר כאשר הצהירו כי הם יזדהו עם רשימתו של רמי בר לב, המועמד החדש לראשות העירייה, ולא עם טל עזגד, איתו הם היו מתואמים במרבית הצבעות המועצה

29/08/2018
הביעו הזדהות
טל עזגד.

הפתעה בישיבת ההזדהות, שהתקיימה במועצת העיר ביום ראשון השבוע, ובה הצהירו חברי המועצה אם איזו סיעה או רשימה חדשה הם מזדהים לקראת הבחירות המוניציפאליות שיתקיימו ב-30 לאוקטובר.                                                      

חברי המועצה אהרון אלמוג אסולין, שירה אבין ומרק מימוני בחרו שלא להזדהות עם טל עזגד, חבר המועצה והמועמד לראשות העירייה, והצהירו כי יזדהו עם רשימתו של רמי בר לב, המועמד החדש לראשות העירייה. הדבר מפתיע מאחר ששלושתם פעלו לאורך השנתיים וחצי האחרונות בשיתוף פעולה עם טל עזגד, היו מתואמים עמו במרבית ההצבעות ואף ישבו סביבו בישיבות המועצה.                                                 

טל עזגד, שלרשימתו הזדהה גם רפי בראל, אמר השבוע: "כל חברי המועצה, על פי חוק, רשאים להזדהות עם רשימה שתרוץ לבחירות הבאות וכך עשו החברים. חברי רפי בראל ואנוכי הזדהינו עם הרשימה בראשותי בעוד שחברי האחרים לסיעה ושותפיי לדרך, שירה אבין ומרק מימוני, בחרו להזדהות עם רשימה אחרת שרצה לבחירות. זאת זכותם ואני מכבד את החלטתם. אני הייתי נוהג אחרת כמו שהוכחתי כבר בעבר". 

אבי גרובר, ראש העירייה, ביחד עם רותי גרונסקי ודוברת וייזר, סגנית ראש העירייה, הזדהו עם סיעתו של גרובר. יעקב קורצקי, סגן ראש העירייה, ועידו כחלון, הזדהו עם סיעתו של קורצקי, גיא קלנר היה חבר המועצה היחיד שהזדהה עם סיעתו של איציק רוכברגר, ראש העירייה לשעבר. שמוליק גריידי הזדהה עם סיעתו, עידן למדן הזדהה עם סיעת מרצ ואיריס קלקא עם סיעת "רמה - ירוקים ברמת השרון", שתחבור לסיעת מרצ. נורית אבנר, שלאורך השנתיים וחצי האחרונות תמכה באבי גרובר, הזדהתה עם רשימתו של אילן כהן, המועמד החדש לראשות העירייה.                                          

 את הישיבה ניהלה אילנה סולמי, מנהלת הבחירות ברמת השרון מטעם משרד הפנים. עוד נקבע כי אבי גרובר ישמש כיו"ר ועדת הבחירות. יש לציין כי מעבר לפן ההצהרתי, ההזדהות חשובה לקביעת הרכב ועדת הבחירות ומימון בחירות.

 

sharon@local.co.il


 

עוד ב
חשבנו שיעניין אותך גם...
רשות הכינרת ומועצה אזורית הגליל העליון יתגברו את האכיפה בחופי הכינרת בחג הפסח
תוגבר האכיפה בפסח על עברייני רעש, זיהום ותעבורה
בכס מחפשים את האפיקומן בפארק העירוני
בכ"ס מחפשים את האפיקומן בפארק העירוני
פתחו את עונת הקרמבו
החלום ושיברו
עמדו באתגר
מעיין אשכנזי ואביחי אוחנה בקמפיין זוגי ראשון
מעיין אשכנזי ואביחי אוחנה בקמפיין זוגי ראשון
פועל נפצע בנפילה מגובה בהודש
פועל נפצע בנפילה מגובה בהוד"ש
הרגעים של רייף