אנסו את חברתם לאחר שהתעלפה

שני צעירים מבית עילית מואשמים כי אנסו את חברתם לאחר שהתעלפה בשל מחלה ממנה היא סובלת

כתב לוקאל 16/09/2018
אישום: אנסו את חברתם לאחר שהתעלפה
מואשמים באונס (תמונה להמחשה iclipart)

פרקליטות מחוז ירושלים הגישה לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד שני צעירים בני 19 מביתר עילית בגין עבירות של אינוס תוך ניצול מצב ובנוכחות אחר. אחד הצעירים הואשם גם בהדחה בחקירה.

 על פי כתב האישוםבאוגוסט 2018 בשעות הערב, נפגשו הנאשמים והמתלוננת אשר היו מיודדים קודם לכן ובילו יחדו. בשלב מסוים, חשה המתלוננת בבחילה וסחרחורת ואמרה לנאשמים כי היא מרגישה שהיא עומדת להתעלף בעקבות מחלה ממנה היא סובלת, וכעבור זמן קצר התעלפה ונפלה על צדה כשעיניה עצומות. הנאשמים החלו קוראים בשמה של המתלוננת בניסיון להעירה ואף סטרו לה קלות. בשלב מסוים המתלוננת החלה להקיא ואף להיחנק, אז היטה אחד הנאשמים את ראשה לצד על מנת שלא תבלע את לשונה.

בשלב זה, לאחר שהמתלוננת התעלפה, נמנעו הנאשמים מלהזעיק עזרה רפואית ותחת זאת אנסו את המתלוננת בזה אחר זה, בעת שהיא לכודה בתוך גופה, ערה למתרחש ומבלי שיכולה הייתה להגיב בדרך כלשהי (בשל ההפרעה ממנה היא סובלת). הנאשמים צחקו ביניהם ולאחר זמן מה התעוררה המתלוננת מעלפונה.

אז, אמרו הנאשמים למתלוננת כי דאגו מאוד לשלומה וליוו אותה לביתה. במעשיהם בעלו הנאשמים אישה שלא בהסכמתה החופשית, תוך שניצלו את היותה במצב של חוסר הכרה וכן ביצעו זאת - כל נאשם בנוכחות אחר, שחבר יחד עמו לביצוע האינוס בידי שניהם.

כמה ימים לאחר מכן, לאחר שהמתלוננת הגישה תלונה במשטרה, שלח אליה אחד הנאשמים מסרון בו נכתב: "מצטער על מה שהיה......תבטלי את התלונה נשב כולם ונדבר ונגיע להסדר..." במעשיו אלה ניסה להניע את המתלוננת שתחזור בה מהודעתה.

עוד ב
חשבנו שיעניין אותך גם...
המתחם המשופץ במתחם שבט הצופים ברמת השרון
נחנך המתחם המשופץ במתחם שבט הצופים ברמת השרון
מפלה בגמר
בהצדעה
פצוע בהתהפכות רכב בכביש 531
התחדשות עירונית בשכונת עג'מי ביפו
אושרה בניית אלפי יח"ד במגדל העמק
צעיר נדקר בשכונת קפלן בכפר סבא
שפל חדש במערכת הבחירות המקומית
שפל חדש במערכת הבחירות המקומית?