אישום: הצית רכב בהרצליה

אי שביעות רצונו של תושב הרצליה מהאופן בו החנתה נהגת את רכבה בסמוך לביתו, הובילו אותו להצית את הרכב – כך עולה מכתב האישום שהוגש נגדו

מיכאל פרוסמושקין 27/09/2018
מואשם בהצתת רכב (תמונה להמחשה iclipart)

תושב הרצליה, בן 49, הואשם בערב החג בהצתה של רכב בעיר.

על פי כתב האישום, שהוגש בתום חקירת משטרת גלילות, ב-13 בספטמבר, סמוך לשעה אחת אחר חצות, החנתה ל' את רכבה ברחוב הבשן בהרצליה, בסמוך לחומה הניצבת בחזית הבית, ובאופן אשר אינו מפריע או חוסם את הכניסה לבית.

 מהחקירה עולה כי כאשר הבחין הנאשם ברכב החונה מול הכניסה לבית, הגיע למקום והחל לצעוק. מיד לאחר מכן ניגש  אל פח למיחזור נייר הניצב בסמוך, והוציא מתוכו פיסת נייר. או אז, כך על פי כתב האישום, ניגש אל הרכב, התכופף אל קדמתו, הניח את הנייר בצמוד לתחתית הרכב והצית אותו באמצעות המצת שאחז בידו. כתוצאה מהאש שהתפשטה,  הרכב נשרף וכן נשרף פח המיחזור הסמוך אשר שייך לעירייה. 

 התשתית הראייתית נגד האיש מתבססת על עדויות של עדי ראיה אשר חלקם מזהים את הנאשם. מבקשת המעצר עד תום ההליכים שהוגשה נגדו עולה כי באמתחתו 11 הרשעות קודמות בעבירות רכוש, סמים ואלימות.

עם הגשת כתב האישום, לבקשת עורכת דינו של הנאשם, הדיון בעניינו נדחה על מנת לאפשר להגנה ללמוד את חומרי החקירה. בינתיים מעצרו הוארך עד להחלטה אחרת.

עוד ב
חשבנו שיעניין אותך גם...
חשד: פורץ נפל מקומה שלישית ונהרג
משפחה מתרחבת
מרכז יזמות חדש נחנך בקריית ים
תאונת דרכים בין רכב לאופנוע בכביש 20, סמוך למחלף קקל לכיוון דרום
רוכב אופנוע נפצע קשה בתאונה בנתיבי איילון
שוחים וזוכים
טיילור מלכוב בעת הביקור ב - EVO
טיילור הגיעה ליום פינוק משפחתי אצל evo
חשד: ביצעה מעשים מגונים בחניכים מפנימייה בה עבדה
נעצר חשוד באונס קטינה