תלמידי החינוך המיוחד ממתינים לפתרון

ההורים לתלמידים, העושים דרכם מביתם אל בית הספר בכפר יעבץ, מציינים כי במידה ולא תפוצל ההסעה הם ידרשו להגיע לפשרה, לפיה רכב ההסעה יוחלף לרכב גדול ומרווח יותר ולהסעה תצוות מלווה נוספת

זאב שרגא 10/10/2018
הפגנת ההורים. דורשים תנאים הולמים לילדיהם

 בשבוע שעבר סיקרנו את מחאתם של הורים לששה מתלמידי החינוך המיוחד בהוד השרון, העושים דרכם מדי יום מביתם אל בית הספר בכפר יעבץ, שעתיים וחצי שעות של נסיעה בכל יום. ההורים סיפרו על התלאות שעוברים הילדים ועל הקושי שלהם להתמודד עם הנסיעה הארוכה, זאת כאשר רק מלווה אחת מסייעת להם במהלך הנסיעה.

 לאחר הפגנה שיזמו ההורים נפגשו נציגי ההורים עם מנהלת אגף החינוך, שלדבריהם הסבירה להם כי נפגשה בנושא עם מנכ"לית העירייה, חנה גולן, המסרבת לאשר פיצול ההסעה כבקשתם, זאת לכאורה בנימוק כי ברחבי העיר מתקיימות הסעות מגוונות של תלמידים, ובמידה ותאושר בקשתם הרי שיצטרכו בעירייה לאשר בקשות דומות.

ההורים מציינים כי אין בכוונתם לוותר בנושא ובמידה ולא תפוצל ההסעה הרי שידרשו להגיע לפשרה, לפיה רכב ההסעה יוחלף לרכב גדול ומרווח יותר ולהסעה תצוות מלווה נוספת.

מעיריית הוד השרון נמסר בתגובה: "הסעות תלמידי הוד השרון מבוצעות בהתאם להוראות משרד החינוך, הוא הגורם האמון לנושא זה. רכב ההסעה כבר הוחלף בתחילת השבוע והילדים מוסעים מידי יום ברכב החדש".

מבדיקה שערכנו אכן עיריית הוד השרון החליפה את חברת ההסעות אבל המיניבוס לא הוחלף. ההורים טוענים כי הוא עדיין קטן ואינו מתאים לשישה ילדים במצבם. ההורים דורשים כאמור להחליף אותו לרכב גדול יותר.

 


 

 

 

 

 

 

עוד ב
חשבנו שיעניין אותך גם...
ארז ברט פורש מהמרוץ, חובר לודמני
ארז ברט פורש מהמרוץ, חובר לודמני
הארנונה תעלה יותר ברעננה
צעדי התייעלות בעיריית רעננה
חוזרים לקמפוס
חוזרים לקמפוס
באילו מצבים כדאי ללכת לייעוץ הורים?
באילו מצבים כדאי ללכת לייעוץ הורים?
"בחירתה של סופי"
עו"ד כנרת כהן תומכת באמיר כוכבי
חשד לרצח בבני ברק
מתה האישה שנפצעה בתאונה בכפס
מתה האישה שנפצעה בתאונה בכפ"ס