הפוליטיקה של רמת השרון

מנכ"לית עיריית רמת השרון שירלי פאר-יגרמן ייצגה את העירייה בכנס "ערים חכמות", ורוני בלקין חונך מטה שני

שרון יונתן 11/10/2018
הפוליטיקה של רמת השרון
פאר יגרמן בכנס (צילום: א. פרטי)

 המהפכה הדיגיטלית

 מנכ"לית עיריית רמת השרון שירלי פאר-יגרמן ייצגה ביום שני, את העירייה בכנס "ערים חכמות" שנערך בת"א  וזכתה לתשואות על המהפכה הדיגיטלית שהובילה בעירייה, עם זינוק לראש רשימת הערים הדיגיטליות בארץ

כזכור, עיריית רמת-השרון דורגה לאחרונה במקום ה-6 בארץ וה-4 במחוז מרכז במדד "דיגילוקאלי" של חברת Deloitte הבוחן מתן שירותים דיגיטליים מקוונים לתושבים וזאת לעומת הדירוג במקום ה-140 אשתקד.

בכנס שקיימה פירמת הייעוץ וראיית החשבון Deloitte השתתפו כ- 150 בכירים מעיריות ורשויות מקומיות בארץ. פאר יגרמן שיתפה בפאנל בו השתתפה על התהליכים המורכבים שקידמה בשיתוף הצוותים המקצועיים בעירייה ועל ההשקעה חסרת התקדים בשירותים המקוונים. המהפכה הדיגיטלית קודמה עם שימוש הולך וגובר בטכנולוגיה מתקדמת ובשירותים עירוניים אינטרנטיים/ מקוונים, בכדי לשפר את השירות לתושבים ובכדי למנוע בזבוז זמן יקר של עמידה בתורים מיותרים. כמו כן קראה לחברות העסקיות לבוא עם פתרונות משותפים לכלל העיריות בארץ ודרך כך להוזיל עלויות.

פאר יגרמן: "המהפכה הדיגיטלית שקידמנו בעירייה, מהווה ביטוי לתפיסה הכללית אשר מציבה את רווחת וטובת התושבים בראש סדר היום העירוני. רתימת כוחן של טכנולוגיות מתקדמות לשיפור איכות חיי התושבים, היא אחת המשימות המשמעותיות שאנו מקדמים בעירייה, ואנו מחויבים לפעול במרץ על מנת להמשיך בהפיכת רמת-השרון לעיר חכמה ונגישה, המעניקה שירות איכותי ומקצועי לתושביה ומבקריה, עם שימוש מוגבר בטכנולוגיות חדשניות תוך התייעלות תמידית וחיסכון במשאבים."

המטה הנוסף

בשבוע שעבר, נפתח ברחוב סוקולוב 53 ברמת השרון מטה בחירות נוסף גדול יותר של רוני בלקין, המועמד לראשות העירייה והעומד בראשות רשימת "רמת השרון 1". המטה, בן שתי קומות, הוא המטה השני של בלקין בנוסף למטה הקודם שנפתח ברחוב אוסישקין. בתוך כך, במטהו של בלקין דיווחו השבוע כי שני שלטי בחירות שלו הושחתו השבוע.

כזכור, אין זו פעולת הוונדליזם הראשונה במערכת הבחירות הנוכחית, כאשר לפני מספר שבועות הושחת רכבו של הרב מרדכי מן ושלטים של סיעת מרצ בשכונת מורשה.

רוני בלקין מסר בתגובה: "אני מוקיע את המעשה הפחדני מכל וכל, וקורא לכל הצדדים שנוטלים חלק בבחירות לא לתת יד לפעולות מסוג זה. האלימות הזאת סותרת את הערכים עליהם גדלנו ברמת השרון, ואת  הערכים על פיהם נפעל בקדנציה הבאה. זה לא מעשה דמוקרטי, זה לא מעשה מוסרי, וזה בעיקר לא יעזור כדי לעצור אותנו. על כל שלט שיושחת, נעלה עשרה שלטים אחרים".

 

פתיחת המטה השני של רוני בלקין (צילום: פרטי)

פתיחת המטה השני של רוני בלקין (צילום: פרטי)

 


 

עוד ב
חשבנו שיעניין אותך גם...
ראש עריית צפת  שוקי אוחנה ברכב הניקיון
רכבים חשמליים לניקיון העיר
שוחים ומצליחים
ילדי בית הספר בית מוריה במשרדי כיל
עובדי כיל לימדו כלכלה ילדים בכיתה ו'
מנכ"ל משרד החינוך ביקר בווינגייט
פלאדג לניקוי רהיטי עץ בניחוח לבנדר
זה הזמן לחדש ולהבריק את רהיטי הבית והגן
ראש עיר מנצח
"נוחתות עלינו מכה אחרי מכה"
המועצה אישרה את המלצות ועדת הביקורת בנוגע לדו"ח מבקר העירייה