רשת תיווך הנדל"ן הבינלאומית 'קלר וויליאמס' הגיעה לתל אביב

הרשת השיקה סניף ראשון בעיר, במתחםCU ברמת החייל ע"י הזכיין רון אקרמן.

כתב לוקאל 13/02/2019
רון אקרמן, הזכיין  המקומי
צילום: סיון פרג'

רון אקרמן, הזכיין  המקומי: "הסלוגן שלנו הוא 'יועץ נדל"ן שהוא גם חבר' וזו כל התורה כולה. ערכיה של רשת קלר 'וויליאמס' תאמה במדויק את עולם הערכים שלי - יושרה, הגינות, שם טוב ושירות יוצא מהכלל. לכן, החלטתי להצטרף לרשת הגדלה בקצב המהיר ביותר בישראל ולרכוש את הזיכיון הבלעדי לשכונות צפון ת"א המצויות צפונית לנחל הירקון, אזור שאני גר בו כבר מעל 25 שנים."

הסניף בתל אביב יפעל בשיתוף פעולה עם סניפי החברה ברמלה, לוד, תל אביב, ראשון לציון, נס ציונה, בת ים, חולון, פתח תקווה, כפר סבא, באר שבע, חדרה, מודיעין, רעננה, אילת וחריש שכבר פועלים בהצלחה ומבצעים עסקאות רבות. 

רשת תיווך הנדל"ן הבינלאומית קלר וויליאמס שהושקה בישראל לפני כשנה, ומיוצגת ע"י איש העסקים עמוס נעים המתמחה שנים רבות בנדל"ן בשותפות עם איש העסקים אילן ברכה, הבעלים של קלר וויליאמס ניו יורק, הודיעה היום על השקת סניף נוסף בת"א. 

סניף ת"א, שנקרא "קלר וויליאמס ת"א נורת'איסט", ממוקם ברובע צפון-מזרח ת"א, במתחם CU היוקרתי ברמת החייל (שוק צפון), יספק שירותי נדל"ן בלעדיים לכל שכונות צפון ת"א שמעבר לירקון. פחות מחודשיים לאחר תחילת הרצתו, הסניף כבר מונה 6 מומחי/יועצי נדל"ן, וקרוב ל- 20 נכסים בשיווק בלעדי, בהובלתו של רון אקרמן.

רון אקרמן (57), עוסק ומתמחה בתיווך נדל"ן בשכונות צפון ת"א מזה 5 שנים. אקרמן נכנס לתחום הנדל"ן, לאחר 21 שנים בעולם יחסי הציבור והייעוץ התקשורתי, במהלכן היה הבעלים של אחת מחברות יחסי הציבור המובילות בת"א. כמו כן, הוא שימש במשך 13 שנים כדובר קבוצת צ'מפיון מוטורס ודובר "אוטו איטליה" מיום כניסתה לישראל. קודם לכן, הוא שימש כדובר רשת המסעדות "פלאנט הוליווד" וחברות מובילות נוספות במשק הישראלי.


לצד פעילותו העסקית, אקרמן מתנדב מזה שנים רבות במשטרה, למען הקהילה, ומשמש בין השאר כסגן מפקד יחידת מתנדבי אגף הסיור של תחנת המשטרה של צפון ת"א, ברחוב ראול וולנברג שברמת החיל (סמוך למקום המשרד של קלר וויליאמס).

עמוס נעים, מנכ״ל רשת קלר וויליאמס בישראל: ״סניף ת"א יהווה סניף דגל חזק ומשמעותי במרכז הארץ. אנחנו צומחים בקצב המקדים את התחזיות שלנו, והדבר בהחלט מעיד על עוצמת המותג, והאמון בשיטות ובמודלים הייחודיים אותם אנו מביאים במסגרת המתודולוגיה ואוניברסיטת הנדל״ן של קלר וויליאמס."

אודות קלר וויליאמס בישראל
'קלר וויליאמס', סוכנות תיווך הנדל"ן הגדולה בעולם, פרוסה במעל ל-37 מדינות וכוללת כ-190 אלף סוכנים, הפעילים בכ-1,000 משרדים.

הרשת פועלת באמצעות זכיינים מקומיים בכל מדינה על ידי מכירת זיכיונות משנה לסוכנויות תיווך מקומיות. החברה מזהה סוכנויות תיווך מקומיות עם פוטנציאל עסקי ורצון לצמיחה, מכשירה אותם ומלווה אותם מבחינה מקצועית בהתאם למתודולוגיות המכירה והשיווק המקצועיות של קלר וויליאמס.

הסוכנים ברשת נהנים ממערכת חלוקת עמלות שלא נראתה כמוה בעולם ובטח בישראל. סוכני הרשת מתחילים את תחילת עבודתם מהיום הראשון בחלוקה של 60% לטובתם. ויכולים להגיע גם עד ל – 90% חלוקה לטובתם. לסוכן השליטה המלאה בחלוקה ובידיו בלבד. גם אם מדובר בסוכן מתחיל או בסוכן וותיק, זה לא משנה, התקרה אחידה לכולם מהיום הראשון ושקופה לחלוטין לכל סוכני המשרד וכמובן ידועה מראש.

עוד ב
חשבנו שיעניין אותך גם...
שיכון דרום כיום. יש מתנגדים לתוכנית
"מדובר בניסיון מצער לקבל החלטות רחוק מעיני הציבור"
בעלי השפעה
בעלי השפעה
עלייה של 25% בנטישת כלבים בעיר
העירייה השיבה לבית המשפט בסוגיית מכירת הקאנטרי
אישה נפצעה קשה בתאונה ברעננה
עונש מאסר בפועל על אי הגשת דוחות לאורך שנים
עונש מאסר בפועל על אי הגשת דוחות לאורך שנים
לפתוח גנים נוספים בהרצליה הצעירה
חינוך וקהילה בהוד השרון
חינוך וקהילה בהוד השרון