מכבידנט קיבלה את תו התקן "יהלום"

מכון התקנים הישראלי העניק לרשת מרפאות "מכבידנט" את תו התקן "יהלום", היוקרתי בגין מחויבות לאיכות, בזאת מצטרפת "מכבידנט" לכ-14 החברות היחידות בישראל הנושאות את תו התקן עד כה.

כתב לוקאל 17/02/2019
מכבידנט  קיבלה את תו התקן
צילום: יובל הנדלר

"מכבידנט" היא רשת השיניים היחידה בישראל ובעולם שזכתה בתו זה, המוענק לארגונים שמחזיקים בשבעה תווי איכות (תקני ISO) והיא מצטרפת למועדון איכותי מצומצם מאד של חברות הנושאות בתו. נכון להיום, רק 14 חברות בישראל מחזיקות ב ”תו היהלום”, ביניהן התעשייה האווירית לישראל, התעשייה הצבאית, רפאל מערכות לחימה מתקדמות וכעת גם מכבידנט.

אבי יצחק, מנהל רכש והבטחת איכות ברשת "מכבידנט" מי שהוביל את הנושא ואמון על ההישגים, ציין כי התקנים בחברה יוצרים תרבות ארגונית אחידה המאפשרת ל"מכבידנט" להוביל תהליכים ליצירת סביבת עבודה בטוחה, נעימה וטובה יותר לעובדים ובכך מאפשרת גם ללקוחות חווית שירות בסטנדרטים גבוהים במיוחד. הISO   מבטיח כי הארגון עומד בסטנדרטים בינלאומיים, בתקנות ובדרישות החוקתיות, משפר את האיכות הרפואית, השרות ושביעות הרצון של לקוחותיו. עוד הוסיף כי, הענקת "תו היהלום" ל"מכבידנט" מעמידה את הרשת בקו אחד עם תאגידים וארגונים מובילים, מדובר בהישג מרשים וחסר תקדים".


עוד ב
חשבנו שיעניין אותך גם...
בדרך ללשכה (טור דעה)
בדרך ללשכת רה"ע
שריפה בקניון G
יונתן אלקובי, עידו רוזנטל, והמתנדב ברי שמיר
מחלום למציאות
פודטראק במתחם עופר בילו סנטר
מתחם אוכל חדשני בעופר בילו סנטר
יור ארגון קבלני נתניה - רפי זנזורי
עלייה במחירי הדירות בנתניה
ביום שאחרי
בואו להצטלם עם סנטה
בנגישות וברגישות