הסטארט אפ החדש של זיו שילון

זיו שילון חשף את הסטארט אפ החדש שלו: שליטה מלאה של נכים במכשירים עדינים כסמרטפונים ומסכי טאצ'.

כתב לוקאל 18/02/2019
חברי בורסת היהלומים ברמת גן
צילום: אסף לוי

זיו שילון,  קצין צה"ל אשר נפצע בעת פעילות מבצעית ברצועת עזה, הגיע אמש (יום א' 17.2) לבורסת היהלומים ברמת גן לתת את הרצאתו מעוררת ההשראה בפני 150 חברי המועדון החברתי כלכלי  של בורסת היהלומים ברמת גן. 

שילון התארח לפני ההרצאה  בלשכתו של נשיא בורסת היהלומים, יורם דבש,  יחד עם חברי הנהלה נוספים, ביניהם מנכ"ל בורסת היהלומים ערן זיני, חזי בלום מ"מ נשיא הבורסה, בועז מולדבסקי יו"ר מכון היהלומים, שלמה אדן, בן ציון שאשו, אמה ינובר, עזרא בוארון ועוד. 

בפגישתם, אמר יורם דבש לשילון כי סיפור התמודדותו עם הפציעה והנכות שבאה בעקבותיה מעורר השראה בקרב כל אדם בכלל וישראלי בפרט והוא מהווה מודל לחיקוי לכל אחד ואחת מאיתנו. 

שילון סיפר שמעון באבו, אחד מחברי בורסת היהלומים הוא שותף שלו בסטארט אפ אשר הם מפתחים ומטרתו להביא לשליטה מלאה של נכים במכשירים עדינים כסמארטפונים ומסכי טאצ'. כמובן שחברו של זיו שמעון לא ויתר על ההזדמנות לפגוש אותו ומפגש חם, כולל חיבוקים נרשם בין השניים. 

חברי הנהלת בורסת היהלומים אמרו לזיו כי סיפורו מעורר השראה והתפעלות וברוח אווירת הבחירות שאלו אותו האם קיבל הצעות לרוץ עם אחת המפלגות. זיו סיפר כי קיבל מכמה וכמה מפלגות אך החליט שהוא עדיין צעיר, רק בן 30 ועדיין רוצה לעשות לביתו ומעדיף לצבור עוד נסיון בתחום החברתי-עסקי והוא מניח שבבחירות הבאות הוא כבר יקח 

חלק כשהוא כבר יותר מוכן, "בשל ועשוי" ועם נסיון בתחומי עשייה שונים כצבאי, עסקי חברתי ועוד. 

במהלך השיחה ביניהם נשאל זיו על תחרות איש הברזל בו לקח חלק לאחרונה ונשאל מהיכן הוא שואב את הכוח וההשראה לטפל בנוער בסיכון ולתרום רבות לחיילי צה"ל, על אף הקשיים בהם הוא נתקל בחייו הפרטים. 

עם תום הפגישה האישית, הרצה זיו ל-150 חברי המועדון החברתי – כלכלי של בורסת היהלומים שישבו מרותקים לסיפורו מעורר ההשראה, כיצד נפצע ביומו האחרון של שירותו הצבאי על גבול רצועת עזה, הפך לנכה, התחתן והפך לאב לילדה לבקנית עם בעיות ראייה קשות ולמרות הכל הוא משתתף במרתונים ובתחרויות איש הברזל לצד פעילות והרתמות לפעילות של הקמת סטארטאפים, יזמות חברתית, עזרה לנוער בסיכון והקמת פרוייקטים חברתיים רבים אחרים למען החברה והקהילה בישראל. 

עם סיום הרצאתו, ביקשו רבים להצטלם עם זיו ולשמוע עוד על סיפורו המעצים.


עוד ב
חשבנו שיעניין אותך גם...
אלופי עולם
"הלכתי למהלך הזה בעיניים פקוחות"
שלושה פצועים מהתהפכות רכב ביער קולה
שלושה פצועים בהתהפכות רכב ביער קולה
שת"פ חוצה יבשות
מרדף משטרתי הסתיים בפצוע ירי
מרדף משטרתי הסתיים בפצוע ירי
פילוח תוצאות הבחירות. נכון ליום ד בשעה 10:30
מי ניצח את הבחירות בכפר סבא?
שר התחבורה הגיע לרעננה
המועצה החדשה יצאה לדרך