קים קרדשיאן בדרך לישראל

הכוכבת הבינלאומית קים קרדשיאן-ווסט תגיע לביקור בישראל בין התאריכים 19-21.3 במסגרת שיתוף הפעולה עם מותג המשקפיים CAROLINA LEMKE BERLIN

כתב לוקאל 21/02/2019
קים קרדשיאן בדרך לישראל
צילום באדיבות קרולינה למקה ברלין

במסגרת הביקור, תשיק הכוכבת את קולקציית משקפי השמש בעיצובה למותג:

CAROLINA LEMKE x KIM KARDESHIAN WEST

קים קרדשיאן ווסט: "קרולינה למקה באמת נתנו לי להביע את עצמי. יחד, עיצבנו את הקולקציה הזו מההתחלה. רציתי ליצור מגוון של משקפי שמש, מסגרות עם אמירה אופנתית לצד מסגרות קלאסיות יותר, כי תמיד הרגשתי שאופנה צריכה להיות מגוונת. הקולקציה הזו אמורה להיות לכולם, וכולם צריכים להרגיש כאילו הם חלק מהשיחה".

לרגל ההתרחבות בשוק הבינלאומי והכניסה לשוק האמריקאי, קרולינה למקה ברלין בחרה בלא אחרת מהאישה הכי מפורסמת בארה״ב ובעולם, קים קרדשיאן-ווסט, להיות הפנים של המותג, החל מקיץ 2019 לצידה של הפרזנטורית בר רפאלי.

שובבים, סקסיים, מהנים ותמיד אופנתיים: אלו התכונות שמגדירות את משקפי השמש של קרולינה למקה ברלין, ואף אחד לא מגלם את המילים האלו יותר טוב מקים קרדשיאן- ווסט. הקולקציה שעיצבה למותג נוצרה בהשראות שונות, החל מאוסף משקפי הווינטאג' של בעלה קנייה ווסט, דגמי 90's בעיצובים קלאסיים ונקיים ועד לדגמים בעיצובים נועזים ועתידניים.

הקולקציה של קים קרדשיאן- ווסט לקרולינה למקה ברלין תימכר בישראל באתר האונליין https://www.carolinalemke.co.il/ במכירה מוקדמת החל מ- 27.2, ותושק באופן רשמי עם הגעתה של קרדשיאן- ווסט לישראל.

קרדשיאן- ווסט קובעת את הקצב של תרבות הפופ כבר זמן רב ונחשבת למי ששוברת גבולות אופנתיים פעם אחר פעם, והקולקציה שלה לקרולינה למקה ברלין מוכיחה זאת.

קרולינה למקה ברלין העלו אתר ייעודי עבור כל הפאשניסטים שרוצים להיות הראשונים לרכוש את קולקציית הקפסולה. באתר ניתן להירשם ולהתעדכן בזמן אמת מתי הקולקציה נוחתת באתר. הקולקציה תוצע למכירה בלעדית לזמן קצוב. https://www.carolinalemke.co.il/presalekkw/


עוד ב
חשבנו שיעניין אותך גם...
התוכנית של גרובר
התוכנית של גרובר
ברמב"ם מטפלים בהפרעות אכילה
עוד טל מחוי עם ילדיו
"זה הדבר הכי קשה שקרה לי בחיים"
לינוי על הגל
גן חורב באילת
באילת חכמים בשמש
פצוע קשה מאוד מפגיעת רכב ברעננה
המדריך המקיף לציוד משרדי שאתם חייבים להכיר
שריפה פרצה בעסק במרכז הרצליה