מעמדים לתכשיטים ואריזות מתנה מושקעות

אחד התחומים התוססים והמפותחים ביותר בעולם כיום הוא תחום השיווק והמכירות

כתב לוקאל 25/02/2019
מעמדים לתכשיטים
צילום: יואב אריזות

אורח החיים המודרני מתבסס כיום יותר מאי פעם בעברה של האנושות על מכירות ושיווק של מוצרים או שירותים לקהל הרחב, התפתח תחום זה משמעותית ומציע כיום תורה שלמה ומפורטת אשר באה לפרט כיצד נכון לפעול על מנת להצליח ולמכור. בתחומים רבים, אחד המפתחות העיקריים להצלחה במכירות הוא נראות – האופן בו מציגים לראווה את המוצרים לקהל הלקוחות. בתחום כמו מתנות ותכשיטים, משחקת הנראות תפקיד מרכזי ומשמעותי במיוחד.

ההשפעה העצומה של מראה עמדת המכירה

כל מי שמבין אפילו קצת בשיווק, פרסום ומכירות, יוכל להסביר לכם בקלות מדוע האופן בו המוצר נראה ומוצג לנו, משפיע משמעותית על הרצון שלנו לקנות או לא לקנות אותו. זה נכון כמעט עבור כל סוגי המוצרים, החל ממוצרי מזון ועד למוצרים כמו מתנות ותכשיטים. זאת מכיוון שכלקוחות בעולם של היום, אנחנו עומדים בפני היצע חסר תקדים וכמעט בלתי נתפס של מוצרים מכל סוג שהוא, ולכן הבחירה ביניהם מושפעת משמעותית מכל אלמנט קטן אשר מעיד על המוצר, האדם/חברה המוכרים אותו וכו'. כאשר אנחנו נתקלים בעמדת מכירה אסתטית ומזמינה, כמו גם כאשר המוצר עצמו אסתטי, אנחנו אוטומאטית מפתחים יותר סימפטיה עבור מוצר ספציפי זה והסיכויים כי נחליט לרכוש אותו עולים משמעותית.

הדבר נכון גם ובמיוחד כאמור בתחום כמו תכשיטים ומתנות בכלל – כאשר מדובר במוצרים אותם אנחנו קונים על מנת לשמח מישהו אחר (מתנות) או בתור קישוטים לגוף שלנו או של מישהו אחר (תכשיטים), החשיבות של האסתטיקה וההרגשה הטובה שאנחנו מקבלים כאשר אנחנו נתקלים במוצר זה לראשונה במקום בו הוא נמכר, היא גדולה במיוחד.

מעמדים לתכשיטים, קופסאות תכשיטים מהודרות ואריזות מתנה ייחודיות

בהתאם להבנה כי נראות עמדת המכירה משפיעה משמעותית על פוטנציאל המכירה של אותה עמדה, סוחרים ועסקים רבים אשר מוכרים כיום תכשיטים ומתנות למיניהן משיעים במגוון פתרונות שונים אשר הופכים את עמדת המכירה לאסתטית ומזמינה, ולכן גם לאפקטיבית יותר. מעמדים לתכשיטים, למשל, הם פיתוח אשר בא להציג את התכשיטים השונים באופן ברור, אסתטי ומזמין עבור הלקוח. כך גם במקרה של קופסאות לתכשיטים – אותן קופסאות קטנות ומהודרות בהן נמכרים תכשיטים כמו טבעות, שרשראות יוקרתיות וכו'.

מלבד לקופסאות תכשיטים וסטנדים ייעודיים לתכשיטים ניתן למצוא גם מגוון רחב של אריזות מתנה ייחודיות ואסתטיות במיוחד, אריזות מושקעות ביותר אשר הופכות את המתנה למשהו בולט אשר מושך את העין, ויותר לא פחות התרגשות מאשר המתנה עצמה.

אריזות מתנה צבעוניות וססגוניות הן הדוגמה המושלמת לתובנה המחלחלת כיום בעולם השיווק והמכירות בנוגע לחשיבותה העצומה של הנראות של העסק/מוצר כמפתח למכירות. בין אם מדובר בדוכן במרכז הקניות או בחנות שלמה בפני עצמה – הנראות והאופן בו מוצגים המוצרים השונים משפיעים משמעותית על פוטנציאל המכירה של אותו עסק, ועל הסכום הסופי שיצטבר בקופה בסוף יום המכירות.

חשיבותה של הנראות בעמדת המכירה ומגוון המוצרים השונים אשר פותחו על מנת לתת מענה לצורך זה, מכתיבים כיום לא מעט מהאופן בו נראות ומעוצבות חנויות ועמדות מכירה בכל מקום בעולם. מעמדים לתכשיטים ואריזות למתנות בצבעים ססגוניים ומיוחדים – כל אלו הם דוגמאות למוצרים ייעודיים אשר פותחו במיוחד לאור ההכרה בחשיבותה של הנראות בתהליך השיווק והמכירה. מומלץ לכל עסק המתבסס על מכירות בשטח לבחון שוב ובצורה מעמיקה את הנראות של עמדות המכירה/חנויות שלו, ולהבין כי ניתן להפיק הרבה יותר מפוטנציאל המכירות של העסק על ידי שיפור ותחזוק הנראות של אותן נקודות מכירה.

גלשו עכשיו לאתר המוביל בתחום האריזות, יואב אריזות.

 

עוד ב
חשבנו שיעניין אותך גם...
אלון סברוני במחאתו נגד קיום ברית המילה
"גבר נימול הוא קורבן למעשה אונס ותקיפה"
מתכוננים לשנה"ל תש"פ
רשת סחבק מגיעה לרעננה ורמהש
רשת "סחבק" מגיעה לרעננה ורמה"ש
פלאדג לניקוי רהיטי עץ בניחוח לבנדר
זה הזמן לחדש ולהבריק את רהיטי הבית והגן
גיא קלנר, יעקב קורצקי וגור תמר בטקס לזכרו של עידו
מוקירים את זכרו של עידו בן ארי ז"ל
קנס בגין הזרמת פסולת בגליל המערבי
אמא יקרה לו
צעיר נורה בחיפה