יקב עמק האלה ביוזמה מבורכת לקראת חג הפורים

יקב עמק האלה מציע לקראת חג פורים בקבוק יין עם תווית ייחודית - למען עמותת Make-A-Wish Israel על כל בקבוק שיימכר, היקב יתרום 10 ש"ח לטובת פעילות העמותה

כתב לוקאל 26/02/2019
יקב עמק האלה
צילום: אייל קרן

לקראת חג פורים, יקב עמק האלה מציע יין אדום עם תווית ייחודית למען עמותת Make-A-Wish Israel. במסגרת שיתוף הפעולה, על כל בקבוק שיימכר, היקב יתרום 10 ₪ לטובת פעילות העמותה, למען הגשמת משאלות משנות חיים לילדים החולים במחלה מסכנת חיים. 

היין עשוי מבלנד של 33% קברנה סוביניון, 28% מרלו, 22% פטי ורדו ו-17% קברנה פרנק. כל חלקה נבצרה ותססה בנפרד, ובהמשך עברה התבגרות בחביות עץ אלון בנפרד. בשלב הסופי נקבע הרכב היין והיין עבר תקופתה נוספת במיכל לפני הבקבוק. היין מייצג את הרפרטרואר הייחודי של כרמי היקב שנמצאים באזור היין של עמק האלה. 

היין מאופיין בצבע בורדו מבריק ואטום, מרוכז ועוצמתי, ומציג קשת רחבה של ארומות: שזיף שחור, דובדבנים, ליקריץ, עור, פירות מיובשים ותבלינים. עם חמיצות מאוזנת, טאנינים מוצקים שעוטפים את גוף היין. החך מציג גוף מלא, מורכבות ועושר טעמים שמסתיימים בסיומת ארוכה ואלגנטית. ביין 15% אלכוהול והוא עבר התיישנות בחבית במשך 24 חודשים.               

המחיר לצרכן: 89 ₪ . את היין, ניתן להשיג בסניפי טיב טעם, ובחנויות מקצועיות בכל רחבי הארץ.

את התווית לבקבוק עיצב האמן ליאור כלפון, המכהן כחבר הנהלת העמותה מזה 6 שנים ושותף מלא בפעילויות העמותה. בכל אחת מפעילויות אלו, מקדם כלפון את החשיבות והכוח של הגשמת משאלה ואת המהות של העמותה - להעניק תקווה, כוח ושמחה לילדי המשאלה. על כן, שילב כלפון בעיצוב התווית מילים אלו  יחד עם ערכים נוספים של העמותה כגון: Hope, Strength, Joy, Wish, Dream. 

יקב עמק האלה שוכן למרגלות קיבוץ נתיב הל"ה, בלב עמק האלה התנ"כי. מאז הקמתו בשנת 1998 שמים ביקב דגש על ייחודו של אזור עמק האלה ועל מיצוי כל איכויות הקרקע. היקב נחשב לאחד היקבים המתקדמים והאיכותיים ביותר בישראל, ומייצר כ -350 אלף בקבוקים בשנה, חלקם לשוק המקומי וחלקם ליצוא.

עמותת Make-A-Wish® Israel הינה חלק מארגון בינלאומי שנוסד בארה"ב בשנת 1980, שמטרתו הגשמת משאלות לבם של ילדים בין הגילאים 3-18 הנלחמים במחלה מסכנת חיים. בהגשמת המשאלה, שואפת העמותה להעניק חוויה עוצמתית ומשנת חיים לילדי המשאלה. בישראל, פועלת העמותה מאז שנת 1996 והגשימה 3,500 משאלות משנות חיים לילדים חולים.

לדברי אלון לוי, מנכ"ל יקבי עמק האלה: "מטרתנו, להמשיך ולהעניק רגעים בלתי נשכחים ועוצמתיים לילדי המשאלה ברגעים בהם הם כה זקוקים לכך. שיתוף פעולה זה, מקדם את המטרה ואנו מזמינים אתכם להיות חלק מהגשמת משאלות לילדים חולים בישראל ע"י רכישת בקבוק יין לקראת החג." 

יקב עמק האלה משווק ע"י החברה הסקוטית, שנוסדה לפני כ-70 שנה, מהחברות המובילות בשוק בתחום האלכוהול והיין, העוסקת בייבוא, שיווק והפצה של מותגי אלכוהול ויין מהארץ והעולם, נרכשה ע"י קבוצת טיב טעם שמיזגה את מלוא פעילותה לתוך חברת הבת ישרקו (חברת ייבוא, שיווק והפצה מהגדולות בארץ בתחומי מזון גורמה). החברה מייבאת למעלה מ-600 יינות ומוצרי אלכוהול מכ-30 מדינות ברחבי העולם. המוצרים נבחרים בקפידה כדי להביא לצרכן הישראלי את האיכויות הגבוהות, החידושים והטרנדים הכי עדכניים בעולם.


עוד ב
חשבנו שיעניין אותך גם...
"אלומיני" - מופע אינטראקטיבי
ויכוח בין עובדים הוביל לקטטה
יור ועדת כספים, יעל ברזילי
אושר תקציב עיריית הוד השרון
פארק אופניים חדש במצפה רמון
פארק אופניים חדש במצפה רמון
יוסי סדבון , נשאר באופוזיציה
סדבון וסיעתו לא יצטרפו לקואליציה
רוכב אופניים חשמליים נפצע אנושות בירושלים
רוכב אופניים חשמליים נפצע אנושות בירושלים
עונש מאסר בפועל על אי הגשת דוחות לאורך שנים
עונש מאסר בפועל על אי הגשת דוחות לאורך שנים
ראש העיר משה פדלון וגלית רוניס מנהלת מחלקת גנים ונוף עם כרזת היער העירוני
הרצליה זכתה במקום הראשון במיזם של משרד החקלאות "יער עירוני"