ניתוח הגדלת ישבן - כל מה שלא סיפרו לכם

ניתוח הגדלת ישבן הפך לפופולרי מאוד בקרב הציבור הישראלי בשנים האחרונות והסיבה לכך נעוצה ככל הנראה בכך שמדובר בתוצאה מרשימה ומושכת. ניתן לראות כי במרבית הקליפים והסרטים האמריקאים, הנשים שמככבות הן בעלות ישבן אגסי גדול ומלא והן יודעות לנענע אותו ולרקוד עמו בצורה ייחודית. עקב כך, יותר ויותר נשים רוצות להידמות לכוכבות הללו ופוקדות את המרפאות האסתטיות ומבקשות לבצע ניתוח פלסטי להגדלת העכוז או הישבן.

כתב לוקאל 03/03/2019
ניתוח הגדלת ישבן - כל מה שלא סיפרו לכם
צילום באדיבות pixabay.com

למי מתאים ניתוח הגדלת ישבן?

אף על פי שמרבית המטופלות הן נשים, יש גם לא מעט גברים שפוקדים את המרפאה ומבקשים הגדלת עכוז לגברים. ישבן מלא וזקוף מעלה את דימוי הגוף ומושך הרבה תגובות ובנוסף לכך גם מחטב משמעותית את הגוף, מה שלא ניתן להשיג באופן טבעי. לכן, ניתן לומר כי ניתוח לעיצוב והגדלת ישבן יכול להתאים לכל אדם שמעוניין בכך.

כיצד מבוצע הניתוח להגדלת ישבן?

יש מספר שיטות לבצע ניתוח להגדלת ישבן כשאחת מהן היא החדרה של שתלי סיליקון אל תוך הישבן. שיטה נוספת היא על ידי הזרקה של חומצה או שומן עצמוני והתוצאות עשויות להיות שונות ממטופל אחד לאחר. שיטה נוספת להרמת הישבן היא באמצעות חוטים ייעודיים שמוחדרים עם קרסים ומושכים מעלה את הישבן. זהו תהליך נפוץ גם כן אך לא מתאים לכולם ולכן רצוי להתייעץ תחילה עם המנתח מהי השיטה האידיאלית עבורכם.

אחת השיטות הנפוצות מכונה הגדלת ישבן ברזילאית – אם שאלת את עצמכם מהי הרמת ישבן ברזילאית אז מדובר בטכניקה ייחודית שלא כל מנתח יודע לבצע. מדובר בהליך לעיצוב ישבן שמתמקד בהרמת הישבן כלפי מעלה עד לקבלת התוצאה הרצויה. ד"ר לוי אברהם הינו אחד מבין מספר דל של מנתחים המבצעים הרמת ישבן ברזילאית בישראל.

כיצד להימנע מסיכונים אפשריים בניתוח להגדלת הישבן

הגדלת תחת לנשים ולגברים נחשב לניתוח די פשוט אך כמו כל הליך כירורגי יש לקחת בחשבון כי עשויות להיות בעיות או תופעות לוואי. עם זאת, הסיכונים הקיימים הם קלושים במיוחד ורוב המנותחים מעידים על שביעות רצון גבוהה. עיצוב הישבן אצל הגבר שונה מעט מהעיצוב של האישה מכיוון שהמבנה גוף שלנו שונה. הרופא המנתח מכיר את מבנה הגוף ויידע כיצד לעצב את הישבן לפי המטופל, לרוב יתייחס לפרופורציות הגופניות של המטופל ולנורמות החברתיות בהקשר של הישבן.

על מנת לא להגדיל את הסיכונים יש לפעול לפי ההוראות שתקבלו במרפאה ולהגיע לקראת הניתוח מוכנים. כלומר, יש להימנע מעישון (כולל עישון פסיבי) למשך כחודש ימים לפני הניתוח. בנוסף לכך, יש להימנע מנטילת תרופות מסוימות ומנוגדי דלקת שעלולים לגרום לדילול דם. עליכם להגיע לפגישת הכנה וייעוץ עם המנתח והמרדים, לוודא כי אכן הנכם מתאימים לעבור את הניתוח המדובר. גם ביום הניתוח ישנם מספר כללים שיש לפעול לפיהם כגון : צום של שמונה שעות בטרם הכניסה לניתוח, הגעה בזמן לבית החולים, ביצוע בדיקות נוספות ועוד.

האם הניתוח מבוצע בהרדמה מלאה או חלקית?

הניתוח יתבצע בהרדמה מלאה כאשר המנותח ישכב על בטנו והמנתח ייבצע את עבודתו במשך מספר שעות. בדרך כלל הזמן שאורך התהליך משתנה מכיוון שלעיתים המנתח ישלב גם שאיבת שומן או טכניקות שונות לביצוע העיצוב. לרוב, הניתוח יכלול החדרת שתל או הזרקה, יארך מספר שעות בודדות ובסופן המטופל ישתחרר לחדר ההתאוששות והמנוחה.

כמה עולה ניתוח הגדלת ישבן ועיצוב הישבן?

המחירים משתנים בהתאם לרופא ולקליניקה המבצעת, המחירים נעים בין 20 אלף שח לבין 50 אלף שח, תלויה גם בשיטה בה יתבצע הניתוח.

 

עוד ב
חשבנו שיעניין אותך גם...
חשד: איש סגל במוסד חינוכי הטריד מינית
אושרה תוכנית שדה דב
אושרה להפקדה תוכנית שדה דב
כתב אישום הוגש בגין הברחת סיגריות
כתב אישום הוגש בגין הברחת סיגריות
תושב חולון הותקף ונשדד בשומרון
המשטרה חוקרת עוקץ אשראי נרחב
אשה נפצעה בינוני מפגיעת משאית בבני ברק
"מחצית שלישית" – הזדמנות שנייה
השלכת פסולת לא ביום פינוי
חדרה מציגה - אכיפה ללא פשרות