לוח הצגות ומופעים לשבוע הקרוב

לוח הצגות – 11.3.2019 –21.3.2019

כתב לוקאל 07/03/2019
לוח הצגות ומופעים לשבוע הקרוב
iclipart

יום שני – 11.3.2019

שרית חדד-מופע חורף בזאפה -זאפה הרצליה-הרצליה-20:00 (פתיחת דלתות)

שוקו וניל -היכל התיאטרון-קרית מוצקין-20:30

אמי הגנרלית -מרכז דוהל- שכונת התקוה-תל אביב-21:00

יום שלישי – 12.3.2019

יהודה פוליקר -זאפה חיפה-חיפה-19:45 (פתיחת דלתות)

צעירים לנצח -תיאטרון הצפון-קרית חיים-20:00

שלומי שבן והפסנתר.. עם איתמר דוארי -זאפה-תל אביב-20:00 (פתיחת דלתות)

שרית חדד-מופע חורף בזאפה -גריי-יהוד-20:00 (פתיחת דלתות)

אביתר בנאי– "לשונות של אש" -זאפה הרצליה-הרצליה-20:15 (פתיחת דלתות)

סבוטאז' -היכל התרבות-אשקלון-20:30

A-WA . אורח: אבנר גדסי-בארבי-תל אביב-20:30 (פתיחת דלתות)

רונה קינן - מופע אקוסטי -מועדון הברקה-באר שבע-20:30 (פתיחת דלתות)

יום רביעי – 13.3.2019

אפרת גוש  אורח : אלון עדר-זאפה -תל אביב-20:00 (פתיחת דלתות)

יוני רכטר -זאפה הרצליה-הרצליה-20:00 (פתיחת דלתות)

שלומי שבן והפסנתר. עם איתמר דוארי -כרם ברקן-קיבוץ חולדה-20:00 (פתיחת דלתות)

אהבה וכאב -היכל התרבות-חצור הגלילית-20:30

אמא מאוהבת -היכל התרבות-קרית שמונה-20:30

סבוטאז' -היכל התרבות-אשקלון-20:30

מני עוזרי בהופעת סטנדאפ -פאב הפרה-שבי ציון-20:30 (פתיחת דלתות)

יום חמישי – 14.3.2019

קברט ז'בוטינסקי -אולם המופעים-קיבוץ כברי-10:00

ארז לב ארי -אלמא-זכרון יעקב-19:30 (פתיחת דלתות)

מוניקה סקס -כרם ברקן-קיבוץ חולדה-20:00 (פתיחת דלתות)

ירדנה ארזי- "נוגעת בעשבי הזמן" -זאפה ירושלים-ירושלים-20:15 (פתיחת דלתות)

סבוטאז' -היכל התרבות-אשקלון-20:30

אביתר בנאי– "לשונות של אש" -היכל התרבות- בית העם-רחובות-21:00

אורי ברוייר -תיאטרון ירושלים-ירושלים-21:00

אלישע בנאי- אקוסטי -ספריה עירונית-קרית אונו-21:00

אמי הגנרלית -היכל התרבות-יוקנעם-21:00

זאב רווח- זקנים חסרי מנוח -היכל התרבות-אופקים-21:00

ילדים סורגים 2- אבי גרייניק ועידן אלתרמן -תיאטרון הקאמרי-תל אביב-21:00

ישראל גוריון ואסף אמדורסקי שרים הדודאים -אולם המופעים-קיבוץ יפעת-21:00

שי בן צור -הצוללת הצהובה-ירושלים-21:00 (פתיחת דלתות)

חן מזרחי במופע סטנד אפ -היכל התרבות-אורנית-21:30

מני עוזרי בהופעת סטנדאפ -יד לבנים-רעננה-21:30

עושים צחוק -Zoa -קומדי בר-תל אביב-21:30

אמירם טובים -בית נגלר-קרית חיים-22:00

קומדי בר ראשון לציון -בית העם-ראשון לציון-22:00

שחר חסון במופע סטנד אפ -תיאטרון היהלום-רמת אביב-22:00

דניאל אסייג- מופע סטנד- אפ -בית ציוני אמריקה-תל אביב-22:30

שאולי בדישי במופע סטנד אפ -בית ציוני אמריקה-תל אביב-22:30

נותנים בראש -Zoa -קומדי בר-תל אביב-23:30

יום שישי – 15.3.2019

ישי ריבו -משכן אמנויות הבמה-אשדוד-13:00

שלמה ארצי -צוותא-תל אביב-13:00

מועדון הקצב -זאפה ירושלים-ירושלים-14:00

הראל סקעת -זאפה חיפה-חיפה-14:30

AQUA- הקרקס על המים -חוצות המפרץ-חיפה-15:00 + 17:30

אביב גפן אינטימי -זאפה הרצליה-הרצליה-20:00 (פתיחת דלתות)

דני סנדרסון -ברלה מיוזיק קלאב-להבות חביבה-20:15 (פתיחת דלתות)

balkan beat box -מועדון בארבי-תל אביב-20:30 (פתיחת דלתות)

אבי נוסבאום -צוותא-תל אביב-21:00

יהלי סובול -קפה ביאליק-תל אביב-21:30 (פתיחת דלתות)

אורי חזקיה במופע סטנדאפ -המשכן למוסיקה ואמנויות-רעננה-22:00

אסף יצחקי- מופע סטנדאפ -היכל התרבות-כפר סבא-22:00

ערן זרחוביץ'- סטנדאפ -מוזיאון ת"א-תל אביב-22:00

שחר חסון במופע סטנד אפ -משכן אמנויות הבמה-באר שבע-22:00

אדיר מילר -בית החייל-תל אביב-22:30

אמירם טובים -מופת-ראשון לציון-22:30

דביר בנדק -בית ציוני אמריקה-תל אביב-22:30

דניאל כהן במופע סטנדאפ -בית ציוני אמריקה-תל אביב-22:30

מצעד הקומיקאים הגדול -תיאטרון גבעתיים-גבעתיים-22:30

נאור ציון- מופע חדש -אודיטוריום ספיר-כפר סבא-22:30

סיבה מסיבה -Zoa -קומדי בר-תל אביב-22:30

קומדי בר ראשון לציון -בית העם-ראשון לציון-22:30

רשף לוי "משחק באש" -מוזיאון ת"א-תל אביב-22:30

מרתון סטנד אפ עם כוכבי עובר כל גבול -Zoa-קומדי בר-תל אביב-00:30

יום שבת – 16.3.2019

AQUA- הקרקס על המים -חוצות המפרץ-חיפה-10:00 + 12:30 + 16:00 + 18:30

יהונתן גפן. איך שיר נולד ? -גריי-יהוד-11:00 (פתיחת דלתות)

אלאדין -אולם המופעים-עין החורש-11:30

שלומי שבן והפסנתר. עם איתמר דוארי -ברלה מיוזיק קלאב-יהוד-19:30 (פתיחת דלתות)

חמי רודנר -אוזן בר-תל אביב-20:00 (פתיחת דלתות)

ערן צור. אורחת: אלונה דניאל -פאב הפרה-שבי ציון-20:00 (פתיחת דלתות)

קובי אפללו -גריי-יהוד-20:00 (פתיחת דלתות)

בעז שרעבי -זאפה הרצליה-הרצליה-20:15 (פתיחת דלתות)

סבוטאז' -היכל התרבות-אשקלון-20:30

אמא מאוהבת -היכל התרבות-נס ציונה-21:00

אמי הגנרלית -מרכז הבמה-גני תקווה-21:00

בן בן ברוך במופע סטנדאפ -בית נגלר-קרית חיים-21:00

דב נבון- הצגת יחיד -תיאטרון ירושלים-ירושלים-21:00

דביר בנדק -תיאטרון חולון-חולון-21:00

יעקב כהן- מופע חדש  -תיאטרון גבעתיים-גבעתיים-21:00

מה קשור ? -מרכז הצעירים-באר שבע-21:00

רועי לוי עושה סטנד אפ -פאב 40-קיבוץ טללים-21:00

רשף לוי "משחק באש" -מתנ"ס-קדימה- צורן-21:00

שלום חנוך ומשה לוי - יציאה -מרכז אמנויות הבמה-שוהם-21:00

אורי חזקיה במופע סטנדאפ -רנה שני-חדרה-21:30

ארז שלם -בית ציוני אמריקה-תל אביב-21:30

חן מזרחי במופע סטנד אפ -היכל התרבות-כרמיאל-21:30

יוסי גבני במופע סטנד אפ -יד לבנים-אשדוד-21:30

ישי ריבו -היכל התרבות-פתח תקווה-21:30

מני עוזרי בהופעת סטנדאפ -היכל התרבות- יד שטרית-טבריה-21:30

שבוע טוב -Zoa -קומדי בר-תל אביב-21:30

שחר חסון במופע סטנד אפ -בית החייל-תל אביב-21:30

מופע סטנד אפ ונונסנס -Zoa -קומדי בר-תל אביב-23:30

יום ראשון – 17.3.2019

מועדון הקצב -זאפה-תל אביב-20:00 (פתיחת דלתות)

שלומי שבן והפסנתר. עם איתמר דוארי -זאפה חיפה-חיפה-20:00 (פתיחת דלתות)

אמא מאוהבת -תיאטרון ירושלים-ירושלים-20:30

נעמי– השירים המלווים את נעמי פולני -משכן אמנויות הבמה-באר שבע-20:30

סבוטאז' -תיאטרון אילת-אילת-20:30

אורי חזקיה מארח חברים -מועדון הסטנדאפ פקטורי-תל אביב-21:30

יום שני – 18.3.2019

מועדון הקצב -זאפה-תל אביב-20:00 (פתיחת דלתות)

שלומי שבן והפסנתר. עם איתמר דוארי -זאפה -תל אביב-20:00 (פתיחת דלתות)

בנות עם ביצים- מופע סטנדאפ -בית ציוני אמריקה-תל אביב-21:00

גלי עטרי-המיטב -אלמא-זכרון יעקב-21:00

יום שלישי – 19.3.2019

עומר חזן – מופע לכל המשפחה -תיאטרון היהלום-רמת גן-16:00 + 18:00 + 19:45

אפרת גוש -אגנס-הוד השרון-20:00 (פתיחת דלתות)

שלומי שבן והפסנתר. עם איתמר דוארי -מועדון הברקה -באר שבע-20:30 (פתיחת דלתות)

אמי הגנרלית -תיאטרון חיפה-חיפה-21:00

צביקה הדר- מופע בידור -צוותא-תל אביב-21:00

יום רביעי – 20.3.2019

AQUA- הקרקס על המים -חוצות המפרץ-חיפה-10:00 + 12:30 + 16:00 + 18:30

ירמי קפלן -פאפאיתו-תל אביב-20:30 (פתיחת דלתות)

שחר חסון במופע סטנד אפ -אודיטוריום רוזין- רמת אביב-תל אביב-21:30

יום חמישי – 21.3.2019

AQUA- הקרקס על המים -חוצות המפרץ-חיפה-10:00 + 12:30 + 16:00 + 18:30

זאב רווח- זקנים חסרי מנוח -היכל התרבות-פתח תקווה-20:30

אמא מאוהבת -משכן אמנויות הבמה-באר שבע-21:00

דודו ארז -אלמא-זכרון יעקב-21:00

שלמה ארצי -צוותא-תל אביב-21:00

עושים צחוק -Zoa -קומדי בר-תל אביב-21:30

קומדי בר ראשון לציון -בית העם-ראשון לציון-22:00

שחר חסון במופע סטנד אפ -תיאטרון היהלום-רמת אביב-22:00

נותנים בראש -Zoa- קומדי בר-תל אביב-23:30


 

עוד ב
חשבנו שיעניין אותך גם...
הצלחה ליום ההתרמה לקרן רועי לא אחסר
הצלחה ליום ההתרמה ל"קרן רועי לא אחסר"
מתחם התחנה בי-ם יישאר פתוח
מתחם התחנה בי-ם יישאר פתוח
הפוליטיקה של הוד השרון
הפוליטיקה של הוד השרון
מי אחראי על שפיכת האדמה?
רקדו את הקיץ
תושב חולון הותקף ונשדד בשומרון
ריבוע כחול נדלן לא תשלם היטל השבחה על נכס באזהת ברעננה
ריבוע כחול נדל"ן לא תשלם היטל השבחה על נכס באזה"ת ברעננה
אישום: שוטר מגב ואחיו תקפו בליין ברעננה
אישום: שוטר מג"ב ואחיו תקפו בליין ברעננה