חוגרים ומדברים

רבים מאתנו יודעים עד כמה לא קלה היא משימת ההדרכה. בין אם אתם מדריכי טיולים, מדריכים במוזיאונים או מדריכי קבוצות שטח, אתם יודעים שיש בפניכם אתגרים לא פשוטים

כתב לוקאל 10/03/2019
סוללת ליתיום
צילום באדיבות TAKSTAR

העובדה היא שאתם צריכים לשלוט היטב בחומר שאתם מעבירים, הרי שאתם צריכים גם להשתלט על הקבוצה, למנוע דיבורים וגם לאמץ את הקול כדי להעביר את המסר והמידע לכולם. למרבה המזל, חגורות הדברה באות לתקן את המצב ולאפשר לכם להעביר הפעלה או הדרכה בדרך יעילה.

לאילו דברים כדאי לשים לב כאשר רוכשים חגורות הגברה

רכישת חגורות הגברה אינה עניין של מה בכך. כאשר אתם מחפשים חגורת הגברה, עליכם לדעת בוודאות לאיזו מטרה אתם זקוקים לחגורה. מעבר לכך, יש צורך להביא בחשבון כמה מאפיינים:

·        מי אחראי על חגורת ההגברה – חשוב לרכוש חגרות הגברה שיש לה אחריות, כך שתוכלו לפנות לחברה במקרה של תקלה.

·        החזרת מוצרים – כאשר אתם רוכשים את החגורה דרך האינטרנט, אינכם יכולים באמת לראות את המוצר. על כן, יש צורך לברר מהי מדיניות ההחזרה באתר.

·        כמה היא שוקלת – חגורת ההגברה צריכה להיות קלה ונוחה לשימוש, כך שתוכלו לנוע עמה ממקום למקום ללא הפרעות. מומלץ לבחור בחגורה השוקלת בין 200 ל-700 גרם.

·        בודקים את האיכות – מקרופון איכותי של חגורת הגברה צריך להיות מורכב ממתכת חזקה, ולא מפלסטיק או מפלדה.

·        בוחנים את איכות הקול – אם אתם רוצים לבדוק את הסאונד של חגורת ההדברה, פשוט האזינו לקול הבוקע ממנה. האוזניים שלכם ושל מאזינים אחרים כבר יחליטו מה טוב עבורכם.

·        מתאימים את הסוללות הנכונות – כדי להפיק מחגורת ההגברה את המיטב, חשוב להתאים עבורה את הסוללות הנכונות. מומלץ להשתמש בסוללות ליתיום האיכותיות. כך תוכלו לקבל בתמורה את הסאונד האיכותי. כמו כן, לסוללות אלה יש קיבולת טובה המספיקה לזמן רב.

להכיר את הדגמים השונים

חגורות הגברה לשימוש בהגברה מקצועית מתחלקות לדגמים. אחד הדגמים הנפוצים יותר הוא חגורת PREMIUM - TK180C. החגורה אהובה במיוחד על מדריכי טיולים, שכן הדגם המיוחד הזה הוא "סוס עבודה" שיכול לשמש את המדריכים לאורך זמן. בזכות חגורת ההגברה הזו ניתן לצאת לטיולי שטח בצפון הירוק או במדבר החום-צהבהב וליהנות מאיכות הגברה מעולה.

הדגם השני, איכותי לא פחות, הוא ה-Smart. זהו מגבר חזק המתאים לכל סוגי ההדרכות. המגבר מגיע עם ערכה משוכללת אשר כוללת בין השאר: מקרופון מדונה לראש (לשימוש מבלי להיעזר בידיים), ספק כוח, יחידת הגברה ניידת, תופסן, רצועת כתף וצוואר. כמו כן, מקרופון הגברה זה לא רק שימושי, אלא גם יפה. הוא מגיע בצבע שחור עם גוף מתכתי.

סוג נוסף של מקרופון הוא Snow. כפי שהשם מרמז, מדובר בחגורת הגברה לבנה יפהפייה. החגורה מגיעה עם מקרופון ראש, מד סוללה אשר מאה את מצבה של הסוללה וכן כפתור הפעלה מעוצב.

ולבסוף, סוג נוסף של חגורה הגברה הוא חגורת הגברה Blue Tooth אלחוטית, כלומר אין צורך להשתמש בכבל כדי לחבר את מערכת ההגברה. החגורה מגיעה עם הטבות שונות כמו נגן MP3פנימי, זיכרון פנימי, סוללת ליתיום ועוד.

 

עוד ב
חשבנו שיעניין אותך גם...
עיריית רחובות תומכת במאבק הנשים
גן ילדים בראשון לציון
30 מיגוניות לגני הילדים בראשל"צ
מנהלים מדברים מהשטח
בית הספר בן גוריון
בת ים בסימן קריאה
טורניר באולינג
תלמידי "אלון" וחניכי "ניצן" בטורניר באולינג
אלימות כלפי הצוות בביה"ח "שלוותה"
45 פולשים בנגב התפנו עצמאית
אבן במשקל 100 קג נפלה ברחבת עזרת ישראל כותל
אבן במשקל 100 ק"ג נפלה ברחבת עזרת ישראל בכותל