תדיראן בחרה בשף עומר מילר כפרזנטור של עולם המטבח של מותגי אמקור וקריסטל

במסגרת המהלך, החברה תעלה בקמפיין להשקת סדרת מקררי אמקור AMCOR FRESH בכיכובו של השף מילר

כתב לוקאל 10/03/2019
2.	עומר מילר הפרזנטור של אמקור וקריסטל.
צילום: דודי מוסקוביץ

תדיראן בחרה בשף המוביל עומר מילר כפרזנטור של עולם המטבח של מותגי הבית של החברה – אמקור וקריסטל. 

עומר מילר, שף צעיר ומוביל הנחשב לאושיית אינסטגרם נבחר להיות הפנים של מותגי אמקור וקריסטל כחלק מהרצון להצעיר את קו המוצרים החדש של המותגים המתאפיינים בעיצוב צעיר ובמגוון פיצ'רים מתקדמים, כך שהבחירה במילר היתה נכונה וטבעית מבחינת תדיראן.

במסגרת המהלך, החברה תעלה בקמפיין להשקת סדרת המקררים החדשה של מותג אמקור – AMCOR FRESH, בכיכובו של השף מילר, תחת המסר: לשמירה על טריות המזון לאורך זמן בהפקת משרד הפרסום D-SAY.

מילר, שף צעיר בועט ואושיית אינסטגרם הידוע במאכליו הצבעוניים, יוביל את קמפיין הדיגיטל של סדרת המקררים החדשה של אמקור מתוך הרצון לחיבור המותג לקהל טרנדי וצעיר בדומה לעיצוב הצעיר והצבעים הטרנדיים של מקררי אמקור החדשים.

הקמפיין שיעלה לאוויר במהלך חודש מאי 2019 צולם בשוק התקווה בתל אביב ובו השף עומר מילר עורך קניות של ירקות ופירות טריים כשהמוכרים בשוק לא מבינים לאן הוא נעלם לאחרונה, הוא עונה להם שהוא פשוט החליף מקרר וכשהוא מגיע הביתה הוא פורק את כל מה שרכש בשוק לתוך מקרר אמקור ובדרך "גונב" ואוכל איזה ירק טרי ממש כפי שמקרר AMCOR FRESH שומר על טריות המזון לאורך זמן.

נופר ממרוד, סמנכ"לית השיווק של החברה ביקרה בסט הצילומים של הקמפיין בשוק התקווה פגשה את הפרזנטור החדש השף עומר מילר ושניהם החליפו חוויות מהביקורים שלהם בשווקים בישראל ובעולם.

נופר ממרוד, סמנכ"לית שיווק בתדיראן אמרה: "אנו שמחים על שיתוף הפעולה עם השף עומר מילר. אמקור וקריסטל הם מותגים ישראלים אהובים ומוכרים מאוד, כך שהבחירה בעומר מילר, שידוע כשף אהוב, הייתה קלה עבורנו. אנו בטוחים כי החיבור עם שף צעיר, טרנדי וצבעוני כל כך כמו עומר מילר יקדם את הערכים של מותגי אמקור וקריסטל."

קולקציית המקררים החדשה של אמקור AMCOR FRESH עוצבה ותוכננה, על מנת לתת מענה באופן מדויק לצרכיו של הצרכן הישראלי, תוך הקפדה דרוג אנרגטי גבוה וחסכון בחשמל ואנרגיה. סדרת המקררים החדשה של אמקור תשווק עם 10 שנות אחריות ושירות הבית המצטיין של תדיראן.


עוד ב
חשבנו שיעניין אותך גם...
יצחק מזרחי הקבליסט
יצחק מזרחי הקבליסט בהרצאה
סוכם מתווה הצהרונים לשנה הקרובה
חמסה עליו
חמסה עליו
מדבירים את זחל 'תהלוכן האורן'
שיקום מבנים לאחר נזק
שיקום מבנים לאחר נזק - אסור להתפשר על פחות מהטוב ביותר
מתכוננים לאזרחות
מתכוננים לאזרחות
חדש בכפר סבא - גוטליב בר
רעול פנים שדד פיצוציה בכפר סבא באיומי סכין
רעול פנים שדד פיצוציה בכפר סבא באיומי סכין