הקיץ הזה תלבשי ג'ינס

קולקציית COLOUR IS YOU נולדה בברצלונה, ב-15 בינואר 2019, והנה נאמנה אדוקה למהות של DESIGUAL. הקמפיין האחרון של אביב קיץ 2019, בו DESIGUAL אימצו באופן מלא את רעיון הייחודיות באמצעות שימוש בצבע, הינו יראת כבוד גדולה למוצאו של המותג

כתב לוקאל 12/03/2019
קולקציית  COLOUR IS YOU נולדה בברצלונה
צילום: יח"צ חו"ל

הקמפיין בבימויו של Oliver Hadlee Pearch יחד עם המאפרת Isamaya Ffrench, מזכיר לנו שהמוטיבציה התוססת והנמרצת של המותג תמיד הייתה שונה, מהנה ואפילו ייחודית.

בקמפיין זה, עם הרכב של כוכבים שביניהם: Tia Jonsson, Hannelore Knuts, Aiyana A. Lewis, Rianne ten Haken, המטרה היא לשקף את רעיון הגיוון והשונות המיוצג על ידי הצבע.

מנקודת מבטם, הצבע נמצא בכל מקום והם מעוניינים ללכוד אותו. ועצם העניין הוא שצריך לחגוג, להרגיש ולהיות נאמן לעצמך, כי זה הוא חומר הגלם המייחד אותך ובעצם השפה שבה אתה מדבר.

מה המשמעות של צבע עבורך?

המניפסט של COLOUR IS YOU

הצבע הוא החיים עצמם, והוא מלא בחיים. הצבע הוא הבולטות, הוא לראות את החיים מנקודת מבט שונה והוא הביטחון העצמי. צבע הוא חופשי והוא החופש. הוא הכיף, המקור והוא אפילו קסום.

צבע הוא גיוון כי צבע הוא כולם. צבע זה מעשה ורגש כמו אהבה. צבע, ערבוב צבעים וצבעוניות הם הרעיון שעומד מאחורי הקולקציה החדשה של אביב קיץ 2019, כי זה מי שאנחנו, איך שאנו חשים, איך שאנו מסתכלים על דברים והדרך בה כולם רואים אותנו.

"החיים מלאים בצבע והצבע מלא חיים, אתה הוא הצבע והצבע הוא אתה."

צבע הוא חופש

משמעות החופש היא להיות מי שאתה רוצה להיות, להתלבש כמו שאתה רוצה להתלבש ולהרגיש כמו שאתה מחליט להרגיש. החופש להיות עם בטחון עצמי. חופשי כמו ציפור אשר עפה ברחבי העולם ומחפשת אחר ריגושים.

צבע הוא אהבה

אם הצבעים הם רגשות, האם ישנו רגש עמוק יותר ואמיתי (אך בלתי מובן) מהאהבה? האהבה גורמת לך להרגיש, ומשאירה חותם. אנו אוהבים את כולם (וגם את עצמנו).

צבע הוא החיים

האם אתם רואים את החיים בשחור ולבן בלבד? אנו לא מאמינים בכך. החיים מלאים צבע והצבע מלא חיים: תלכדו אותו!

צבע הוא תעוזה

כאשר אדם מתלבש בצורה צבעונית, הוא מודע לכך שהוא מושך תשומת לב, אך מבטא המון ביטחון עצמי אשר מעניק לו תחושה עצומה של שחרור. חקר עצמי משדר מסר של העצמה עצמית.

צבע הוא הדמיון

הרצון ליצור עולמות חדשים, זורם אל עבר היצירתיות הפנימית העצומה שחבויה בך. תתני לעצמך להיות נמרצת לקראת משהו שנקרא אמנות ויהיה הרבה יותר קל ויפה אם תמלאי אותה בצבע.

צבע הוא פראי

הטבע מורכב מכל מיני ניואנסים, ריחות, תחושות וצבעים. הטבע הוא פראי וכך גם בני האדם (או נשמתם, לפחות): תביע את עצמך, תאמר מי אתה.

צבע הוא הנאה

צבע מזכיר לנו מה זה להיות צעיר! והרעננות של הצבע גורמת לנו להישאר כאלו בדרך הפשוטה ביותר. הצבע גורם לנו הומור טוב, אנרגיה, עליזות וחיוך גדול. אז למה לא?

צבע הוא כל אחד

לכולנו קיים צבע שאנו מחוברים אליו פנימית וחיצונית. צבע הוא מגוון, כאשר מערבבים אותו הוא יכול ליצור עולמות שונים. הצבעים הם קהילה בזכות עצמם, יחד הם טובים יותר ושופעים יותר. האם ידעת כי 2 + 2 = 5?

אודות  DESIGUAL 

מותג האופנה הבינלאומי נוסד בשנת 1984 בברצלונה. המותג מאופיין במקוריות ובאופי הייחודי של יצירותיו. מאופיין בחשיבה אופטימית ואותנטית, המותג דוגל בהלבשה של אנשים אשר רוצים להציג את הגרסה הטובה ביותר של עצמם. בחברה מועסקים 4,200 עובדים, עם נוכחות המותג במעל ל-100 מדינות באמצעות 13 ערוצי הפצה ומעל 500 חנויות פיזיות.

תמהיל הפריטים במותג כולל בגדים ואקססוריז לנשים, גברים וילדים.

ניתן להשיג בסניפים: קניון BIG FASHION נצרת, קניון גרנד חיפה, קניון רננים- רעננה, קניון אילון- רמת גן, קניון TLV FASHION- ת"א, קניון ראשונים- ראשל"צ וקניון הרצליה אאוטלט (עודפים בלבד).


עוד ב
חשבנו שיעניין אותך גם...
עדויות לטבח שבוצע בתקופה החשמונאית נחשפו בירושלים
אירועי חופשת פסח לילדים במרכזי רשת חוויות
אירועי חופשת פסח לילדים במרכזי רשת חוויות
כתב אישום בגין הריגת צעיר
מדעי האושר בחיפה
לימודי מדעי האושר
חשד: נהג מונית ביצע מעשה מגונה בקטינה
קבוצת הכחול לבן
נערכים לאכיפת חוק האופניים
נשיא המדינה פתח היום את הכנסת ה-21
נשיא המדינה פתח היום את הכנסת ה-21