עלמה זק בקמפיין חדש

משה מנו, הבעלים ויו״ר קבוצת מנו ספנות, ארח עם רעייתו איריס, על אוניית שיט התענוגות החדשה, שהגיעה לנמל חיפה, את הקומיקאית עלמה זק בצילומים לקמפיין החדש

כתב לוקאל 17/03/2019
עלמה זק בקמפיין חדש
צילום באדיבות מנו ספנות

הקומיקאית עלמה זק, אשר נבחרה להוביל את הקמפיין חדש של מנו ספנות להשקת אוניית שייט התענוגות 'קראון איריס', הגיעה עד לנמל חיפה לצורך צילומי הפרסומת  החדשה.

זה לא מפגש ראשון של זק עם מנו ספנות. לפני כמה שנים הצטלמה זק בפרק סיום עונה ל"ארץ נהדרת" שהצטלם כולו על ספינת הגולדן איריס, גם היא של חברת מנו ספנות.

לדברי מורן מנו, סמנכ"ל מנו ספנות: "הבחירה בעלמה זק הייתה מאוד טבעית עבורנו. מדובר באחת מהכוכבות הגדולות בארץ שפונה לקהלים רחבים, בכל טווחי הגילאים. כמו כן, היה חשוב לנו לבחור בפרזנטורית שתתחבר לערכים שחשובים לנו: ישראליות, משפחתיות ומצוינות. אנו מאמינים כי מדובר בחיבור שיעשה טוב לשני הצדדים."  

חברת מנו ספנות, תפעיל החל מחודש אפריל 19' אוניית תענוגות, שתיקרא "Crown Iris" ("קראון איריס"), על שם איריס מנו, רעייתו של משה מנו, הבעלים ויו"ר קבוצת מנו ספנות. האונייה תצטרף לצי האניות שמפעילה חברת מנו ספנות ותהפוך לאוניית התענוגות הגדולה ביותר שהופעלה לקהל הישראלי. אורכה של ה'קראון איריס' הוא כ- 216 מטר, יש בה כ- 11 קומות, 6 מעליות, כ- 750 חדרים בסטנדרט הגבוה ביותר, כולל חדרי סוויטות וחדרים עם מרפסות, וביכולתה לאכלס עד 2,000 איש בהפלגה. 

מנו הוסיף וציין כי "אוניית קראון איריס תציע לקהל לקוחותינו מוצר חדש, ייחודי ואטרקטיבי, ותקבע סטנדרטים חדשים בתחום שיט התענוגות בישראל. אני סמוך ובטוח כי צפויה לאורחינו חוויה יוצאת דופן."


עוד ב
חשבנו שיעניין אותך גם...
טורניר אזורי במגדל העמק
"שער שוויון" פתחה את העונה במגדל העמק
אמבולנס ימי יופעל בכנרת
"יש עתיד" במפגשים פתוחים
חשד: סחט רופא שיניים במשך עשור
שכונה חדשה בבאר שבע
נלחמים על כל ילד
שני פצועים קשה בתאונה בב"ש
חשד: נהג ב - 206 קמ"ש בכביש 6