לוח הצגות ומופעים לשבוע הקרוב

לוח הצגות : 25.3.2019 –4.4.2019

כתב לוקאל 21/03/2019
לוח הצגות ומופעים לשבוע הקרוב
iclipart

יום שני – 25.3.2019

ישי ריבו פינת אלדד ציטרין -זאפה-תל אביב-20:15 (פתיחת דלתות)

אבא בראבא -היכל התרבות-ראשון לציון-20:30

אמא מאוהבת -בית החייל-תל אביב-20:30

יום שלישי – 26.3.2019

AQUA- הקרקס על המים -חוצות המפרץ-חיפה-17:30

יהודה פוליקר -היכל התרבות-אשקלון-20:30

סבוטאז' -היכל התרבות-קרית מלאכי-20:30

אסף אמדורסקי עם אורחים. 20 שנה ל"מנועים שקטי -היכל התרבות-תל אביב-21:00

רועי לוי עושה סטנד אפ -ביסטרוק-קיבוץ חצור-21:00

ישי ריבו פינת אלדד ציטרין -מועדון הברקה-באר שבע-21:30

אהוד בנאי -גריי-יהוד-22:00

יום רביעי – 27.3.2019

AQUA- הקרקס על המים -חוצות המפרץ-חיפה-17:30

גבר גבר -בית המרזח-רמת ישי-20:00

אהוד בנאי -זאפה הרצליה-הרצליה-20:00 (פתיחת דלתות)

דנה ברגר - מופע אקוסטי. אורחת: ריקי גל -זאפה חיפה-חיפה-20:00 (פתיחת דלתות)

דני רובס בהופעה -כרם ברקן-קיבוץ חולדה-20:00 (פתיחת דלתות)

טיפקס- דיסקו מנאייק -מועדון בארבי-תל אביב-20:00 (פתיחת דלתות)

נמרוד הראל- PARADOX -ברלה מיוזיק קלאב-להבות חביבה-20:00 (פתיחת דלתות)

שלומי שבן והפסנתר עם איתמר דוארי-גריי-יהוד-20:00 (פתיחת דלתות)

אביתר בנאי– "לשונות של אש" -זאפה-תל אביב-20:15 (פתיחת דלתות)

ישי ריבו פינת אלדד ציטרין -זאפה ירושלים-ירושלים-20:15 (פתיחת דלתות)

אפרת גוש ואריק ברמן- "יחד ולבד" -סימפוניה- קונסרבטורון-ראש העין-20:30

סבוטאז' -תיאטרון הנגב-מ.א.אשכול-20:30

אורי חזקיה במופע סטנדאפ -בית ציוני אמריקה-תל אביב-21:00

זאב רווח- זקנים חסרי מנוח -משכן אמנויות הבמה-אשדוד-21:00

רן דנקר -החלוץ 33-באר שבע-21:00

יום חמישי – 28.3.2019

AQUA- הקרקס על המים -חוצות המפרץ-חיפה-17:30

דודו טסה -זאפה הרצליה-הרצליה-20:00 (פתיחת דלתות)

טיפקס- דיסקו מנאייק -מועדון בארבי-תל אביב-20:00 (פתיחת דלתות)

ירמי קפלן– "ישר לפנים" -פאב הפרה-שבי ציון-20:00 (פתיחת דלתות)

מאור כהן- "אפשר לחשוב" סטנד רוק -החלוץ 33-באר שבע-20:00 (פתיחת דלתות)

מיקי גבריאלוב זוכר את אריק אינשטיין -כרם ברקן-קיבוץ חולדה-20:00 (פתיחת דלתות)

ערן צור. אורחת: אלונה דניאל -נוקטורנו-ירושלים-20:00 (פתיחת דלתות)

קובי אפללו -זאפה ירושלים-ירושלים-20:00 (פתיחת דלתות)

החיים על פי יעל לבנטל -תיאטרון הבימה-תל אביב-20:30

סבוטאז' -היכל התרבות-מזכרת בתיה-20:30

אסף אמדורסקי- 20 שנה ל"מנועים שקטים" -מועדון התיאטרון-יפו-20:30 (פתיחת דלתות)

אורי חזקיה במופע סטנדאפ -בית שמואל-ירושלים-21:00

אמי הגנרלית -היכל התרבות-ראשון לציון-21:00

דב נבון- הצגת יחיד -בית העם-גדרות-21:00

זאב רווח- זקנים חסרי מנוח -היכל התרבות- בית העם-רחובות-21:00

יהודה פוליקר. 30 שנים ל"אפר ואבק" -היכל התרבות-תל אביב-21:00

יעקב כהן- מופע חדש -מופת-בית שאן-21:00

ישי ריבו פינת אלדד ציטרין -מלון אלמא-זכרון יעקב-21:00

צביקה הדר- מופע בידור -צוותא-תל אביב-21:00

רועי לוי עושה סטנד אפ -תיאטרון חולון-חולון-21:00

אהוד בנאי -אולם המופעים-גבעת ברנר-21:30

הראל סקעת -ברלה מיוזיק קלאב-להבות חביבה-21:30

עושים צחוק -Zoa -קומדי בר-תל אביב-21:30

קומדי בר ראשון לציון -בית העם-ראשון לציון-22:00

נותנים בראש -Zoa -קומדי בר-תל אביב-23:30

יום שישי – 29.3.2019

גידי גוב בהופעה -זאפה חיפה-חיפה-12:45 (פתיחת דלתות)

דנה ברגר - מופע אקוסטי. אורחת: דורון טלמון -זאפה-תל אביב-12:45 (פתיחת דלתות)

שלמה ארצי -היכל התרבות-תל אביב-13:00

AQUA- הקרקס על המים -חוצות המפרץ-חיפה-15:00 + 17:30

טריפונס -כרם ברקן-קיבוץ חולדה-20:15 (פתיחת דלתות)

רוני פיטרסון ושליחי הבלוז. מארחים את מיי פינגולד ודנה לפידות -זאפה חיפה-חיפה-20:15 (פתיחת דלתות)

טונה -מועדון בארבי-תל אביב-20:30 (פתיחת דלתות)

דני סנדרסון -גריי-יהוד-21:00 (פתיחת דלתות)

אורי ברוייר -תיאטרון גבעתיים-גבעתיים-22:00

אלי ומריאנו -מופת-ראשון לציון-22:00

אמא מאוהבת -היכל התרבות-דרום השרון-22:00

אסף מור יוסף בהופעת סטאנד אפ -תיאטרון חולון-חולון-22:00

שחר חסון במופע סטנד אפ -אולם המופעים-גבעת ברנר-22:00

שלומית אהרון- תקליט עברי- מופע חדש -תיאטרון גבעתיים-גבעתיים-22:00

אמירם טובים -בית ציוני אמריקה-תל אביב-22:30

דניאל כהן במופע סטנדאפ -בית ציוני אמריקה-תל אביב-22:30

מצעד הקומיקאים הגדול -תיאטרון גבעתיים-גבעתיים-22:30

נאור ציון- מופע חדש -בית ציוני אמריקה-תל אביב-22:30

סיבה מסיבה -Zoa -קומדי בר-תל אביב-22:30

קומדי בר ראשון לציון -בית העם-ראשון לציון-22:30

רשף לוי "משחק באש" -צוותא-תל אביב-22:30

מרתון סטנד אפ עם כוכבי עובר כל גבול -Zoa-קומדי בר-תל אביב-00:30

יום שבת – 30.3.2019

AQUA- הקרקס על המים -חוצות המפרץ-חיפה-10:00 + 12:30 + 16:00 + 18:30

יהונתן גפן – "והכבש הזה הוא אני". אורח : יהודה אטלס -זאפה הרצליה-הרצליה-11:30 (פתיחת דלתות)

צעירים לנצח -יד לבנים-אשדוד-20:00

בעז שרעבי -זאפה ירושלים-ירושלים-20:15 (פתיחת דלתות)

יזהר אשדות- LIVE -זאפה-תל אביב-20:15 (פתיחת דלתות)

אדיר מילר -היכל התרבות- יד שטרית-טבריה-20:30

סבוטאז' -היכל התרבות-באר טוביה-20:30

אסף אמדורסקי . 20 שנה ל"מנועים שקטים"-מועדון התיאטרון-יפו-20:30 (פתיחת דלתות)

אלישע בנאי– כיתת אמן-בית אברהם שפירא-פתח תקווה-21:00

אמא מאוהבת -היכל התרבות-כפר סבא-21:00

אמי הגנרלית -היכל התרבות-בת ים-21:00

בן בן ברוך במופע סטנדאפ -מופת-ראשון לציון-21:00

זאב רווח- זקנים חסרי מנוח -תיאטרון חולון-חולון-21:00

ילדים סורגים 2- אבי גרייניק ועידן אלתרמן -אלמא-זכרון יעקב-21:00

יעקב כהן- מופע חדש -היכל התרבות-מעלה אדומים-21:00

שלומי קוריאט -היכל התרבות- איירפורט סיטי-חבל מודיעין-21:00

אורי חזקיה במופע סטנדאפ -אולם התרבות-גבעת שמואל-21:30

גבר גבר -בסקולה-תל אביב-21:30

חווה אלברשטיין ושלומי שבן -תיאטרון ירושלים-ירושלים-21:30

חן מזרחי במופע סטנד אפ -בית שמואל-ירושלים-21:30

יוסי גבני במופע סטנד אפ -צוותא-תל אביב-21:30

מני עוזרי בהופעת סטנדאפ -בית נגלר-קרית חיים-21:30

ערן זרחוביץ'- סטנדאפ -בית ציוני אמריקה-תל אביב-21:30

רן דנקר -פאב הפרה-שבי ציון-21:30

רשף לוי "משחק באש" -היכל בעיר-הרצליה-21:30

שבוע טוב -Zoa -קומדי בר-תל אביב-21:30

שחר חסון במופע סטנד אפ -היכל התרבות-פתח תקווה-21:30

שלום חנוך ומשה לוי - יציאה -אולם עין השופט-מ.א.מגידו-21:30

אבי נוסבאום -תיאטרון חולון-חולון-22:00

בעז שרעבי -זאפה ירושלים-ירושלים-22:00

עידן ניידיץ -קוקה בר-באר שבע-22:00

מופע סטנד אפ ונונסנס -Zoa -קומדי בר-תל אביב-23:30

יום ראשון – 31.3.2019

אמא מאוהבת -היכל התרבות-נהריה-20:30

סבוטאז' -היכל התרבות-נס ציונה-20:30

בן בן ברוך במופע סטנדאפ -ג'יימס-קיסריה-21:00

אהוד בנאי - קשר לאחד -ג'מס-פתח תקווה-21:30

יום שני – 1.4.2019

AQUA- הקרקס על המים -חוצות המפרץ-חיפה-17:30

אורי חזקיה במופע סטנדאפ -כרם ברקן-קיבוץ חולדה-20:15 (פתיחת דלתות)

בן בן ברוך במופע סטנדאפ -זאפה הרצליה-הרצליה-20:15 (פתיחת דלתות)

מני עוזרי בהופעת סטנדאפ -זאפה ירושלים-ירושלים-20:15 (פתיחת דלתות)

שלומי קוריאט -רויאל גארדן-אילת-22:30

יום שלישי – 2.4.2019

AQUA- הקרקס על המים -חוצות המפרץ-חיפה-17:30

אפרת גוש -טיילור מייד. כניסה חופשית-תל אביב-21:00 (פתיחת דלתות)

שלומי קוריאט -רויאל גארדן-אילת-22:30

יום רביעי – 3.4.2019

AQUA- הקרקס על המים -חוצות המפרץ-חיפה-17:30

יהודה פוליקר -זאפה ירושלים-ירושלים-19:45 (פתיחת דלתות)

אביב גפן אינטימי -כרם ברקן-קיבוץ חולדה-20:00 (פתיחת דלתות)

מאור כהן- "אפשר לחשוב". מופע סטנד- רוק -גריי-יהוד-20:00 (פתיחת דלתות)

בעז שרעבי -זאפה חיפה-חיפה-20:15 (פתיחת דלתות)

מני עוזרי בהופעת סטנדאפ  -זאפה הרצליה-הרצליה-20:15 (פתיחת דלתות)

אמא מאוהבת -היכל התרבות-בת ים-21:00

בנות עם ביצים- מופע סטנדאפ -בית ציוני אמריקה-תל אביב-21:00

ברי סחרוף ורע מוכיח עם תזמורת המהפכה -משכן אמנויות הבמה- בית האופרה-תל אביב-21:00

יום חמישי – 4.4.2019

AQUA- הקרקס על המים -חוצות המפרץ-חיפה-17:30

גלי עטרי-המיטב -זאפה-תל אביב-20:15 (פתיחת דלתות)

ירדנה ארזי- "נוגעת בעשבי הזמן" -כרם ברקן-קיבוץ חולדה-20:15 (פתיחת דלתות)

שלומי שבן והפסנתר. אורחים: אפרת גוש ומאור כהן -היכל התרבות-כפר סבא-20:30

ג'ירפות -אברהם הוסטל-תל אביב-20:30 (פתיחת דלתות)

התקווה 6 -זאפה ירושלים-ירושלים-20:30 (פתיחת דלתות)

ישראל גוריון ואסף אמדורסקי שרים הדודאים -אלמא-זכרון יעקב-20:30 (פתיחת דלתות)

זאב רווח- זקנים חסרי מנוח -היכל התרבות-נתיבות-21:00

רונה קינן- "זמן תפוח" -אולם נגה- גשר-יפו-21:00

רועי לוי עושה סטנד אפ -תיאטרון ירושלים-ירושלים-21:00

אורי חזקיה במופע סטנדאפ -מופת-ראשון לציון-21:30

עושים צחוק -Zoa -קומדי בר-תל אביב-21:30

קומדי בר רחובות -מופת-רחובות-21:30

ערן צור. אורחת: אלונה דניאל -פאבלה-מנוף- משגב-21:30 (פתיחת דלתות)

אהוד בּנאי- כל הלילה על האש -מועדון בארבי-תל אביב-22:00

קומדי בר ראשון לציון -בית העם-ראשון לציון-22:00

דניאל אסייג- מופע סטנד- אפ -בית ציוני אמריקה-תל אביב-22:30

נותנים בראש -Zoa -קומדי בר-תל אביב-23:30

את לוח ההצגות המלא ניתן למצוא באתר האינטרנט של חברי האיגוד :

http://www.amarganim.co.il

 

 

עוד ב
חשבנו שיעניין אותך גם...
חשד: נהג שיכור וביצע תאונה
פסטיבל מוזות בשוהם
הונחה אבן הפינה ל"בית אסף"
הילה נקסון. שלא יתערבו בחיי
לא נחה לרגע
ניר קריסטל
סיירת הורים חוזרת לפעול ביום העצמאות
אופנוען נהרג בנהריה
עובדת מצטיינת בעיריית רמת השרון
עובדת החודש בעיריית רמת השרון
המנהלת וצוות המורות עם דר אורנה שמחון  בטקס
ביה"ס "רימונים" מעפולה זכה בפרס לאיכות ומצוינות