כיצד לבחור את הקוסמטיקאית המושלמת עבורך?

טיפולים קוסמטיים שונים הם מהשירותים הנפוצים ביותר בקרב נשים, וגם בקרב לא מעט גברים. החל ממסכה לפנים ועד לפדיקור, מניקור או טיפולים קוסמטיים מקצועיים המיועדים לטפל בבעיות ספציפיות

כתב לוקאל 24/03/2019
אחוז ניכר מהאוכלוסייה מעוניין בטיפולים קוסמטיים על בסיס קבוע
pixabay

אחוז ניכר מהאוכלוסייה מעוניין בטיפולים קוסמטיים על בסיס קבוע  , בעוד פועלות בשוק אינספור קוסמטיקאיות מקצועיות, וגם כאלו המתיימרות להיות מקצועיות אך אינן באמת ברמה מקצועית מספקת, חשוב לשים לב היטב כיצד אנו בוחרות את הקוסמטיקאית שתטפל בנו. להלן כמה טיפים מרכזיים בדרך לבחירת הקוסמטיקאית המושלמת עבורך :

המלצות אישיות – אחת הדרכים הפשוטות והטובות ביותר לבחור קוסמטיקאיות היא על ידי קבלת המלצות אישיות, כאשר עדיף שההמלצה תבוא ממישהי שאת מכירה וסומכת על שיקול הדעת שלה. מלבד לשיקול הדעת של הממליצה, תוכלי להתרשם גם מהעבודה של אותה קוסמטיקאית כפי שהיא באה לכדי ביטוי בגופה של אותה חברה ממליצה. זאת, בשילוב המלצה מפורטת בנוגע לאותה קוסמטיקאית (כיצד היא מתנהלת, מה המחירים שהיא גובה, כמה היא נחמדה, אילו עבודות היא עושה באופן טוב יותר וכד'), אמורים להביא לסיכויים טובים מאוד לבחירת קוסמטיקאית אשר תתאים לך.

השוואת מחירים – בדומה לכל שירות או מוצר אחר, גם במקרה של טיפולים קוסמטיים לא מזיק לבצע השוואת מחירים מקדימה. את ההשוואה ניתן לעשות באינטרנט או דרך חברות, על מנת לקבל בתור התחלה מושג כללי בנוגע למחירי השוק של טיפול זה או אחר. כך יהיה לך למה להשוות כאשר תשקלי לגשת לקוסמטיקאית ספציפית. חשוב לשים לב כי המחיר אשר ננקב עבור טיפול מסוים אינו בהכרח מגלה את כל התמונה – קוסמטיקאיות שונות משתמשות לעיתים במוצרי קוסמטיקה וטיפוח שונים (לכך נגיע מיד), ואלו עשויים להיות יקרים או זולים יותר, וכך להשפיע על מחיר הטיפול הכולל.

איכות מוצרי הקוסמטיקה בהם נעשה שימוש – חלק גדול ומשמעותי מהצלחתו של הטיפול הקוסמטי נקבע על ידי סוג מוצרי הקוסמטיקה בהם נעשה שימוש. עבור כל סוג של מוצר, בין אם מסכה לפנים, תכשיר נגד אקנה או כל מוצר קוסמטי אחר, ניתן לרוב למצוא מוצרים רבים ושונים, ברמות איכות שונות ובמחירים שונים. לכן, כדאי לברר עם אילו מוצרים עובדת הקוסמטיקאית, בין אם על ידי שאלה ישירה ובין אם באמצעות טיפול ניסיון. האם המותגים בהם היא משתמשת מוכרים לך? האם הם עושים את העבודה כמו שצריך (במקרה של טיפול ניסיון)? האם מדובר במוצרים הזולים ביותר בשוק או במוצרים הנחשבים איכותיים יחסית? אל תתביישי לשאול וגם לחפש באינטרנט את השמות והמותגים המדוברים. במידה ומדובר בקוסמטיקאית אשר גובה מחיר ממוצע או גבוה, אך משתמשת במוצרי הקוסמטיקה הזולים ביותר שיש, זו סיבה טובה לחשוד...

רמה מקצועית – ניתן וכדאי לבחון את הרמה המקצועית של קוסמטיקאית מסוימת, או של מכון קוסמטיקה מסוים. האם לאותה אשת מקצוע תעודה מסוימת המעידה על לימודים או הכשרה שעשתה בתחום הקוסמטיקה? האם היא יוצאת להשתלמויות בתחום? כמה ניסיון יש לה? האם ניתן לקרוא המלצות של לקוחות קודמים? אל תתביישי לשאול את כל השאלות הללו – זה לגיטימי ואפילו מתבקש בשוק התחרותי של היום, כאשר ישנן קוסמטיקאיות רבות ושונות מהן את יכולה לבחור. אין כל סיבה להסתפק בקוסמטיקאית אשר רמתה המקצועית אינה גבוהה.

יחס אישי – היחס האישי שאת מקבלת מהקוסמטיקאית – עד כמה את מסתדרת איתה, כמה את מרגישה נוח בחברתה, עד כמה היא נחמדה ומסבירת פנים? וכד' – כל אלו פרמטרים חשובים ביותר שכדאי לקחת בחשבון. בעוד נקודה זו עלולה להישמע עבור נשים מסוימות כזניחה (שכן מה שחשוב זה איכות הטיפול, ולא עד כמה הקוסמטיקאית נחמדה...), אין כל סיבה להסתפק באשת מקצוע שאינך מרגישה עימה בנוח. יש כיום בשוק אינספור קוסמטיקאיות מצוינות מקצועיות וגם נחמדות ואדיבות. אם היא לא עושה את המאמץ על מנת שלך, כלקוחה שלה, יהיה נעים ונוח – אל תעבדי איתה.

מקצועיות ובקרה – קוסמטיקאיות מקצועיות מנהלות מעקב רשום ומסודר אחר כל הטיפולים שהעבירו לכל מטופלת. זה בסיסי, חשוב ומעיד על רמה מקצועית מספקת וגבוהה. המעקב המדויק אחר הטיפולים השונים שעברת, כולל תאריכים ופרטים נוספים שונים, הוא חשוב מאין כמוהו במקרים רבים. וודאי כי אותה קוסמטיקאית פותחת לך כרטיס לקוח מסודר ומבצעת רישום בכל פעם שאת אצלה.

גלשו לאתר GIGI וצפו במוצרים וטיפים בתחום קוסמטיקה וטיפוח.

עוד ב
חשבנו שיעניין אותך גם...
מאיה כץ פתחה את יום הבחירות בקלפי
מאיה כץ פתחה את יום הבחירות בקלפי
שיכון ויצמן כיום. פרויקט פינוי בינוי ענק
אושרו תוכניות פינוי בינוי בשני מתחמים בהרצליה
מפגש הסייבר ברעננה
חשד: ניקו את החדרים וגם את הכספת
מה ה-zone שלך?
מה ה-"zone" שלך?
אושרה בניית אלפי יח"ד בבקעת אונו
פרדס חנה: קעטבי מתמודד לראשות המועצה
פרדס חנה: קעטבי מתמודד לר' המועצה
הזמר איתי לוי והדוגמנית מריה דומרק רוקדים ברחובות תל-אביב
רוקדים עם כוכבים