היתרונות ברכבים מיני משפחתיים למשפחות עם 2 ילדים

היתרונות שהופכים רכבים מיני משפחתיים למשתלמים במיוחד

כתב לוקאל 27/03/2019
רכבים מיני משפחתיים
pixabay

שוק הרכב מציע מגוון רחב של סוגי רכבים שונים, בין אם הרכבים הם פרטיים ובין אם הם ג'יפונים, רכבי שטח או אף רכבים מסחריים. אם בעבר היינו רואים רכבים גדולים המיועדים למשפחות מרובות ילדים או רכבי סאדן המיועדים למשפחות, הרי שכיום רכבים מיני משפחתיים מהווים חלופה איכותית למשפחות עם שני ילדים שמחפשות לשלב נוחות, איכות, בטיחות וחיסכון בעלויות השוטפות. אספנו את היתרונות שהופכים רכבים אלו למשתלמים במיוחד.

התנהלות יום יומית פשוטה יותר

למשפחות עם שני ילדים המתגוררות בעיר או באזורים צפופים, רכב מיני משפחתי הוא פתרון מוצלח ביותר.
קל ונח לנסוע אתו גם ברחובות צרים וצפופים במיוחד, ניתן להחנות אותו גם בחניות צרות וקטנות שאינן מתאימות לרכבים משפחתיים/ רכבי שטח או רכבים מסחריים. הרכבים הללו מספקים חווית נהיגה עירונית וקלילה, נח לתמרן עמם והם צולחים כל מכשול עירוני.

תמורה נאה למחיר

רכבים מיני משפחתיים מעניקים תמורה נאה למחיר שבאה לידי ביטוי בסעיף ההוצאות השוטפות: דלק, טיפול ואחזקה במוסכים ועלות הביטוח.
צריכת דלק מופחתת- צריכת הדלק הממוצעת לרכבים אלו בנהיגה משולבת מגיעה לליטר אחד עבור 17 קילומטרים. הצריכה הזאת מתאפשרת אודות למשקלם הנמוך ומיצוי טוב יותר של משאבים קיימים, לדוגמה: נדרשת פחות אנרגיה על מנת לחמם או לצנן את חלל הפנים.
רכבים אלו מגיעים עם מנועים קטנים אך זריזים ויעילים שתורמים אף הם לצריכת דלק נמוכה.
דגמים רבים בקטגוריה הזאת משווקים עם תיבת הילוכים ידנית שתורמת אף היא לצריכת הדלק הנמוכה ואף משווקת במחיר נמוך יותר מרכב המצויד בתיבה אוטומטית/ רובוטית (בדרך כלל עד עשרת אלפים שקלים פחות מהמחיר המוצע לדגם בעל תיבת ההילוכים האוטומטית או הרובוטית).

עלויות אחזקה וטיפול במוסכים- רכבים מיני משפחתיים נחשבים לרכבים אמינים, המערכות שלהם פשוטות ומבוססות ברובן על "האחים הגדולים"- בדרך כלל הדגמים המשפחתיים ודגמי השטח של היצרנים.
תפוצתם הנרחבת מבטיחה זמינות גבוהה לחלקי חילוף במחיר נגיש ותחרותי.
רכבים מיני משפחתיים חדשים מגיעים אף עם אחריות יצרן על פי מד אוץ או אחריות למספר שנים, מרכיב נוסף שתורם לחיסכון בעלויות הטיפולים התקופתיים.

עלות הביטוח- ביטוח רכב זול הוא יתרון נוסף, כיום חברות הביטוח הרבות מאפשרות ללקוחות למצוא את הביטוח הזול ביותר לרכבן. כך שגם אם הרכב הוא יקר עדיין תוכלו לקבל הנחות משמעותיות בביטוח המקיף לרכב. כמובן שגם הדגם של הרכב, השנתון ונפח המנוע משפיעים על הפרמיה שלכם, אך אם אתם נהגים נקובים בשם, יש לכם טופס העדר תביעות בשלוש השנים האחרונות ועל רכבכם מותקנים מיגונים שונים תוכלו בהחלט להנות מהנחות משמעותיות ולמצוא ביטוח רכב זול במיוחד בשבילכם.

 רכבים קטנים- ביצועים גדולים

אם בעבר רכב קטן היה נחשב לרכב עירוני או רכב שני עבור משפחה שמיועד לנסיעות קצרות ליד הבית או לגיבוי הרי שהיום המצב השתנה מן הקצה אל הקצה.
רכבים מיני משפחתיים רבים שמתאימים ברובם גם למשפחות עם שני ילדים, מצוידים במנועים מוגדשים אשר מספקים את עיקר הכח בסיבובי מנוע נמוכים. הם מאיצים מהר יותר, הם מצליחים למצות יותר את הכח שלהם וצורכים פחות דלק.
החדשות הטובות הן, שכל זה לא מגיע על חשבון הביצועים.
רכבים מיני משפחתיים בהחלט יכולים לתת מענה מספק לתנועה בעיר הצפופה והסואנת ויחד עם זאת להוות פתרון מספק לטיול משפחתי בסוף השבוע.

מבנה הנדסי המאפשר מרווח פנים מפתיע

אודות להנדסת אנוש חכמה רכבים מיני משפחתיים נראים קטנים מבחוץ, אך מספקים מרחב פנים מפתיע. הם מנצלים היטב את הגובה, המרווח בין הסרנים, המושבים מונחים בזווית המייצרת יותר מקום לרגליים וגובהו של הרכב מנוצל לטובת תא המטען ומאפשר אף אחסון עמוק יחסית המגיע עד למושבים האחוריים.
על אף התחושה האינטימית, נהגים רבים שכבר נהנים מיתרונותיהם של רכבים מיני משפחתיים מדווחים על מרחב מספק.

לסיכום

רכבים מיני משפחתיים נהנים מיתרונות רבים ההופכים אותם למשתלמים במיוחד:
ההתנהלות היום יומית עמם פשוטה יותר, הם אידיאליים לתנועה עירונית צפופה וקל לתמרן איתם בכל מקום. על אף שאלו מאופיינים בממדים קטנים יחסית, הם בהחלט מספקים מרחב פנים מפתיע לטובה ונסיעה מהנה אשר הופכים את הרכבים המיני משפחתיים לבחירה המועדפת על משפחות עם שני ילדים.
 

עוד ב
חשבנו שיעניין אותך גם...
פשה וולודרסקי, אשל יולזרי
הקשר היפני
חשד: אישה נפטרה כתוצאה משימוש בסמים
"ברור שזה אחד השערים היפים בקריירה שלי"
יאיר קרביץ. עשינו הישג אדיר
קרביץ ופורת מהעתודה חתמו ברעננה
רמת השרון נגד קריית אונו
נכנסת לישורת האחרונה
הולכת רגל כבת 50 נפצעה באורח בינוני מפגיעת משאית בגבעתיים
הולכת רגל נפגעה ממשאית בגבעתיים
תלמידי "עטרת חיים" ילמדו במקלט ובפרוזדור
תושבים מרמת השרון יזמו מבצע ניקיון