לוח הצגות ומופעים לשבוע הקרוב

לוח הצגות – 1.4.2019 –11.4.2019

כתב לוקאל 28/03/2019
לוח הצגות ומופעים לשבוע הקרוב
iclipart

יום שני – 1.4.2019

AQUA- הקרקס על המים -חוצות המפרץ-חיפה-17:30

אורי חזקיה במופע סטנדאפ -כרם ברקן-קיבוץ חולדה-20:15 (פתיחת דלתות)

בן בן ברוך במופע סטנדאפ -זאפה הרצליה-הרצליה-20:15 (פתיחת דלתות)

מני עוזרי בהופעת סטנדאפ -זאפה ירושלים-ירושלים-20:15 (פתיחת דלתות)

שלומי קוריאט -רויאל גארדן-אילת-22:30

יום שלישי – 2.4.2019

AQUA- הקרקס על המים -חוצות המפרץ-חיפה-17:30

אפרת גוש -טיילור מייד. כניסה חופשית-תל אביב-21:00 (פתיחת דלתות)

שלומי קוריאט -רויאל גארדן-אילת-22:30

יום רביעי – 3.4.2019

AQUA- הקרקס על המים -חוצות המפרץ-חיפה-17:30

יהודה פוליקר -זאפה ירושלים-ירושלים-19:45 (פתיחת דלתות)

אביב גפן אינטימי -כרם ברקן-קיבוץ חולדה-20:00 (פתיחת דלתות)

מאור כהן- "אפשר לחשוב". מופע סטנד- רוק -גריי-יהוד-20:00 (פתיחת דלתות)

בעז שרעבי -זאפה חיפה-חיפה-20:15 (פתיחת דלתות)

מני עוזרי בהופעת סטנדאפ -זאפה הרצליה-הרצליה-20:15 (פתיחת דלתות)

אמא מאוהבת -היכל התרבות-בת ים-21:00

בנות עם ביצים- מופע סטנדאפ -בית ציוני אמריקה-תל אביב-21:00

ברי סחרוף ורע מוכיח עם תזמורת המהפכה -משכן אמנויות הבמה- בית האופרה-תל אביב-21:00

יום חמישי – 4.4.2019

AQUA- הקרקס על המים -חוצות המפרץ-חיפה-17:30

גלי עטרי-המיטב -זאפה-תל אביב-20:15 (פתיחת דלתות)

ירדנה ארזי- "נוגעת בעשבי הזמן" -כרם ברקן-קיבוץ חולדה-20:15 (פתיחת דלתות)

שלומי שבן והפסנתר. אורחים: אפרת גוש ומאור כהן -היכל התרבות-כפר סבא-20:30

ג'ירפות -אברהם הוסטל-תל אביב-20:30 (פתיחת דלתות)

התקווה 6 -זאפה ירושלים-ירושלים-20:30 (פתיחת דלתות)

ירמי קפלן- עד עכשיו. אורחת: דפנה ארמוני -בית המרזח-רמת ישי-20:30 (פתיחת דלתות)

ישראל גוריון ואסף אמדורסקי שרים הדודאים -אלמא-זכרון יעקב-20:30 (פתיחת דלתות)

רונה קינן- "זמן תפוח" -אולם נגה- גשר-יפו-21:00

רועי לוי עושה סטנד אפ -תיאטרון ירושלים-ירושלים-21:00

אורי חזקיה במופע סטנדאפ -מופת-ראשון לציון-21:30

עושים צחוק -Zoa -קומדי בר-תל אביב-21:30

קומדי בר רחובות -מופת-רחובות-21:30

ערן צור . אורחת: אלונה דניאל-פאבלה-מנוף- משגב-21:30 (פתיחת דלתות)

אהוד בּנאי- כל הלילה על האש -מועדון בארבי-תל אביב-22:00

קומדי בר ראשון לציון -בית העם-ראשון לציון-22:00

דניאל אסייג- מופע סטנד- אפ -בית ציוני אמריקה-תל אביב-22:30

נותנים בראש -Zoa -קומדי בר-תל אביב-23:30

יום שישי – 5.4.2019

דודו טסה -זאפה-תל אביב-12:45 (פתיחת דלתות)

נעם רותם- "מעגל האור" -לבונטין 7-תל אביב-13:00 (פתיחת דלתות)

חווה אלברשטיין ושלומי שבן -אולם נגה- גשר-יפו-13:30

הראל סקעת -זאפה הרצליה-הרצליה-14:30

AQUA- הקרקס על המים -חוצות המפרץ-חיפה-15:00 + 17:30

דני סנדרסון. אורחים: הדג נחש ומזי כהן -זאפה אמפי שוני-הרצליה-19:00

אביב גפן אינטימי -זאפה הרצליה-הרצליה-20:00 (פתיחת דלתות)

יהודה פוליקר -אולם המופעים-גבעת ברנר-21:00

רועי לוי עושה סטנד אפ -בית גבריאל-עמק הירדן-21:00

אבי נוסבאום -צוותא-תל אביב-22:00

אורי חזקיה במופע סטנדאפ -יד לבנים-רמת השרון-22:00

מני עוזרי בהופעת סטנדאפ -המשכן לאמנויות הבמה-נס ציונה-22:00

אדיר מילר -היכל אמנויות הבמה-הרצליה-22:30

אמירם טובים -צוותא-תל אביב-22:30

ארז שלם -בית ציוני אמריקה-תל אביב-22:30

דניאל כהן במופע סטנדאפ -בית ציוני אמריקה-תל אביב-22:30

מיקי גבע עושה סטנדאפ -פאבלה-מנוף- משגב-22:30

מצעד הקומיקאים הגדול -תיאטרון גבעתיים-גבעתיים-22:30

נאור ציון- מופע חדש -מופת-ראשון לציון-22:30

סיבה מסיבה -Zoa -קומדי בר-תל אביב-22:30

קומדי בר ראשון לציון -בית העם-ראשון לציון-22:30

מרתון סטנד אפ עם כוכבי עובר כל גבול -Zoa-קומדי בר-תל אביב-00:30

 יום שבת – 6.4.2019

AQUA- הקרקס על המים -חוצות המפרץ-חיפה-10:00 + 12:30 + 16:00 + 18:30

אלאדין -היכל אמנויות הבמה-הרצליה-11:00

שלום חנוך ומשה לוי - יציאה -ברלה מיוזיק קלאב-להבות חביבה-19:30 (פתיחת דלתות)

אביב גפן אינטימי -זאפה חיפה-חיפה-20:00 (פתיחת דלתות)

ברי סחרוף ורע מוכיח עם תזמורת המהפכה. "סימנים של חולשה" -אודיטוריום-חיפה-20:00 (פתיחת דלתות)

מאור כהן- "אפשר לחשוב". מופע סטנד- רוק -פאב הפרה-שבי ציון-20:00 (פתיחת דלתות)

שרית חדד-מופע חורף בזאפה -גריי-יהוד-20:00 (פתיחת דלתות)

טריפונס -זאפה ירושלים-ירושלים-20:15 (פתיחת דלתות)

ירדנה ארזי- "נוגעת בעשבי הזמן" -זאפה הרצליה-הרצליה-20:15 (פתיחת דלתות)

שלמה ארצי -זאפה אמפי שוני-בנימינה-20:30

טיפקס -מועדון הברקה-באר שבע-20:30 (פתיחת דלתות)

אלי ומריאנו -אלמא-זכרון יעקב-21:00

אמא מאוהבת -היכל התרבות-יבנה-21:00

זאב רווח- זקנים חסרי מנוח -תיאטרון היהלום-רמת גן-21:00

חווה אלברשטיין ושלומי שבן -אולם נגה- גשר-יפו-21:00

רועי לוי עושה סטנד אפ -תיאטרון חיפה-חיפה-21:00

אסף יצחקי- מופע סטנדאפ -עינן - עזריאלי-מודיעין-21:30

אסף מור יוסף בהופעת סטאנד אפ -רנה שני-חדרה-21:30

גיא הוכמן -בית ציוני אמריקה-תל אביב-21:30

חן מזרחי במופע סטנד אפ -היכל התרבות ע"ש אריק איינשטיין-נתניה-21:30

מני עוזרי בהופעת סטנדאפ -אולם התרבות-גבעת שמואל-21:30

רוני ששון -תאטרון הענבל- מרכז סוזן דלל-תל אביב-21:30

שבוע טוב -Zoa -קומדי בר-תל אביב-21:30

שלומי קוריאט -מופת-ראשון לציון-21:30

אורי חזקיה במופע סטנדאפ -בית המרזח-רמת ישי-22:00

מופע סטנד אפ ונונסנס -Zoa -קומדי בר-תל אביב-23:30

יום ראשון – 7.4.2019

מאור כהן- "אפשר לחשוב". מופע סטנד- רוק -אוסליבן-מודיעין-20:00 (פתיחת דלתות)

יום שני – 8.4.2019

שרית חדד-מופע חורף בזאפה -כרם ברקן-קיבוץ חולדה-20:00 (פתיחת דלתות)

אורי חזקיה במופע סטנדאפ -זאפה-תל אביב-20:15 (פתיחת דלתות)

אורנה בנאי וליטל שוורץ -זאפה ירושלים-ירושלים-20:15 (פתיחת דלתות)

ישראל גוריון ואסף אמדורסקי שרים הדודאים -אולם נגה- גשר-יפו-20:30

דודו טסה -מועדון בארבי-תל אביב-20:30 (פתיחת דלתות)

אבי נוסבאום -היכל התרבות-מודיעין-21:00

בן בן ברוך במופע סטנדאפ -צוותא-תל אביב-21:00

דב נבון- הצגת יחיד -תיאטרון הקאמרי-תל אביב-21:00

דודו ארז -תיאטרון גבעתיים-גבעתיים-21:00

זאב רווח- זקנים חסרי מנוח -היכל התרבות-יהוד-21:00

ילדים סורגים 2- אבי גרייניק ועידן אלתרמן -היכל בעיר-הרצליה-21:00

מיקי גבע עושה סטנדאפ -תיאטרון חולון-חולון-21:00

אורי ברוייר -בית ציוני אמריקה-תל אביב-21:30

אסף יצחקי- מופע סטנדאפ -מופת-ראשון לציון-21:30

עידן ניידיץ -תיאטרון חולון-חולון-21:30

שלומי קוריאט -היכל אמנויות הבמה-הרצליה-22:30

יום שלישי – 9.4.2019

אליאנה תדהר ולי בירן שרים: הכבש הששה עשר -תיאטרון הסינמה- סינמה סיטי-גלילות-12:00

אלאדין -היכל התרבות-מודיעין-17:30

שרית חדד-מופע חורף בזאפה -זאפה הרצליה-הרצליה-20:00 (פתיחת דלתות)

יום רביעי – 10.4.2019

סינדרלה -היכל התרבות-אור יהודה-17:30

ריקי גל -כרם ברקן-קיבוץ חולדה-20:00 (פתיחת דלתות)

חמי רודנר -אליעזר- מרכז הצעירים-חולון-20:30

מני עוזרי בהופעת סטנדאפ -אודיטוריום רוזין- רמת אביב-תל אביב-21:00

יום חמישי – 11.4.2019

balkan beat box -זאפה אמפי שוני. מופע עמידה-בנימינה-19:30 (פתיחת דלתות)

דני רובס בהופעה -זאפה ירושלים-ירושלים-20:00 (פתיחת דלתות)

רוני דלומי בהופעה -ברלה מיוזיק קלאב-להבות חביבה-20:00 (פתיחת דלתות)

שלום חנוך ומשה לוי - יציאה -אמפי דשא- מתנ"ס-גדרות-20:00 (פתיחת דלתות)

בן בן ברוך במופע סטנדאפ -מרכז הצעירים-באר שבע-21:00

הראל סקעת -היכל התרבות- בית העם-רחובות-21:00

ליטל שוורץ -צוותא-תל אביב-21:00

רמי ורד - המופע החדש -היכל בעיר-הרצליה-21:00

מני עוזרי בהופעת סטנדאפ -היכל התרבות-קדימה- צורן-21:30

עושים צחוק -Zoa -קומדי בר-תל אביב-21:30

עידן ניידיץ -תיאטרון ירושלים-ירושלים-21:30

קומדי בר רחובות -מופת-רחובות-21:30

יהלי סובול -קפה ביאליק-תל אביב-21:30 (פתיחת דלתות)

קומדי בר ראשון לציון -בית העם-ראשון לציון-22:00

שאולי בדישי במופע סטנד אפ -בית ציוני אמריקה-תל אביב-22:30

אסף יצחקי- מופע סטנדאפ -מועדון הסטנדאפ פקטורי-תל אביב-23:00

נותנים בראש -Zoa -קומדי בר-תל אביב-23:30

עוד ב
חשבנו שיעניין אותך גם...
מחבקים את משפחות הנעדרים
אבלים על מותו של הרב יצחק יחיאל יעקובוביץ' ז"ל
אישום: טלטלה תינוק וגרמה לו חבלה חמורה
טרגדיה בהרצליה: צעיר התחשמל למוות
טרגדיה בהרצליה: צעיר התחשמל למוות
גנב רכב ונעצר בתום מרדף
נמלט מהמשטרה ופגע בנער בחדרה
קוסמופוליטית
ידידי החינוך של רחובות