3 מוצרים שתעדיפו לקנות אונליין

מלבד חיסכון בזמן ובהוצאות, יש כמה מוצרים שאותם עדיף לרכוש באינטרנט גם כדי להימנע ממבוכה. אז איך בוחרים אותם וכיצד עושים זאת נכון? הנה כל התשובות

כתב לוקאל 03/04/2019
קניות אונליין
pixabay

קניות באינטרנט הן כיום אופציה מועדפת על גברים ונשים בטווח רחב של גילאים. בראש ובראשונה, הרכישה אונליין חוסכת זמן וגם מונעת את הצורך בעמידה בפקקים. יתרה על כך, רוב המוצרים שנמכרים באינטרנט זולים בהשוואה לחנויות ולעיתים קרובות יש מבצעים שהופכים אותם לעוד יותר אטרקטיביים.

מלבד האמור לעיל, קיימים מוצרים שרכישתם מלווה במבוכה מסוימת. המבוכה עלולה לבוא לידי ביטוי בשלב של עמידה מול המוכר, בעת המתנה לתור בקופה או אפילו באריזות. חוץ מזה, יש כאלה שלא רוצים לערב את בני המשפחה.

אם אתם מתמודדים עם בעיה דומה, כנראה שאת הדברים הבאים תעדיפו לרכוש אונליין:

1. חיתולים למבוגרים

מוצרי ספיגה ובהם חיתולים למבוגרים משמשים גברים ונשים שמגיעים לגיל השלישי וסובלים מדליפת שתן. בנוסף, הם יכולים להתאים לאנשים צעירים יותר שמתמודדים עם דליפת שתן במאמץ או דחיפות במתן שתן בגלל תגובה נוירולוגית, מצבי לחץ נפשי, נטילת תרופות, חוסר איזון של בלוטת התריס, סוכרת לא מאוזנת ועוד.

ברכישת חיתולים אונליין הכי חשוב לדעת מה המידה. בשביל לבדוק את המידה אפשר לקחת סרט מדידה, למדוד את המותניים ולעקוב אחר הנחיות היצרנים. בהמשך, כל שנותר הוא להשוות בין מוצרי הספיגה לפי איכות ומחירים ולהזמין אותם עד הבית בלי שאף אחד יידע.

2. מוצרים רפואיים אינטימיים לנשים ולגברים

כמו מוצרים לטיפול באיברי המין הפכו בשנים האחרונות למבוקשים מאוד באתרי האינטרנט השונים. הסיבה העיקרית לכך קשורה גם לעלייה במודעות של היכולת להתמודד עם מצבים כאלה, כמו גם לאופציה של הזמנה שלהם באופן דיסקרטי.

במילים אחרות, כל מוצר רפואי אינטימי שאותו אפשר לקנות בלי מרשם מרופא זמין גם במרחב המקוון. הזמינות משפרת את איכות החיים של גברים ונשים והיא מסייעת להם להתמודד עם בעיות רפואיות חמורות. במקביל, את המוצרים הרפואיים האינטימיים ניתן לרכוש על פי המלצות של אנשי מקצוע ולאור סקירות שמופיעות בפורומים הרלוונטיים.

3. אמצעי מניעה

מוצרי מניעה הם כמובן לא מוצר חדש, אך נדמה שחדירת האינטרנט לחיינו העלתה אותם חזרה לראש סדר העדיפויות. בניגוד לחיתולים לבני גיל הזהב ולמוצרים רפואיים אינטימיים שלרוב מיועדים לגברים ונשים מבוגרים, אמצעי המניעה מיועדים גם לצעירים ורכישה נוחה שלהם דרך האינטרנט היא אינטרס חברתי מובהק.

בעזרת אמצעי מניעה ניתן להחזיר לצעירים את השליטה בחיי המין. לצד האפשרות לקיים יחסי מין בלי חשש מהריון ספונטני, אמצעים ובהם קונדום למשל מגנים מפני העברת מחלות מין ומחלות ויראליות אחרות. יתרה על כך, אמצעי המניעה שנמכרים באינטרנט זולים בעשרות אחוזים בהשוואה לחנויות וההיצע שלהם גדול יותר.

עוד ב
חשבנו שיעניין אותך גם...
 רוכב אופנוע נפצע בינוני בכניסה לאשקלון
רוכב אופנוע נפצע בינוני בכניסה לאשקלון
שירה רמתי זוכת תחרות טבע עירוני בקטגוריית בתי ספר יסודיים
תחרות צילום ילד טבע
עילאי הרסגור הנדין. לשים גבולות
עיריית כפר סבא נגד רשות התעופה
בריכה אקולוגית בבת ים , בקרוב
בריכה אקולוגית ראשונה מסוגה
דר אורי ארבל גנץ
פרסום ראשון: ד"ר אורי ארבל גנץ נבחר לתפקיד מנהל אגף החינוך בעיריית כפר סבא
צעיר נורה באשקלון
סער. הפכתי להיות אדם מעורב הרבה יותר חברתית
"מדינת ישראל טובעת בשחיתות שעלולה לפרק אותה"
עובדי עיריית הרצליה בטיול בבאר שבע
עובדי עיריית הרצליה מטיילים בבירת הנגב