חברת מצלאוי מובילה בהתחדשות עירונית בארץ

באירוע משותף של דן אנד ברדסטריט עם מרכז הבניה הישראלי נחשפו החברות שנבחרו בדירוג החברות המובילות בתחום ההתחדשות העירונית

כתב לוקאל 07/04/2019
פרויקט אונו פריים בקרית אונו של חברת מצלאוי
צילום הדמיה: ויופוינט

החברות אחראיות להקמתן של כ- 3,000 יח"ד בפרויקטי התחדשות עירונית באזור קריית אונו, בת ים, יהוד וכפר סבא.

בין החברות שדורגו נבחרה גם חברת מצלאוי, שאחראיות להקמתן של כ- 3,000 יח"ד בפרויקטי התחדשות עירונית (הנמצאים בשלבים שונים) באזור קריית אונו, בת ים, יהוד וכפר סבא.

בחירתה של מצלאוי היא מתוך כ־1,350 יזמים שונים הפעילים בישראל בתחום ההתחדשות העירונית כאשר נכון לתחילת 2019 מספר הפרויקטים בביצוע עמד על כ־1,800. בפרויקטים אלו פעילים כ־400 קבלני ביצוע וההיקף הכספי השנתי של הפרויקטים בתחום בשנת 2018 היה כ־8.5 מיליארד שקל המהווים 10% מסך הפדיון המצרפי של ענף הנדל"ן למגורים.

מצלאוי הוקמה בשנת 1977 על ידי סמי וקלרה מצלאוי, בעלי החברה, וביססה את מעמדה כחברת נדל"ן וותיקה. לחברה ניסיון עשיר בפרויקטי פינוי בינוי רחבי היקף. פרויקט אונו פריים מהווה המשך של פרויקט אונו הירוקה -  פרויקט פינוי הבינוי הראשון בישראל, אותו הובילה חברת מצלאוי, ובמסגרתו הוקמו ואוכלסו 513 משפחות על פני 11בניינים. זהו הפרויקט ששינה את תדמית חברת מצלאוי והפך אותה למובילה בישראל בתחום ההתחדשות העירונית.

בימים אלו מקימה החברה את פרויקט אונו PRIMEבקרית אונו על ציר לוי אשכול בעיר, בקטע בין כיכר הרוגי מלכות בבל ועד לקניון קריית אונו.

בקרוב צפוי להיפתח לשיווק פרויקט יוספטל בבת ים – פרויקט פינוי בינוי מהמשמעותיים בישראל. הפרויקט ממוקם מול קניון בת ים ובסמיכות לתחנת הרכבת ולנתיבי איילון. מגה פרויקט שע"פ התכנון יש צפי לכ- 1010 יחידות דיור, שטחי מסחר ושטחי משרדים המשתרעים על חטיבת קרקע גדולה מאוד.

לדברי סמי מצלאוי יו"ר ובעלי החברה, "אני מאמין שהתחדשות עירונית היא הפתרון להגדלת היצע הדירות במרכז הארץ. הדירוג מוכיח כי עבודה קשה משתלמת. אנו מצדנו נמשיך לדחוף ולקדם פרויקטי התחדשות עירונית לטובת התושבים הוותיקים וכמענה למצב הדיור במרכז הארץ עבור זוגות צעירים שמבקשים לרכוש דירה בסמוך למרכז חייהם".

 

עוד ב
חשבנו שיעניין אותך גם...
עיריית רחובות תומכת במאבק הנשים
חידוד חושים
מגדלים במקום מטוסים
האביב בפתח ברשת אירוקה
אביב צבעוני ברשת אירוקה
מתי ייפתח בית הקפה בחלקו הצפוני של הפארק?
המומחים של יקי
המומחים של יקי
על הקשקש
על הקשקש
תושב העיר: העירייה הרסה בניין שהומלץ לשימור