3 סדרות רומנטיות חדשות שכל אישה חייבת לראות

רגעים שבהם הגברים לא בסביבה מאפשרים לנו להתרווח מול הטלוויזיה ולהתפנק בכמה תכנים רומנטיים ואיכותיים. מתלבטת עם מה להתחיל? הנה 3 סדרות שאת חייבת לראות

כתב לוקאל 07/04/2019
3 סדרות רומנטיות חדשות שכל אישה חייבת לראות
pixabay

צפייה בטלוויזיה הייתה ונותרה אחת מפעילויות הפנאי השכיחות ביותר עבור גברים ונשים בכל רחבי העולם. הבעיה היא שלשני המינים טעמים שונים, אז מה שנשים מתחברות אליו הוא לא דומה מה שגברים מעדיפים לראות. אבל מבחינתנו שום דבר מזה לא משנה, כי לפעמים בני הזוג לא בבית ואנחנו הופכות לאלו ששולטות בשלט.

אז איזה סדרות מחכות לך עכשיו ב-VOD ועל מה אסור לוותר? הנה 3 הצעות לתכנים רומנטיים ואיכותיים במיוחד:

1. הכלה מאיסטנבול

סדרת הדרמה "הכלה מאיסטנבול" הגיעה מטורקיה והספיקה מאז להשתלט על העולם. נדמה שאין אישה בארץ שלא שמעה על פארוק, סורייה, אסמה, פיקראט, אדם, מוראט, איפק ואוסמאן בורן ויש כאלה שלא נרדמות בלי שהן רואות על המסך הקטן את סנם, קיימט, קיימט וכל שאר הדמויות.

בכלליות, הסדרה עוקבת אחרי מוזיקאית מוכשרת שעושה את צעדיה הראשונים בתחום וחי בצניעות באיסטנבול יחד עם דודתה. כל מהלך העניינים משתנה כאשר אותה מוזיקאית, סורייה, פוגשת איש עסקים עשיר בשם פארוק בוראן. מאותו רגע והלאה שום דבר כבר לא ייראה לך אותו דבר.

2. ג'יין הבתולה

"ג'יין הבתולה" היא סדרה אמריקאית שעברה לאחרונה רימייק לגרסה ישראלית. במקור, היא עוקבת אחרי בחורה בשם ג'יין שניסתה לשמור את הבתולין שלה עד החתונה אבל עברה בטעות הפריה על ידי אחות של מישהו שאיתו היא יצאה בעבר. נשמע מסובך? זו רק ההתחלה.

אין טעם להיכנס לעובי הקורה ואפשר רק להסתפק בלהמליץ על ג'יין הבתולה בגלל השחקנים, האווירה, הקצב והצבעים. הסדרה מצליחה מצד אחד לצחוק על טלנובלות, אך מצד שני להתכתב בעצמה עם המאפיינים הבולטים של הז'אנר. מפה לשם, יכול מאוד להיות שזו תהיה הסדרה הקרובה שאליה תתמכרי.

3. האנטומיה של גריי

כאן כבר מדובר על קלאסיקה לכל דבר ועניין שאם עוד לא ראית, את כנראה עושה משהו לא טוב עם החיים שלך. הסדרה "האנטומיה של גריי" נוצרה ושודרה בארצות הברית כבר ב-2005, אך היא החזיקה מעמד במשך לא פחות מ-15 עונות ואף צפויה להמשיך לעונה ה-16.

האנטומיה של גריי עוקבת בעונות הראשונות אחרי מרדית' גריי בזמן שהיא מתחילה התמחות במחלקה כירורגית באחת מבתי החולים של סיאטל. תוך כדי ההתמחות, גריי מכירה את שאר חבריה המתמחים ואת מי שעומד להיות אחד המנתחים הבכירים בבית החולים. בעונות הבאות היחסים של מרדית' עם בני הזוג והקולגות מתחילים להסתבך, יש המון תפניות בעלילה וחלק מהדמויות מאבדות את מקומן לטובת חדשות. בקיצור, כדאי לך לפנות כבר עכשיו זמן ביומן הצפייה.


עוד ב
חשבנו שיעניין אותך גם...
חשד: ביצע בירות מין בעשרות קטינות
חשד: עסקו בזיוף שטרות
גנץ בכפר הירוק
האיש הירוק
דרכים יצירתיות לשיווק העסק
דרכים יצירתיות לשיווק העסק
נמלטו משוטרים והתהפכו: צעירה נהרגה
תמונת החשוד כפי שנקלטה במצלמות האבטחה
פצוע דקירה ברמת השרון
הגר פרי יגור נכנסה לתפקידה
שר התחבורה בביקור ברעננה
מה חושב שר התחבורה על הנת"צ ברעננה?