שני חשודים בפריצה לרכב בחניון בנמל קיסריה

שני חשודים שפרצו לרכב בחניון בנמל קיסריה וגנבו תיקים ובהם רכוש ודרכונים אותרו בזמן אמת באמצעות המצלמות של מוקד הביטחון, נעצרו ו'חטפו' תיק ממשטרת ישראל

כתב לוקאל 10/04/2019
הרכב שנפרץ בנמל קיסריה
צילום באדיבות החברה לפיתוח קיסריה

רשת מצלמות האבטחה המתקדמת הפרוסה ברחבי הישוב, הנמל והפארק, ומערך הביטחון המשוכלל שהקימה החברה לפיתוח קיסריה ממשיכים להוכיח את עצמם.

ביום ראשון האחרון, 07.04.19, בשעות הצהריים התרחשה פריצה לרכב בחניית נמל קיסריה. פעילות משולבת של מוקד הביטחון של החפ"ק, הסיירים ומשטרת ישראל הניבה תפיסה מהירה של הפורצים, עוד לפני שנוסעי הרכב – תיירים מארה"ב שטיילו בגן הלאומי – הבחינו בפריצה לרכבם.        

מיד עם קבלת דיווח על האירוע במוקד החפ"ק החל צוות הביטחון בתחקור המקרה. מוקדן הביטחון ביצע סריקה יסודית במצלמות ובמהרה איתר את תמונותיהם של החשודים. רכב מודיעין פרדס חנה זיהה את השניים וצוות בילוש שהוקפץ למקום הביא למעצרם המהיר. הרכוש הגנוב הוחזר לתיירים שהגישו תלונה במשטרה וצמד החשודים עוכב לחקירה.

מיכאל כרסנטי, מנכ"ל החברה לפיתוח קיסריה, ציין: "מערך האבטחה של קיסריה הוא מהאפקטיביים ביותר בארץ. בזכות ההשקעה האדירה שהשקענו בפתרונות טכנולוגיים, בתרגולות ונהלים המקוימים 24/7 על ידי צוות מסור של מאבטחים וקציני ביטחון בהובלת משה רוזנטולר, הקב"ט, וגיא גולדיג, ראש מנהלת הישוב, הצלחנו לצמצם למינימום אירועים חריגים בגזרת היישוב, הנמל ופארק העסקים". והוא הוסיף: "נמשיך לחזק את המערך ולתת לו את הכלים הנדרשים להתמודדות עם כל איום אפשרי, שכן הביטחון האישי של התושבים והמבקרים במרחב קיסריה הינו עיקרון המנחה את החפ"ק בפעילותה היום יומית."

משה רוזנטולר, מנהל ביטחון ואכיפה, מסר: "הצלחה זו מצטרפת לשורה שלמה של הצלחות נוספות בתפיסת גנבים ופורצים 'על חם' באמצעות רשת המצלמות החכמה והמתקדמת שלנו ובזכות עירנותם ומקצועיותם של סיירי מערך הביטחון." והוא הוסיף: "בהזדמנות זו בפתחו של חג הפסח הבא עלינו לטובה אנו חוזרים ומבקשים מהתושבים לשמור על ערנות, לדרוך מערוכת אזעקה בבתים וברכבים וכמובן לדווח למוקד הביטחון על כל התרחשות חריגה".

עוד ב
חשבנו שיעניין אותך גם...
צוות השקיפות של עיריית חדרה
פרס השקיפות הוענק לעיריית חדרה
בדק בית
יום השואה והגבורה בבאר שבע
יום השואה והגבורה בבאר שבע
תושב העיר: העירייה הרסה בניין שהומלץ לשימור
חניכי תנועות הנוער למען הסביבה
תנועות הנוער למען הסביבה
עוברים את החורף בשלום
ראש העירייה– רפי סער
אלה גולן, אחת מנשותיו של גואל רצון
"לדעת לבחור"