קולינריה במיטבה...

חברת ישרקו מציעה לקראת חג הפסח ספר מתכונים משובח ואיכותי - "חגיגה של אוכל טוב"

כתב לוקאל 14/04/2019
ספר מתכונים מהודר שניתן גם לתת כמתנה למארחים –
צילום: בועז נובלמן

חברת ישרקו מקבוצת טיב טעם המייבאת ומשווקת מוצרי מזון מהמובילים בעולם, מציעה לקראת חג הפסח, ספר מתכונים מהודר, שניתן גם לתת כמתנה למארחים – "חגיגה של אוכל טוב". הספר נכתב על פני תקופה ארוכה, בשיתוף עם ספקי ישרקו מכל רחבי העולם וכולל מתכונים  קלים ופשוטים להכנה ביתית.

ספר המתכונים נותן הצצה מקרוב לעולם הקולינריה ויציע 136 מתכונים וטיפים שעושים שימוש במקצת מתוך אלפי המוצרים שחברת ישרקו מייבאת ומשווקת מכל רחבי העולם חומרי גלם איכותיים החל מבשרים ודגים מעולים, גבינות איכות מצרפת, שוויץ, הולנד, עשרות סוגי פסטות, רטבים, מוצרי ירקות, קמחים, נקניקים, יינות ומשקאות אלכוהוליים.

כמו כן, חומרי הגלם והמתכונים נוטלים את המיטב ממטבחי העולם ומציעים אסופה ססגונית, מפנקת וטעימה של מנות שיתאימו לכל נסיבות האירוח וגם לבישול יומיומי. כמו כן, ניתן למצוא בספר המתכונים גם קינוחים וקוקטיילים להכנה קלה בבית.

ספר המתכונים פותח צוהר אל  עולם תוכן שלם, המדבר לא רק אל חובבי הקולינריה המושבעים אלא גם אל האדם הממוצע, שלרוב עושה קניות במרכול ומכין את האוכל בביתו אך מעוניין בקולינריה עולמית ומיוחדת. ומשקף את תפיסת עולם האוכל, שהוא עולם שלם של ערכים, החובק בתוכו הרבה מעבר למנת אוכל טובה. תמיד חתרנו להביא לקהל הצרכנים בארץ את הטוב, החדשני, הטעים והאיכותי ביותר מכל רחבי העולם, מתוך האמונה שחומרי גלם מעולים הם הבסיס לשלמות ולשמחה במטבח.

הספר "חגיגה של אוכל טוב" בעל כריכה קשה ומהודרת, מעוצב ומלווה בתמונות.

המחיר: 49.00 ₪.

עוד ב
חשבנו שיעניין אותך גם...
התשואות על דירות בעכו הגבוהות באזור
עמותת גדולים מהחיים למען ילדים חולי סרטן
ערב התרמה של עמותת גדולים מהחיים למען ילדים חולי סרטן
ליל המדענים
אוניב חיפה תעניק דר לשם כבוד לאנגלה מרקל
אוניב' חיפה תעניק ד"ר לשם כבוד לאנגלה מרקל
פתחו ערוץ
תוך שעות: שתי שריפות בהרצליה
אווירת הבחירות מביאה להתייקרות הנדל"ן
סוף הקיץ