הכירו את דור העתיד

ממשיכים לקדם את המצוינות בתאטרון בנגב

כתב לוקאל 14/04/2019
ממשיכים לקדם את המצוינות בתאטרון בנגב
צילום: מעיין קאופמן

עשרות תלמידי מרכז המצוינות לתיאטרון של "מצוינגב", תוכנית אותה מקדמים המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל והרשות לפיתוח הנגב, השתתפו לאחרונה בערב הפקות בנושא "אחדות וייחודיות" שהתקיים ב"גודמן" בית-הספר למשחק של תיאטרון באר שבע. בין עשרות המשתתפים היו תלמידי בתי הספר היסודיים וחטיבות הביניים "אוצר חיים בנות", "מוריה", "אפיקים בנגב", "יחדיו" ו"יובלים".

לאחר שנה של עבודה יצירתית, מעמיקה ומאומצת, העלו התלמידים במהלך הערב הפקות והצגות שעסקו בקבלת השונה, שוויון ואחדות. התלמידים הנרגשים שמחו להציג בפני הקהל הרב שכלל בני משפחה ותלמידים את התוצרים של עבודתם לאורך שנת הלימודים והודו בתום הערב למשפחותיהם ולשותפים לדרך על התמיכה לאורך השנה.

הילה פז, מנהלת המחלקה החינוכית ומרכז מצוינות בתאטרון ציינה: "במסגרת תכנית "מצוינגב" העוסקת בקידום ערכי המצוינות וההצטיינות, התלמידים עברו לאורך שנת הלימודים תהליך למידה משמעותי שבו למדו על אחדות וייחודיות בראי התיאטרון, יחד עם כלים תיאטרליים נוספים הנלמדים כחלק מקבוצת העמקה. אנו מודים לכל השותפים לדרך- עיריית באר שבע והיחידה למצוינות, גודמן בי"ס למשחק בנגב, תיאטרון באר-שבע ותכנית "מצוינגב" של המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל והרשות לפיתוח הנגב. ערב ההפקות היה מרשים ומרגש ואנו נמשיך לקדם את תחום התאטרון בנגב להישגים מרשימים נוספים."

עוד ב
חשבנו שיעניין אותך גם...
משינה
חגיגות יום העצמאות ברמת השרון
 מצלמות אבטחה בשכונת הכרמים
מצלמות אבטחה בשכונת הכרמים
צחי שריב. יוד הוועדה
התחבורה הציבורית ברמה"ש לאן?
מעון לב של נעמת, יועתק למשכנו החדש
נמצא פתרון למעון נעמ"ת בהוד השרון
מות הפועל בהרצליה: חמישה נעצרו – בהם קבלן מוכר
חברת הביטוח דחתה לכם את התביעה ללא כל נימוק? אל תרימו ידיים!
חנוכת הבית הרביעי לחיילים בודדים
אימוץ חיילים בודדים בהוד"ש
טקס הוקרה לפעילי סביבה
הוקרה לפעילי הסביבה