הכירו את דור העתיד

ממשיכים לקדם את המצוינות בתאטרון בנגב

כתב לוקאל 14/04/2019
ממשיכים לקדם את המצוינות בתאטרון בנגב
צילום: מעיין קאופמן

עשרות תלמידי מרכז המצוינות לתיאטרון של "מצוינגב", תוכנית אותה מקדמים המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל והרשות לפיתוח הנגב, השתתפו לאחרונה בערב הפקות בנושא "אחדות וייחודיות" שהתקיים ב"גודמן" בית-הספר למשחק של תיאטרון באר שבע. בין עשרות המשתתפים היו תלמידי בתי הספר היסודיים וחטיבות הביניים "אוצר חיים בנות", "מוריה", "אפיקים בנגב", "יחדיו" ו"יובלים".

לאחר שנה של עבודה יצירתית, מעמיקה ומאומצת, העלו התלמידים במהלך הערב הפקות והצגות שעסקו בקבלת השונה, שוויון ואחדות. התלמידים הנרגשים שמחו להציג בפני הקהל הרב שכלל בני משפחה ותלמידים את התוצרים של עבודתם לאורך שנת הלימודים והודו בתום הערב למשפחותיהם ולשותפים לדרך על התמיכה לאורך השנה.

הילה פז, מנהלת המחלקה החינוכית ומרכז מצוינות בתאטרון ציינה: "במסגרת תכנית "מצוינגב" העוסקת בקידום ערכי המצוינות וההצטיינות, התלמידים עברו לאורך שנת הלימודים תהליך למידה משמעותי שבו למדו על אחדות וייחודיות בראי התיאטרון, יחד עם כלים תיאטרליים נוספים הנלמדים כחלק מקבוצת העמקה. אנו מודים לכל השותפים לדרך- עיריית באר שבע והיחידה למצוינות, גודמן בי"ס למשחק בנגב, תיאטרון באר-שבע ותכנית "מצוינגב" של המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל והרשות לפיתוח הנגב. ערב ההפקות היה מרשים ומרגש ואנו נמשיך לקדם את תחום התאטרון בנגב להישגים מרשימים נוספים."

עוד ב
חשבנו שיעניין אותך גם...
הפוליטיקה של הרצליה
הפוליטיקה של הרצליה
ניסו אביטן בקפה לביא
כדורגל במתחם מול 7
ילדי גני הילדים של הוד השרון
הוד השרון בסימן 100
החשד: השליכו פסולת במקום אסור
החייאת הלב העברי קודם להחייאת השפה
להחזיר עטרה ליושנה
מודעות גבוהה לאוכלוסייה עם מוגבלות
ראש העין מובילה בקידום המודעות לאוכלוסייה עם מוגבלות
'ימים של קולנוע'