שני מגדלי משרדים חדשים בבאר יעקב

אילה אגם תבנה שני מגדלי משרדים במתחם התעסוקה והמסחר החדש בבאר יעקב, שיוקם על שטח המחנה הצבאי צריפין בהשקעה של כ- 400 מיליוני שקלים

כתב לוקאל 15/04/2019
מגדלי אילה בבאר יעקב
צילום הדמיה באדיבות איוולב מדיה

חברת "אילה אגם" עתידה לבנות שני מגדלי משרדים במתחם התעסוקה והמסחר החדש בבאר יעקב, שיוקם על שטח המחנה הצבאי צריפין. המגדלים יוקמו על מגרש בשטח של 5.8 דונם ויכללו כ- 38 אלף מ"ר למשרדים וכ- 2,000 מ"ר עבור מסחר במפלס הרחוב. שטח כל קומה כ 1,100 מ"ר. כמו כן יבנה חניון תת קרקעי, שיכלול  כ 500 חניות. היקף ההשקעה בפרויקט עומד על כ 400 מיליוני שקלים. בימים אלה, החלה החברה בשיווק המשרדים ושטחי המסחר. מחיר משרד בשטח של .75מ"ר החל מ 6950 ₪ למ"ר.

המתחם, שיבנה על שטח המחנה הצבאי צריפין, עתיד להפוך לאחד ממרכזי התעסוקה הגדולים בגוש דן ויכלול 3200 יח"ד למגורים (רובן שווקו במסגרת "מחיר למשתכן" ) 15 אלף מ"ר שטחי מסחר ו 125 אלף מ"ר למשרדים.  עד היום לא היה בבאר יעקב, מרכז עיר אחד ברור, הבניה המתוכננת צפויה להפוך למרכז העיר החדש ולמשוך אליו את מירב הפעילות העירונית בשנים הקרובות כולל משרדי עירייה, מרכזי תרבות, פנאי ומסחר.

באר יעקב צפויה לגדול בקצב מהיר ביותר ולהכפיל פי חמש את אוכלוסייתה לכדי כ- 100 אלף תושבים בשנים הקרובות, ולשם כך  דרושות לצד דירות חדשות למגורים גם פיתוח שטחי מסחר ותעסוקה ושטחים לוגיסטיים, אשר כבר היום רואים ביקוש גובר עבורם. הפרויקט מוקם בסמוך לצירי תנועה מרכזיים שיאפשרו נגישות מקסימלית לעובדים במתחם וכן צפוי למשוך כח אדם איכותי מכל האזור, ביניהם באמצעות נגישות מכביש 431 (מודיעין-ראשל"צ), כביש 44, תחנת הרכבת בבאר יעקב והקו החום המתוכנן של הרכבת הקלה שיחבר את העיר לראשון לציון ורמלה ולקווים לגוש דן.

לדבריאיתן לוי וג'קי סויסה, בעלי חברת יזמות הנדל"ן אילה אגם: "הפרויקט החדש ממוקם בנקודה אסטרטגית בבאר יעקב, אשר ילך ויתפתח בשנים הקרובות ויהפוך להיות מרכז הכובד העירוני. מהתכנון ניתן לראות בבירור כי נלמדו לקחי טעויות של הקמת שכונות חדשות כדוגמת פסגות אפק בראש העין המנותקות ממרכז אורבני חי ותוסס. התכנון במתחם החדש, המשלב מגורים לצד מסחר ותעסוקה, תרבות, בילוי  ושירותים עירוניים יוצר את המרקם האורבני הנכון ביותר להצלחת המתחם. לאור קצב אישורי התכניות והנגישות הגבוהה לאזור, בעוד שנים ספורות האזור כולו ייראה אחרת לחלוטין וכפי שחלה עליית ערך משמעותית במתחמים כדוגמת פארק המדע בנס ציונה או מרכז עינב במודיעין, אנו צופים כי כך יקרה כך במתחם זה בבאר יעקב".

עוד ב
חשבנו שיעניין אותך גם...
פצועה קל עד בינוני בתאונה בהוד השרון
נמלט משוטרים והתנגש בעמוד שילוט
תוכי נזירי
"מינים פולשים של תוכים – סכנה לחקלאות"
לוד: דיר ואורווה פונו מאדמות מדינה
נפגעים רבים בשריפה בבניין בצפת
סיפורים מהמספרה
סיפורים מהמספרה
תערוכת יצירות המדגישה את המעורבות החברתית
תערוכת יצירות המדגישה את המעורבות החברתית
פרויקט פסגת דן ברמת גן
הייטקיסטים נהנים יותר ברמת גן