אליפות המיני-גולף יוצאת לדרך בעפולה

אחרי קיר הטיפוס הגיע תורו של מתחם המיני גולף בפארק העירוני בעפולה לשוב לפעילות ובחול המועד הקרוב הוא יארח לראשונה את טורניר "גביע ראש העיר"

כתב לוקאל 16/04/2019
אליפות המיני-גולף יוצאת לדרך בעפולה
צילום באדיבות דוברות עיריית עפולה

בשורה משמחת לחובבי הגולף: אחד ממתחמי המיני-גולף האיכותיים ביותר בישראל, בפארק העירוני בעפולה, יארח ביום שלישי ה-23.4 בשעה 12:00, חול המועד פסח, את "גביע ראש העיר", אליפות המיני-גולף הראשונה.

כזכור, מתחם המיני-גולף הוקם בקדנציה הקודמת של ראש העיר, אבי אלקבץ כחלק מחזונו להפוך את הפארק העירוני למרכז בילוי מרכזי של תושבי העיר עפולה. לאחר שהחזיר לאחרונה את קיר הטיפוס לפעילות, הבטיח אלקבץ לחובבי הגולף בפרט ותושבי העיר בכלל להחזיר גם את מתחם המיני גולף לפעילות ובפסח הקרוב יארח, כאמור, המתחם את הטורניר "גביע ראש העיר".

הטורניר יכלול תחרות משפחות ויחידים והציבור מוזמן להירשם ולקחת חלק בטורניר. מנהל הפארק והיחידה לביטחון קהילתי, עומר לב אמר: "אנחנו מתרגשים לקראת הפסח. עמלנו רבות על מנת שכל תושב שיגיע לפארק ייהנה משלל פעילויות איכותיות". ראש העיר אבי אלקבץ, אמר: ״לאחר החזרת פעילות קיר הטיפוס, היה ברור לנו שגם המיני גולף חוזר לפעילות ובכלל כל הפארק שלנו חוזר לתושבי העיר, כי הפארק הוא של העפולאים".

עוד ב
חשבנו שיעניין אותך גם...
מי תעצור אותה?
מועדון ארוחת בוקר
חוגגים ביריד ספרי יד 2 בהוד השרון
ספרים באהבה לסביבה
הפרצופים החדשים
גלי פידל וסתיו גרטי מראיינות את ענת חן ודן דיוקאס
כתבות צעירות
ראש העיר רפי סער וסגן ראש העיר עילאי הרסגור-הנדין ברכב החשמלי
עידן הרכב החשמלי בכפר סבא
נעצר חשוד בשוד קשישים ברעננה
נעצר חשוד בשוד קשישים ברעננה
חופשה ביוניברסל אורלנדו
חופשה ביוניברסל אורלנדו