"מגלים עולמות"

תערוכת ציירים צעירים תפתח בעופר לב חדרה

כתב לוקאל 17/04/2019
תערוכת ציירים צעירים תפתח בעופר לב חדרה
צילום: עינת קינן

תערוכת ציירים צעירים, של תלמידי כיתות י' וי"א מתיכון טכנולוגי נעמת חדרה, תיפתח השבוע בעופר לב חדרה, תחת השם: מגלים עולמות.

התערוכה מציגה מסע של גילוי עצמי, אותו עברו תלמידי המגמות השונות, אשר נפגשו לראשונה עם המכחול, הטכניקות ועולם הציור והביאו לידי ביטוי יצירות מרהיבות, יצירות שהיו מפארות כל צייר מקצועי.

התערוכה שופכת אור על המסע שעברו התלמידים, אשר כלל מפגש בין שני עולמות: העולם הפנימי - המורכב מחלומות, שאיפות, רצונות וניגודים והעולם החיצוני ממנו יונקים התלמידים את הערכים והאמונות ונחשפים לדמויות מתרבויות שונות ודמויות מעולם הפנטזיה. תוך כדי התהליך חווה כל תלמיד גילוי עצמי של יכולות חדשות, תחושת מסוגלות והעצמה אישית.

בתערוכה חושפים  התלמידים ומביאים לידי ביטוי את הקשר בין שני העולמות. העולם הפנימי והעולם החיצוני, הרחב. הציורים העשירים, המרהיבים, המרגשים והחווייתיים מדברים בעד עצמם וזכו להערכה ושבחים רבים.

התערוכה מתקיימת כחלק ממגוון הפעילויות של קניון עופר לב חדרה למען הקהילה. 

בן דבש, מנכ"ל קניון עופר לב חדרה, מסר: "קניון עופר לב חדרה עושה פעילויות רבות למען הקהילה ולכן אנו רואים בתערוכה הזדמנות נפלאה לחשוף את מבקרי הקניון ליצירות אמנות של תלמידים יוצרים בתחילת דרכם והזדמנות פז לתלמידים  לחשוף את עבודותיהם בפני הקהל הרחב."

התערוכה פתוחה לקהל הרחב,  ללא תשלום,  עד אמצע חודש מאי.

עוד ב
חשבנו שיעניין אותך גם...
מפעל החסד אשל בכפר בשיתוף קרן שבת חילקו מאות סלי מזון בכס
מאות סלי מזון חולקו בכ"ס
תקיפה בבית עסק במרכז כפ"ס
תפריט פסח ברשת לחם ארז
לא רק מצה ומרור
מוזיאון נחום גוטמן לאמנות
למען תושבי הדרום
לראשונה: מרכז מצוינות טרום קדטים
לראשונה: מרכז מצוינות טרום קדטים
אושרה תכנית פינוי-בינוי בשכונת קריית שרת ברעננה
מנקים את מודיעין לחגים
גן החיות התנכי בירושלים
בין ערביים בגן החיות