חברת הנדל"ן אחים דוניץ מגדילה את פעילותה

חברת אחים דוניץ רוכשת חברה בת של גינדי השקעות עם זכויות לבניית כ-435 דירות ברמת השרון

כתב לוקאל 28/04/2019
ניסים אחיעזרא מנכל אחים דוניץ
צילום: יח"צ

חברת אחים דוניץ מרחיבה את פעילות ההתחדשות העירונית שלה. דוניץ רוכשת מניות של חברות בנות של גינדי השקעות להן זכויות לבניית כ-1,000 דירות בפרויקטים של פינוי בינוי ברמת השרון וגבעתיים תמורת 55 מיליון שקל. לפרויקטים יש תב״ע מאושרת ולמעלה מ-80% חתימות דיירים.

הפרויקט ברמת השרון נמצא ברחוב השח"ל בשכונת מורשה וצפוי לכלול כ-435 דירות לפחות, מתוכן תימסרנה כ-108 לדיירים הקיימים.

הפרויקט בגבעתיים נמצא ברחוב ההסתדרות וצפוי לכלול כ-500 דירות לפחות, מתוכן תימסרנה כ-168 לדיירים הקיימים.

הפרויקטים הללו מצטרפים לפרויקט בינוי-פינוי בראשון לציון של כ-1400 יחידות דיור הנמצא בבניה מתקדמת ולעוד פרויקטים גדולים של פינוי בינוי בתל אביב ובגבעתיים הנמצאים בשלבים שונים, כך שלאחר העסקה היקף הדירות של החברה בהתחדשות עירונית יעמוד על כ-3000 דירות.

נסים אחיעזרא, מנכ"ל אחים דוניץ, מציין: "שני הפרויקטים הללו מייצגים את מדיניות החברה לבנות באזורי ביקוש, והניסיון הרב שלנו בהתחדשות עירונית יאפשר לנו לעשות זאת על הצד הטוב היותר. הפרויקטים ממוקמים באזורים טובים בערים שלהן, ושניהם כבר עברו את השלבים הבירוקרטיים המשמעותיים של חתימות ואישור תב"ע שמעכבים פרויקטים שנים רבות, מה שאנו מאמינים שיאפשר להוציא את אלו לדרך בקרוב".

אודות החברה:

חברת אחים דוניץ היא חברה ציבורית הפעילה מזה כ-50 שנה ומניותיה נסחרות בבורסה לני"ע של תל אביב. החברה היא מהחלוצות בתחום ההתחדשות העירונית והראשונה ליישם את הקונספט של בינוי פינוי שבו קודם בונים, מאכלסים את הבניין החדש ורק אז הורסים את הישן, ועושה זאת בפרויקט ענק בקריית האמנים הכולל פינוי של 276 דירות ובניית כ- 1400 דירות ב-14 מגדלים בני 25-35 קומות. הפרויקט נמצא בשלב מתקדם כאשר 5 מגדלים כבר אוכלסו. לחברה שני פרויקטים נוספים של התחדשות עירונית בשלבי תכנון. האחד במתחם הנמצא בשכונת יד אליהו בתל אביב, הגובל ממערב בגן וולפסון וממזרח בגבעתיים. המתחם משתרע על פני כ-15 דונם ומורכב ממספר בניינים ובהם 150 דירות ושטחי מסחר, במקומם תבנה החברה כ- 450 דירות. בנוסף, החברה מקדמת פרויקט ברחוב המרי בגבעתיים. לחברה פרויקטים רגילים בשלבים שונים בהיקף של למעלה מ-1000 דירות ובהן כ-350 יח"ד בגני תקווה, כ-250 יח"ד ברחובות, וכ- 1000 יח"ד באשדוד.

עוד ב
חשבנו שיעניין אותך גם...
איך תדעו שהגעתם לרואה החשבון הנכון
יצא לסיבוב
חשד: נהג "טס" ב - 173 קמ"ש
להדליק לכל ילד חלום
מיזם חברתי של שירה המונית "שירולם" בתיכון אוסטרובסקי
הערבה התיכונה בקדמת המדע והטכנולוגיה
הערבה התיכונה בקדמת המדע והטכנולוגיה
הקייטנה הכי ארוכה בהיסטוריה של עפולה
הקייטנה הכי ארוכה בהיסטוריה של עפולה
רשת המטרו מגיעה לשרון