מתחם אוכל חדשני בעופר בילו סנטר

מתחם האוכל בסגנון פודטראק (Food Truck) יפעל 7 ימים בשבוע - דומינוס פיצה, בורגראנץ, אוכל סיני , מקסיקני ועוד....

כתב לוקאל 28/04/2019
פודטראק במתחם עופר בילו סנטר
צילום: רותם לוי גלאם

מתחם  הקניות והבילוי עופר בילו סנטר, מקבוצת קניוני העופר, פותח השבוע  מתחם אוכל חדשני, בסגנון פודטראק (Food Truck). 

מדובר במתחם המשתרע על שטח של כ 700 מ"ר  של משאיות אוכל המציעות עסקי מזון מהיר  בניהם: בורגראנץ', דומינו'ס פיצה, אוכל סיני, מקסיקני  ועוד. במהלך השנה הקרובה צפויים להיכנס  עוד עסקים נוספים. כמו כן בשבתות יפעלו  משאיות Food truck  מיוחדות של תירס חם, בלינצסים, קרפ צפרפתי, נקניקיות, גלידות, פיתה דרוזית ועוד...

לדברי מנחם מעודי, מנכ"ל עופר בילו סנטר: "טרנד משאיות האוכל מוביל כיום את תרבות האוכל רחוב, בכל העולם ובשנתיים האחרונות הפך גם לדבר המבוקש באירועים קולינאריים שונים. לדבריו: "לראשונה שמרכז קניון או קניון בישראל משלב מתחם פודטראק ובכך אנו מביאים בשורה  אמיתית לצרכן הישראלי".

עוד מסר מעודי: "משאיות המזון המהיר  יפעלו כל  ימות השבוע במתחם והסועד מקבל את מותגי המזון המובילים  באיכות ובטיב אותו הוא מכיר מסניפי המסעדות של הרשתות תוך כדי חווית בילוי חדשה וחווייתית". 

עופר בילו סנטר, מרכז קניות האאוטלט הגדול בארץ, בנוי כמתחם קניות פתוח. במתחם פועלים כ- 200 שוכרים, ביניהם מותגים ישראלים ובינלאומיים. המתחם פתוח שבעה ימים בשבוע ומהווה מרכז קניות ובילוי. בין חנויות האאוטלט במתחם: פקטורי 54 אאוטלט, מנגו אאוטלט אדידס אאוטלט נייקי אאוטלט, ספייסס אאוטלט, רנואר, טוונטי פור סבן, קסטרו אאוטלט, אלדו אאוטלט, גט פרו (יבואני אנדר ארמור), אמריקן איגל, אוריג'ינלס, בטר פרייס, גולברי, דלתא, אורבניקה, תמנון, מחסן היבואן ועוד. 

עוד ב
חשבנו שיעניין אותך גם...
הפוליטיקה של רמת השרון
הפוליטיקה של רמת השרון
"עברנו טראומה מאד קשה בעקבות האירוע"
עוד חוף באילת עובר לציבור
בקשה להאריך את תנאי ההפרדה של רוצח עוד ענת פלינר
בקשה להאריך את תנאי ההפרדה של רוצח עו"ד ענת פלינר
נתלשו שלטים של סיעת באמונה
נתלשו שלטים של סיעת "באמונה"
הרכבת הקלה תיקרא על שמו של אלי כהן ז"ל
פצוע מדקירות בשלומי
הבנין המשותף ברחוב ההגנה 57 ,  פרויקט פינוי בינוי
מי יגן על תושבי רחוב ההגנה?