כמה עותקים מהלב להדפיס לך?

מאת הרב ד"ר מיכאל לייטמן

כתב לוקאל 29/04/2019
הרב ד
צילום: טים נוקס

שוב אומת הסטארט-אפ של ישראל מספקת את פריצת הדרך המדעית הבאה, והפעם בצורת לב אנושי לפי הזמנה. חוקרים מאוניברסיטת תל-אביב הדגימו בפעם הראשונה, כיצד ניתן לקחת רקמות מבן אדם ולהשתמש בהן כדי להדפיס לב תלת-ממדי חי ופועם.  בתוך עשור, כך הם מעריכים, נוכל להתחיל להגיד שלום לכל סוגי תרומות האיברים למיניהן.

המהפכה הזאת בעולם הרפואי תעזור לנו לראות ולהבין שאנחנו הרבה יותר מהגוף שלנו, ומהנקודה הזאת יהיה לנו קל יותר לזהות או להכיר בכך שהמהות האמיתית של האדם לא מצויה בגוף.

חכמת הקבלה מלמדת שהמהות העמוקה יותר של האדם היא ניצוץ רוחני שקיים במציאות ונמצאת למעלה מזמן ומקום, והשלב הבא של ההתפתחות שלנו הוא לגלותו. לכן ההכרה בכך שכל איברי הגוף שלנו ברי-החלפה, ולכן מהותנו האמיתית לא נמצאת בגוף הפיזי, מהווה שלב נוסף בהתקדמות המין האנושי.

כשאנחנו תוהים לגבי תכליתו הגבוהה של האדם, עלינו קודם כל להבין שההתקדמות הטכנולוגית שלנו יכולה רק להרחיב את תפיסת החושים הנוכחיים שלנו, את המכשירים שלנו, ולשפר את חיינו ברמת הקיום הפיזי בלבד.

לאורך ההיסטוריה עבדו המקובלים באופן עקבי על פיתוח הטכנולוגיה הרוחנית – זו שיכולה להעלות אותנו לרמה גבוהה יותר של קיום – רמה שבה כולנו מקושרים יחד מעל לגופנו ומממשים שם את הפוטנציאל הרוחני של כל אחד מאיתנו. שם נגלה את מטרת החיים של האדם ואיך היא קשורה לכוח העליון שמניע את המציאות כולה.

אם תרצו, חכמת הקבלה יכולה ללמד אותנו איך להפעיל את ה"מדפסת הרוחנית" שיודעת להדפיס את הנשמה האנושית, הנשמה של האדם.

הרב ד"ר מיכאל לייטמן מעניק מדי יום שיעורי קבלה המשודרים בערוץ 96 ב HOT ובאתר "קבלה לעםkab.co.il .

כדי להתרשם ממפגש מבוא בחכמת הקבלה, צרו קשר: 1-700-509-209 או במייל info@kab.co.il.

 

עוד ב
חשבנו שיעניין אותך גם...
מטראז' בנוי כמעט זהה אך המחיר שונה
בורג אותר הגרונה של תינוקת
בורג אותר בגרונה של תינוקת
מפת החינוך של רעננה
חשד: קיבלו במרמה עשרות אלפי שקלים
פיס ירוק
רכבים מסחריים מומלצים לשנת 2020
#לאמצביעיםשחיתות בחדרה
#לאמצביעיםשחיתות בחדרה
סוויטיז מתחם שרונים, סו בינג
פסטיבל "Sweeties" שכולו מוקדש לחטאים מתוקים