מגדל העמק מעצמת ג'יו ג'יטסו

5 מדליות זהב לספורטאי מגדל העמק באליפות הארץ בג'יו ג'יטסו

כתב לוקאל 30/04/2019
מגדל העמק מעצמת ג'יו ג'יטסו
צילום באדיבות עיריית מגדל העמק

בשבוע שעבר התקיימה אליפות ישראל בג'יו-ג'יטסו (אומנות לחימה משולבת) שתופסת תאוצה רבה בארץ ובעולם בזכות יעילותה גם בזירות התחרותיות וגם ברחוב.

גם השנה כמו בשלוש השנים האחרונות, יצאה קבוצת הג'יו-ג'יטסו של מגדל העמק בהדרכתו של המאמן הראל דהן להתחרות ולייצג את העיר בכבוד. גם השנה הוכיחו החניכים רוח לחימה ענקית, התנהגות ספורטיבית וחברית יוצאת דופן כאשר לאורך כל התחרות עודדו באהבה את חברי לקבוצה. אין ספק שהספורטאים מביאים הרבה כבוד למגדל בכל פעם מחדש.


מבחינת ההישגים הספורטיביים, חברי הקבוצה סיפקו לא מעט רגעי נחת כאשר חמישה מהם סיימו במקום הראשון, זכו במדליית זהב והוכתרו כאלופי הארץ. תומר מזרחי, אלכס ויוודה, מאור גבלין, אריאל יורין ואביתר אלקובי עמדו בגאווה בפסגת הפודיום, דביר בן משה ואיתי סקרופסקי סיימו במקום השני המכובד עם מדליית הכסף ואביתר בסון סגר את הרשימה עם מדליית ארד.
הראל: "ברצוני להודות למנהלת מתנ"ס מגדל העמק אורית זהבי כהן ולמנהלת מחלקת הספורט במתנ"ס מיטל מלול על העזרה והדחיפה הגדולה לקידום הספורט והפנאי בעיר המדהימה הזאת. מדובר בהישג משמעותי לקבוצה. אני שמח שנפלה בחלקי הזכות להוביל את הספורטאים הצעירים להצלחות".


ההצלחה באליפות הארץ בענף הג'יו ג'יטסו הינה המשך להישגים מרשימים בענפי ספורט נוספים. כזכור, לפני שבועיים הוכתרו שתי תלמידות מבית ספר "יערת העמק" כאלופות הארץ בהדיפת כדור ברזל ובקפיצה לגובה.

עוד ב
חשבנו שיעניין אותך גם...
התחזית: חם
יעל חקון יוסף, סגנית מנהל אגף החינוך, ראש עיריית הרצליה משה פדלון, ממ וסגנית רהע איה פרישקולניק, דר יעקב נחום מנהל אגף החינוך
מסיבת סיום השנה לוותיקי הרצליה
מי אחראי?
נוף לפחי האשפה
אין רצף לשבילי האופניים
אין רצף לשבילי האופניים
נעצר חשוד בשוד בנק בכפ"ס
2.	עומר מילר הפרזנטור של אמקור וקריסטל.
תדיראן בחרה בשף עומר מילר כפרזנטור של עולם המטבח של מותגי אמקור וקריסטל
שני קטינים יואשמו בחמישה מקרי שוד
שני קטינים יואשמו בחמישה מקרי שוד