מגדל העמק מעצמת ג'יו ג'יטסו

5 מדליות זהב לספורטאי מגדל העמק באליפות הארץ בג'יו ג'יטסו

כתב לוקאל 30/04/2019
מגדל העמק מעצמת ג'יו ג'יטסו
צילום באדיבות עיריית מגדל העמק

בשבוע שעבר התקיימה אליפות ישראל בג'יו-ג'יטסו (אומנות לחימה משולבת) שתופסת תאוצה רבה בארץ ובעולם בזכות יעילותה גם בזירות התחרותיות וגם ברחוב.

גם השנה כמו בשלוש השנים האחרונות, יצאה קבוצת הג'יו-ג'יטסו של מגדל העמק בהדרכתו של המאמן הראל דהן להתחרות ולייצג את העיר בכבוד. גם השנה הוכיחו החניכים רוח לחימה ענקית, התנהגות ספורטיבית וחברית יוצאת דופן כאשר לאורך כל התחרות עודדו באהבה את חברי לקבוצה. אין ספק שהספורטאים מביאים הרבה כבוד למגדל בכל פעם מחדש.


מבחינת ההישגים הספורטיביים, חברי הקבוצה סיפקו לא מעט רגעי נחת כאשר חמישה מהם סיימו במקום הראשון, זכו במדליית זהב והוכתרו כאלופי הארץ. תומר מזרחי, אלכס ויוודה, מאור גבלין, אריאל יורין ואביתר אלקובי עמדו בגאווה בפסגת הפודיום, דביר בן משה ואיתי סקרופסקי סיימו במקום השני המכובד עם מדליית הכסף ואביתר בסון סגר את הרשימה עם מדליית ארד.
הראל: "ברצוני להודות למנהלת מתנ"ס מגדל העמק אורית זהבי כהן ולמנהלת מחלקת הספורט במתנ"ס מיטל מלול על העזרה והדחיפה הגדולה לקידום הספורט והפנאי בעיר המדהימה הזאת. מדובר בהישג משמעותי לקבוצה. אני שמח שנפלה בחלקי הזכות להוביל את הספורטאים הצעירים להצלחות".


ההצלחה באליפות הארץ בענף הג'יו ג'יטסו הינה המשך להישגים מרשימים בענפי ספורט נוספים. כזכור, לפני שבועיים הוכתרו שתי תלמידות מבית ספר "יערת העמק" כאלופות הארץ בהדיפת כדור ברזל ובקפיצה לגובה.

עוד ב
חשבנו שיעניין אותך גם...
חשד: פרצו לדירה וגנבו כספת
לב הפארק "עשו" חנוכה
פעוט נפל מחלון דירה בת"א
שנת המולטיברסיטה של אוניברסיטת חיפה
שנת המולטיברסיטה של אוני' חיפה
מהפכה דיגיטלית
רכב חדש לשאולי
מעקב "לוקאל": רכב חדש לשאולי
בכל שנה מתגלים בישראל כ - 450 ילדים חולי סרטן -  קנאביס רפואי יכול לסייע להם
האגודה למלחמה בסרטן תערוך לראשונה בישראל יום עיון ארצי להורים לילדים חולי סרטן בנושא רפואה משלימה ושימוש בקנאביס רפואי בקרב ילדים
קשיש נחנק למוות מסופגניה