שיתוף פעולה בין המרכז הרפואי פדה-פוריה ועיריית סכנין

בפגישת הכרות בין ד"ר ארז און, מנהל המרכז הרפואי פדה-פוריה, לד"ר ספוואת אבו ריא, ראש העיר החדש בסכנין, סוכם על העמקת הקשר ושיתופי הפעולה בנושאי קידום בריאות ורפואה מונעת

כתב לוקאל 30/04/2019
שיתוף פעולה בין המרכז הרפואי פדה-פוריה ועיריית סכנין
צילום: מיה צבן, דוברת המרכז הרפואי פדה-פוריה

אמש (שני, 29.4.19) הגיע ד"ר ארז און , מנהל המרכז הרפואי פדה-פוריה יחד עם ד"ר מאג'ד גנאים, מנהל המח' האורתופדית , זינה סוואעד , עובדת המרכז הרפואי ונציגת עמותת הידידים, ומיה צבן הממונה על קשרי קהילה לפגישת הכרות עם ד"ר ספוואת אבו ריא , ראש העיר החדש בסכנין וצוותו בעיריה: קאסם אבו ריא , מנכ"ל העיריה, נאוורס חאלג', עוזרת ראש העיר, וענאק מואסי, מקדמת הבריאות.

ד"ר און תאר את תנופת הפיתוח המרשימה שעובר המרכז הרפואי וציין את מגוון השירותים הרפואיים החדשים שנוספו לאחרונה, "אנחנו מאד קרובים וזמינים לתושבי סכנין וחשוב לנו להדק את הקשר ולהרחיב את החשיפה לקהילה בעיר. אנחנו משקיעים משאבים רבים להרחבת השירותים הרפואיים כדי שתושבי האזור לא יצטרכו לנסוע לבתי חולים מרוחקים . לדוגמא במחלקה האורתופדית שד"ר מאג'ד מנהל, יש מגוון מאד רחב של אורתופדיה כף יד, כף רגל, כתף, גב, אורתופדית ילדים ....  בקרוב נפתח את יחידת טיפול נמרץ ילדים החדשה, ואז נוכל להעניק לילדי האזור כולו טיפול רפואי מקצועי ומלא...אנחנו פועלים בכל דרך לצמצם את הפערים בבריאות , במקביל לשורה של פרויקטים של קידום בריאות כדי להעלות את המודעות של הציבור ".  

ד"ר ספוואת אבו ריא, ראש העיר, הודה על הביקור וציין, "את הסטאז' שלי לפני עשרים שנה עשיתי בבי"ח פוריה ואני מכיר את ביה"ח מקרוב ומרגיש מאד מחובר . אני מכיר את האיכות הגבוהה של השירותים הרפואיים במחלקה האורתופדית, במערך הלב ובעוד מחלקות בביה"ח .. מאחר ואני מתוך התחום ,אני מתכוון לפעול לקידום כלל נושאי הבריאות. לאחרונה הכרזנו על סכנין כעיר מקדמת בריאות, אני מאמין שביחד נוכל לפעול  לשיפור שרותי הבריאות לתושבים ולהרחבת המודעות, בדגש על רפואה מונעת".

עוד ב
חשבנו שיעניין אותך גם...
שירות ההסעות העירוני בהרצליה בשבתות חוזר
קיץ על החוף
מעכשיו לא צריך לנסוע למרכז כדי להנות מטיפול פנים איכותי
טיפול פנים ברחובות
בעיות תנועה ברחוב הרצוג
אלון גילאי דותן. יש לי עוד מלא ללמוד
חולם על N.B.A
ההרצלים
ההרצלים מבית היוצר של הווקה פיפל
פעילות בטעם קרמבו
הדמיה - קריית שחקים הרצליה
הרצליה מגיעה לשחקים
התחדשות כפויה או הזדמנות כפולה?
התחדשות כפויה או הזדמנות כפולה?