שיקום מבנים לאחר נזק - אסור להתפשר על פחות מהטוב ביותר

הנכס המשמעותי ביותר עבור רובנו הינו הבית או העסק שלנו, ולכן,כאשר חס וחלילה אחד מאלה נפגע על ידי שריפה, הצפה, או כל פגיעה אחרת, קיימת חשיבות קריטית לשיקום מהיר, יסודי ומקצועי של הנזקים

כתב לוקאל 13/05/2019
שיקום מבנים לאחר נזק
צילום באדיבות בלפור ישראל

 

הנכס המשמעותי ביותר עבור רובנו הינו הבית או העסק שלנו, ולכן,כאשר חס וחלילה אחד מאלה נפגע על ידי שריפה, הצפה, או כל פגיעה אחרת, קיימת חשיבות קריטית לשיקום מהיר, יסודי ומקצועי של הנזקים.

ככל הנוגע לעבודת שיקום מבנים, ההבדל בין עבודה חובבנית לעבודה מקצועית הינו קריטי לצמצום הנזקים העיקריים ונזקים  אקראיים, שמירה על ערך הנכס, השבת המצב לקדמותו וחזרה לשיגרה בהקדם האפשרי.
גם נזילה קטנה ונקודתית שאינה מאותרת בזמן, או שאינה מטופלת בצורה יסודית, יכולה להוביל לשורה של נזקי משנה נרחבים כגון: עובש, רטיבות תת-רצפתית, פגיעה בריהוט, משקופים וריצוף, ואפילו נזקים לתשתיות המבנה עצמו.

עבודת שיקום מבנים חובבנית, שאינה לוקחת בחשבון את כל היבטי הנזק, או שאינה נותנת מענה מהיר ויסודי לבעיה, אולי תיראה זולה בתחילה, אולם בסופו של דבר תעלה לנו ביוקר.

בלפור ישראל מקונצרן BELFOR הבינלאומי - שיקום מבנים ע"י מומחים בקנה מידה עולמי 

בלפור ישראל, מקבוצת BELFOR העולמית הנחשבת לקונצרן הגדול ביותר בעולם בתחום שיקום נזקים, מתמחה בשיקום נזקים כבר למעלה מ - 30 שנה, ברגישות, במקצועיות ובאחריות.

שיקום מבנים לאחר נזקי שריפה או הצפה מחייב ידע משולב במגוון תחומים, לשם כך בלפור ישראל מעסיקה צוות רחב של מהנדסים, טכנאים, כימאים ועובדים מקצועיים רבים, בעלי הכשרה נרחבת בטיפול בנזקים, גם המורכבים ביותר, ושיקום מבנים ותכולתם.
עובדי בלפור ישראל  עוברים השתלמויות סדירות בטכנולוגיות שיקום מתקדמות מטעם קונצרן
BELFOR העולמי, ומחלקת המחקר והפיתוח בחברה פועלת בשיתוף פעולה הדוק עם מחלקות מקבילות ברחבי העולם למען פיתוח והטמעת טכנולוגיות חדישות ופורצות דרך המציבות את החברה בחזית הטכנולוגיה בתחום שיקום הנזקים.

כדי להבטיח שיקום מבנים מהיר ויסודי עושה חברת בלפור ישראל שימוש בציוד ובטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום, הן במעבדות החברה והן במעבדות ניידות בשטח.

לא פלא איפה שאנשים פרטיים, מפעלים, ארגונים ציבוריים ואף ממשלות ברחבי העולם בוחרים במומחים של בלפור ישראל לעבודות שיקום מבנים -  החל ממקרי הנזק הפשוטים ביותר כגון הצפה או נזילה נקודתית, ועד לנזקים מורכבים ביותר כגון עבודות שיקום הכרמלית לאחר השריפה, שיקום מוזיאונים וארכיוני מידע ושיקום מפעלים גדולים לאחר נזקי מים ואש.

חשוב לציין ששירותי החברה מוכרים על ידי רוב חברות הביטוח בישראל, ולכן אין סיבה להתפשר על פחות.

לפרטים נוספים אודות שיקום מבנים אתם מוזמנים לבקר באתר חברתבלפור ישראל.


עוד ב
חשבנו שיעניין אותך גם...
שבתרבות בבירת הנגב
מאיר כהן, נורית קורן, גל הירש ואדם בשבתרבות באר שבע
השלג מגיע לנתניה
השלג מגיע לנתניה
מרוץ כפר סבא ה- 29
שיא משתתפים במרוץ כפר סבא ה- 29 ע"ש רס"ל זיו בלאלי ז"ל
רכב חדש לשאולי
מעקב "לוקאל": רכב חדש לשאולי
שלושה פצועים בתאונה בין משאית לרכב פרטי סמוך לצומת עמק האלה
שלושה פצועים בתאונה בין משאית לרכב פרטי סמוך לצומת עמק האלה
כדורי אורז וחומוס
למקרה של מתקפת טילים
דואגים גם לכלבים