כסאות משרדיים במקום הטוב ביותר

כסאות משרדיים של חברת 2sit - הסוד השמור של מביני עניין

כתב לוקאל 14/05/2019
כסאות משרדיים של חברת 2sit
צילום באדיבות 2sit

קל להחמיץ את השלט הצנוע ברחוב ששת הימים השוקק בבני ברק, מול קניון אילון ומשמאל למגדלי ב.ס.ר.
שם החברה על השלט הוא
2sit, וקשה להאמין שמאחורי השלט הצנוע הזה מסתתר אולם תצוגה מרשים ורחב ידיים של ריהוט משרדי, וחברה שפועלת מתחת לראדר, עם קהל לקוחות וותיק ונאמן, כבר מעל ל - 25 שנה.

אולם התצוגה של
חברת 2sit אינו פונה לרחוב. כדי להגיע אליו יש לטפס לקומה הראשונה (או לקחת מעלית), ומעבר לדלת יתגלה לפניכם אולם תצוגה רחב מימדים ובו מיגוון רחב של כסאות משרדיים: כסאות מנהלים, כסאות מחשב, כסאות לחדרי ישיבות, כסאות אורח, ספסלים, פינות המתנה ועוד.
מעבר לצבעוניות והאסתטיקה הבולטים לעין כבר ממבט ראשון, הכסאות אינם נראים יוצאי דופן.
עד שתתיישבו על אחד מהם.
אז תבינו שהגעתם לא לסתם אולם תצוגה של כסאות משרדיים, אלא לאולם התצוגה של הכסאות המשרדיים הכי נוחים שכנראה אי פעם ישבתם עליהם.

 

מאחורי הכסאות האלו עומד מפעל וותיק, שפועל כבר 25 שנה בשם 2sit (שמו הקודם - אריה דסל). במפעל עובדים זה לצד זה פועלים מכל קשת האוכלוסיה בארץ, רובם עובדים במפעל כבר שנים רבות וניכרת עליהם הנינוחות שניתן למצוא בדרך כלל רק בבית.

זהו אינו פס ייצור המוני, כאן כל אחד מכיר את השני שנים רבות, ויוצאים יחד להפסקות קפה שחור. כל אחד מהעובדים במפעל אמון על מלאכתו, וכל מוצר נבדק בשבע עיניים, כדי להבטיח כסאות משרדיים עם רמת הגימור הגבוהה ביותר שיש.

אחד מהחלקים העיקריים של העבודה מתמקד בהרכבת המנגנונים הארגונומיים השונים של הכסאות, וכאלו יש בשפע: החל מידיות מושב מתכווננות, מנגנוני שינוי זווית הגב, תמיכה לומברית מתכווננת, ועד לאפשרויות להטיית זווית המושב, קירובה והרחקתה ממשענת הכסא, אפשרויות נדנוד מתקדמות ועוד.
במנגנונים ייחודיים אלו טמון אחד מסודות הצלחתו של המפעל, המוכר בעיקר בקרב חוגי התעשיה, מוסדות ממשלתיים ועוד. הם מאפשרים לבצע התאמה מדוייקת של הכסא המשרדי לגוף היושב בו, ומספקים תמיכה ארגונומית באיכות שקשה למצוא לה מקבילה בארץ.

מאפיין ייחודי נוסף של מפעל הכסאות 2sit הוא התאמת נראות הכיסא ללקוח. הלקוח יכול לבחור את סוג וצבע ריפודי הכסאות באופן שיתאים לחלל העבודה שלו באופן מיטבי. את ריפוד הכסאות מבצעים במפעל עצמו, דבר המאפשר את התאמת הצבעים, ובקרת האיכות והגימור הגבוהה של הריפודים.

באולם התצוגה עצמו תתקבלו בחיוך. צוות מקצועי יסייע לכם בסבלנות ומקצועיות רבה למצוא בדיוק את הכסא המשרדי המתאים עבורכם, ויסביר לכם בפרוטרוט על הפונקציונליות והמנגנונים הארגונומיים של הכסא. אם אתם בעלי חברה תקבלו סיוע לבניית תכנית כוללת לריהוט כל המשרד, החל מכורסאות המתנה, פינות המתנה, חדרי ישיבות, כסאות קפיטריה, וכמובן - כסאות מחשב וכסאות מנהלים.
השירות לא מסתיים פה. לאחר ההזמנה צוות
2sit יטפל בכל נושאי הלוגיסיטיקה של שינוע והרכבת הכסא במשרדכם או בביתכם. השירות הינו מהיר ומקצועי, ומעל הכל - אדיב.

חברת 2sitהינה חברה משפחתית המנוהלת כיום על ידי הדור השני למייסדי החברה, כאשר המוטו של החברה נותר כפי שהוא מיום היווסדה (וכפי שתלוי בשלט מאיר פנים במפעל עצמו) -  "בחברה שלנו האדם החשוב ביותר הוא הלקוח".

מוזמנים לבקר באולם התצוגה ברחוב ששת הימים 10, בני ברק, או להיכנס לאתר חברת2sit – כסאות משרדיים איכותיים, ולהצטרף גם אתם לקבוצת יודעי הדבר שכבר נהנים מהכסאות המשרדיים הכי נוחים בארץ.

 

עוד ב
חשבנו שיעניין אותך גם...
שגריר ישראל באוסטרליה רוכב למען רמב"ם
עובדי העירייה התנסו במוגבלויות שונות
רצים למועצה
רצים למועצה
ראש העיר רעננה חיים ברוידא, וחיים אביטן, יור הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית במהלך ביקורו בעיר
סיור שטח באתרי ההתחדשות העירונית ברעננה
ילד בן 8 טבע בחוף לא מוכרז בת"א - מצבו קריטי
פצועים ועצורים בסיומה של הפגנת יוצאי אתיופיה
מסייעים למשפחת פרידלנדר
נגה טיאנו (מימין) ועדן גור. מקום שני באליפות אירופה
רוח גבית