חברת Gett משיקה מבצע אטרקטיבי בב"ש

המבצע החל בתאריך ה 1 במאי ויסתיים בתאריך ה 30 ביוני ויהיה תקף בין המבצע תקף בימים א' עד ד' 24 שעות ביממה , ביום חמישי עד 19:00 (ללא סופ"ש)

כתב לוקאל 14/05/2019
מבצע בבאר שבע
צילום: סטודיו גט

Gett, ספקית גלובאלית של שירותי תחבורה באמצעות אפליקציה משיקה מבצע חסר תקדים בעיר באר שבע במסגרתו תציע ללקוחות נסיעה עירונית במחיר עד 25 ש"ח בלבד. המבצע יתחיל בתאריך ה - 1 במאי ויסתיים בתאריך ה - 30 ביוני ויהיה תקף בין הימים א'-ה' ובין השעות 07:00-19:00( ללא סוף השבוע). המבצע יהיה תקף בתשלום בכרטיס אשראי בלבד.

השירות של חברת Gett כולל הזמנת מונית באפליקציה, תשלום בכרטיס אשראי, אפשרות לצפות בפרטי הנהג : שם, תמונה ומספר הנייד שלו. החברה מאפשרת לדרג את הנהגים לפי מדדי שירות כך שבצי החברה תמיד יהיו רק הנהגים הטובים ביותר. החברה מתפעלת מוקד שירות הפועל 24/7 כולל שישי שבת.

המחיר אינו כולל תשלום עבור מזוודות או עבור נוסע שלישי. הלקוח יזמין את המונית באמצעות האפליקציה ויזין את יעד הנסיעה. התשלום יתבצע בכרטיס אשראי כאשר החברה עצמה תממן לנהגים את ההפרש על פי מחירון מונה. ההטבה לא תתאפשר בנסיעות עתידיות ועסקיות.

מארק און, מנכ"ל Gett ישראל מסר : "מטרותיו העיקריות של המהלך בבאר שבע הן הפחתת העומס בכבישים, לצד הורדת העלויות והעדפת הנסיעה במונית על פני הנסיעה ברכב הפרטי. זהו מהלך ארטקיבי ואנו צופים כי הוא יגרום לנוסעים רבים להשתמש בתחבורה הציבורית ובכך להקל על עומסי התנועה ובעקיפין גם להפחית את רמת זיהום האוויר בעיר. בנוסף, המהלך צפוי להגדיל את משמעותית את ההכנסה של נהגי המוניות בעיר."

Gett מספקת שירותי תחבורה on-demand ומעניקה את הפתרונות האיכותיים ביותר לצרכנים פרטיים ולעסקים כאחד. שירותי החברה זמינים ביותר מ-120 ערים ברחבי העולם, בהן לונדון, מוסקבה וניו יורק. בלונדון לבדה, יותר ממחצית המוניות השחורות עובדות עם Gett. גם בעיר ניו יורק, יותר ממחצית המוניות השחורות עובדות עם Gett על ידי המותג Juno.

הטכנולוגיה של Gett הופכת אותה למותג המוביל בקרב צרכנים ועסקים כאחד.

Gett היא המובילה העולמית בשירותי תחבורה on-demandלעסקים, עם יותר מ-13,000 חברות המשתמשות בשירותיה בדרך קבע. Gett גייסה יותר מ-700 מיליון דולר, כשלמעלה מ-300 מיליון דולר הם מקבוצת פולקסווגן. כמו כן, היא נבחרה על-ידי פורבס ל"אחת מ-15 החברות בעלות קצב הצמיחה המהיר ביותר".

עוד ב
חשבנו שיעניין אותך גם...
גבר נפל מסולם ונפצע באורח בינוני
יוארך מסלול ההמראה בשדהת בחיפה
יוארך מסלול ההמראה בשדה"ת בחיפה
אזכרה במלאת 5 שנים לנפילתו וחטיפתו של הדר גולדין
מאיץ החלומות
התקדמות בהצעת החוק להורדות הפיראטיות
בכיר במשרד הבינוי והשיכון הואשם בלקיחת שוחד
ממשיכים בהליכים
הדוד אלנה טספהון, בנו יגזציאוו טספהון, אלבל סמואל ובני המשפחה באיחוד המרגש בנתבג
יציאת אתיופיה