לוח הצגות ומופעים לשבוע הקרוב

לוח הצגות – 20.5.2019 –30.5.2019

כתב לוקאל 19/05/2019
לוח הצגות ומופעים לשבוע הקרוב
iclipart

יום שני – 20.5.2019

אורנה בנאי וליטל שוורץ -זאפה-תל אביב-20:00 (פתיחת דלתות)

שלומי קוריאט -זאפה חיפה-חיפה-20:00 (פתיחת דלתות)

סבוטאז' -יד לבנים-רמת השרון-20:30

איפה הילד -הרצל 16. כניסה חופשית-תל אביב-21:00 (פתיחת דלתות)

נמרוד הראל -גריי-יהוד-21:30

יום שלישי – 21.5.2019

מאור כהן- "אפשר לחשוב" -ביסטרוק-קיבוץ חצור-19:00 (פתיחת דלתות)

אורי חזקיה במופע סטנדאפ -זאפה-תל אביב-20:00 (פתיחת דלתות)

שלומי קוריאט -גריי-יהוד-20:00 (פתיחת דלתות)

סבוטאז' -היכל התרבות-צפת-20:30

עדי אשכנזי -היכל התרבות- איירפורט סיטי-חבל מודיעין-21:00

יום רביעי – 22.5.2019

אהבה וכאב -תיאטרון הצפון-קרית חיים-20:30

יום חמישי – 23.5.2019

AQUA- הקרקס על המים -ספורטק-תל אביב-15:00 + 17:30

יוני רכטר -זאפה ירושלים-ירושלים-20:00 (פתיחת דלתות)

מיקי גבריאלוב זוכר את אריק אינשטיין -זאפה-תל אביב-20:00 (פתיחת דלתות)

שלומי שבן והפסנתר. עם איתמר דוארי -בית אריה קלנג-אשדוד-20:30

אורי ברוייר -תיאטרון חיפה-חיפה-21:00

אמי הגנרלית -היכל התרבות-אשקלון-21:00

דיאנה גולבי רוני פיטרסון משה לוי -פאבלה-מנוף- משגב-21:00

ירמי קפלן -אלמא-זכרון יעקב-21:00

שלומי קוריאט -היכל התרבות- איירפורט סיטי-חבל מודיעין-21:00

דב נבון- הצגת יחיד -תיאטרון חולון-חולון-21:30

עושים צחוק -Zoa -קומדי בר-תל אביב-21:30

עידן ניידיץ -מונארט-אשדוד-21:30

שלום אסייג -עינן - עזריאלי-מודיעין-21:30

אביב גפן והתעויוט --ראש הנקרה-21:30 (פתיחת דלתות)

קומדי בר ראשון לציון -בית העם-ראשון לציון-22:00

שחר חסון במופע סטנד אפ -בית ציוני אמריקה-תל אביב-22:00

ערן צור. אורחת: אלונה דניאל -סינקופה-אשדוד-22:00 (פתיחת דלתות)

בן בן ברוך במופע סטנדאפ -רויאל גארדן-אילת-22:30

דניאל אסייג- מופע סטנד- אפ -בית ציוני אמריקה-תל אביב-22:30

שאולי בדישי במופע סטנד אפ -בית ציוני אמריקה-תל אביב-22:30

שוקי דוד במופע סטנדאפ -תיאטרון הבימה-תל אביב-22:30

נותנים בראש -Zoa -קומדי בר-תל אביב-23:30

יום שישי – 24.5.2019

ילדים סורגים 2- אבי גרייניק ועידן אלתרמן -זאפה הרצליה-הרצליה-14:30

AQUA- הקרקס על המים -ספורטק-תל אביב-15:00 + 17:30

יזהר אשדות- LIVE -זאפה-תל אביב-20:00 (פתיחת דלתות)

ירדנה ארזי -גריי-יהוד-20:30 (פתיחת דלתות)

רונה קינן- זמן תפוח -הבום-דגניה ב'-21:00 (פתיחת דלתות)

עידן ניידיץ -תיאטרון חולון-חולון-21:30

שלום חנוך - חיות לילה -מועדון בארבי-תל אביב-21:30 (פתיחת דלתות)

אבי נוסבאום -מופת-ראשון לציון-22:00

אורנה בנאי -צוותא-תל אביב-22:00

אמא מאוהבת -היכל התרבות-כרמיאל-22:00

גיא הוכמן -תיאטרון גבעתיים-גבעתיים-22:00

נדב אבוקסיס- מופע חדש -צוותא-תל אביב-22:00

שחר חסון במופע סטנד אפ -משכן אמנויות הבמה-באר שבע-22:00

אדיר מילר -תיאטרון הבימה-תל אביב-22:30

אמירם טובים מארח חברים -בית ציוני אמריקה-תל אביב-22:30

דניאל כהן במופע סטנדאפ -בית ציוני אמריקה-תל אביב-22:30

מצעד הקומיקאים הגדול -תיאטרון גבעתיים-גבעתיים-22:30

נאור ציון- מופע חדש -בית ציוני אמריקה-תל אביב-22:30

סיבה מסיבה -Zoa -קומדי בר-תל אביב-22:30

קומדי בר ראשון לציון -בית העם-ראשון לציון-22:30

רשף לוי "משחק באש" -מוזיאון ת"א-תל אביב-22:30

מרתון סטנד אפ עם כוכבי עובר כל גבול -Zoa-קומדי בר-תל אביב-00:30

יום שבת – 25.5.2019

AQUA- הקרקס על המים -ספורטק-תל אביב-10:00 + 12:30 + 16:00

שרים החלונות הגבוהים -אמפיפארק-מיני ישראל-19:00 (פתיחת דלתות)

חמי רודנר -טאיה-קדימה- צורן-19:45 (פתיחת דלתות)

אורנה בנאי וליטל שוורץ -אלמא-זכרון יעקב-21:00

אמא מאוהבת -אודיטוריום אניס-יפו-21:00

זאב רווח- זקנים חסרי מנוח -היכל התרבות-פתח תקווה-21:00

יהודי טוב -היכל התרבות-מודיעין-21:00

ילדים סורגים 2- אבי גרייניק ועידן אלתרמן -מתנ"ס-גבעת שמואל-21:00

עידן ניידיץ -תיאטרון חיפה-חיפה-21:00

רוני פיטרסון -עשן הזמן-באר שבע-21:00

רונה קינן- זמן תפוח -הצוללת הצהובה-ירושלים-21:00 (פתיחת דלתות)

אביב גפן והתעויוט- נשף רוק -לייב פארק-ראשון לציון-21:30

אורי חזקיה במופע סטנדאפ -יד לבנים-אשדוד-21:30

אמי הגנרלית -אולם המופעים-גבעת ברנר-21:30

אסף יצחקי- מופע סטנדאפ -בית נגלר-קרית חיים-21:30

אסף מור יוסף בהופעת סטאנד אפ -משכן אמנויות הבמה-נס ציונה-21:30

בן בן ברוך במופע סטנדאפ -אודיטוריום ספיר-כפר סבא-21:30

ברית מילה -מתנ"ס-בית שאן-21:30

חן מזרחי במופע סטנד אפ -מועדון הביט-חיפה-21:30

מיקי גבע עושה סטנדאפ -היכל התרבות-ראשון לציון-21:30

מני עוזרי בהופעת סטנדאפ -בית שמואל-ירושלים-21:30

ערן זרחוביץ'- סטנדאפ -היכל התרבות-יבנה-21:30

רותם אבוהב - מופע סטנד אפ חדש -מרכז הצעירים-באר שבע-21:30

רשף לוי "משחק באש" -היכל בעיר-הרצליה-21:30

שבוע טוב -Zoa -קומדי בר-תל אביב-21:30

שלום אסייג -מופת-ראשון לציון-21:30

מופע סטנד אפ ונונסנס -Zoa-קומדי בר-תל אביב-23:30

יום ראשון – 26.5.2019

אורי חזקיה מארח חברים -מועדון הסטנדאפ פקטורי-תל אביב-21:30

מיקי גבע עושה סטנדאפ -ג'יימס-קיסריה-21:30

יום שני – 27.2019

רותם אבוהב - מופע סטנד אפ חדש -זאפה הרצליה-הרצליה-20:00 (פתיחת דלתות)

אמי הגנרלית -משכן אמנויות הבמה-באר שבע-20:30

סבוטאז' -היכל התרבות- יד שטרית-טבריה-20:30

יהודה פוליקר -גריי-יהוד-22:00

יום שלישי – 28.5.2019

אמא מאוהבת -מתנ"ס-שדרות-20:30

סבוטאז' -היכל התרבות- יד שטרית-טבריה-20:30

נמרוד הראל- PARADOX -זאפה חיפה-חיפה-21:30

יום רביעי – 29.5.2019

רונה קינן- זמן תפוח -ביסטרוק-קיבוץ חצור-19:00 (פתיחת דלתות)

יהודה פוליקר -זאפה הרצליה-הרצליה-20:00 (פתיחת דלתות)

סבוטאז' -אודיטוריום דוהל-תל אביב-20:30

ערן צור עם אורי משגב– מאחורי המילים והצלילים -מרכז עינב-תל אביב-20:30

קנאביס -היכל התרבות-קרית גת-20:30

Lydia Lunch's Big Sexy Noise -גגרין-תל אביב-20:30 (פתיחת דלתות)

טיפקס -מועדון בארבי-תל אביב-20:30 (פתיחת דלתות)

A-WA -כולי עלמא. כניסה חופשית-תל אביב-21:00

עדי אשכנזי -אודיטוריום-חיפה-21:00

שלומי קוריאט -מופת-ראשון לציון-21:00

 יום חמישי – 30.5.2019

ארז לב ארי -זאפה-תל אביב-20:00 (פתיחת דלתות)

ריקי גל -גריי-יהוד-20:15 (פתיחת דלתות)

ברית מילה -מתנ"ס-בית שאן-20:30

שלומי שבן עם יואב קוטנר– "מאחורי השירים" -אולם צוקר- היכל התרבות-תל אביב-20:30

אלי ומריאנו -ברלה מיוזיק קלאב-להבות חביבה-20:30 (פתיחת דלתות)

אמא מאוהבת -היכל התרבות- בית העם-רחובות-21:00

אמי הגנרלית -תיאטרון חולון-חולון-21:00

דביר בנדק -תיאטרון הבימה-תל אביב-21:00

דודו ארז -תיאטרון חיפה-חיפה-21:00

זאב רווח- זקנים חסרי מנוח -היכל התרבות-באר שבע-21:00

יהלי סובול– "כל השקרים וכל השתיקות" -קפה שרי-כרמי יוסף-21:00

ישי ריבו -אמפי הגן הלאומי-קיסריה-21:00

ליטל שוורץ -אודיטוריום רוזין- רמת אביב-תל אביב-21:00

ערן זרחוביץ'- סטנדאפ -צוותא-תל אביב-21:00

מני עוזרי בהופעת סטנדאפ -עינן - עזריאלי-מודיעין-21:30

עושים צחוק -Zoa -קומדי בר-תל אביב-21:30

קומדי בר רחובות -מופת-רחובות-21:30

שלום אסייג -אולם זוהר-טבעון-21:30

אביתר בנאי– "לשונות של אש" -מועדון בארבי-תל אביב-22:00

אורי חזקיה במופע סטנדאפ -סינימטק-טבריה-22:00

גדי וילצ'רסקי -מופת-ראשון לציון-22:00

קומדי בר ראשון לציון -בית העם-ראשון לציון-22:00

שחר חסון במופע סטנד אפ -תיאטרון היהלום-רמת גן-22:00

אמירם טובים מארח חברים -בית ציוני אמריקה-תל אביב-22:30

נותנים בראש -Zoa- קומדי בר-תל אביב-23:30

 

עוד ב
חשבנו שיעניין אותך גם...
אומרים די לאלימות כלפי נשים
שלב השאלה הזהה
תיקון מכשירי כושר
תיקון מכשירי כושר
פרחים לאירוע המיוחד בחייכם
מגדל העמק עם הקשישים
שבוע איכות הסביבה יתקיים עם שלל אירועים מיוחדים לכל המשפחה
שינה באוהלים בחווה האקולוגית וסיור פרפרים
אישום: תקף נהג מונית וגרם לנזק לרכבו
אישום: תקף נהג מונית וגרם לנזק לרכבו
אדריכלות ועיצוב פנים