לוח הצגות ומופעים לשבוע הקרוב

לוח הצגות ומופעים – 10.6.2019 –20.6.2019

כתב לוקאל 10/06/2019
לוח הצגות ומופעים לשבוע הקרוב
צילום אילוסטרציה iclip art

יום שני – 10.6.2019

סבוטאז' -תיאטרון הצפון-קרית חיים-20:30

אורי חזקיה מארח חברים -מועדון הסטנדאפ פקטורי-תל אביב-21:30

יום שלישי – 11.6.2019

ברית מילה -היכל התרבות-אור יהודה-20:30

שלומי קוריאט -היכל התרבות-באר שבע-21:00

אבי נוסבאום -גריי-יהוד-22:00

ילדים סורגים 2- אבי גרייניק ועידן אלתרמן -זאפה חיפה-חיפה-22:00

יום רביעי – 12.6.2019

קורין אלאל- 30 שנה לאנטארטיקה -אלמא-זכרון יעקב-18:30 (פתיחת דלתות)

שי בן צור -אחוזת השחר-כליל-19:30 (פתיחת דלתות)

יהונתן גפן עם ורד פיקר -יד לבנים-ראשון לציון-20:00

רונה קינן- זמן תפוח -זאפה-תל אביב-20:00 (פתיחת דלתות)

שלום חנוך ומשה לוי - יציאה -כרם ברקן-קיבוץ חולדה-20:00 (פתיחת דלתות)

ברית מילה -היכל אמנויות הבמה-באר שבע-20:30

מאור כהן ופיטר רוט -סימפוניה- קונסרבטורון-ראש העין-20:30

סבוטאז' -תיאטרון הצפון-קרית חיים-20:30

יוסי גבני במופע סטנד אפ -מועדון הסטנדאפ פקטורי-תל אביב-21:30

יום חמישי – 13.6.2019

שלומי שבן -אלמא. כתת אמן-זכרון יעקב-12:30 (פתיחת דלתות)

שרים החלונות הגבוהים -אלמא-זכרון יעקב-18:30 (פתיחת דלתות)

הדג נחש- "שירת הסטיקר 2019" ואורחים -לייב פארק-ראשון לציון-19:00 (פתיחת דלתות)

גבע אלון -בירה תבור-שדמות דבורה-20:00 (פתיחת דלתות)

ישי ריבו פינת אלדד ציטרין -זאפה הרצליה-הרצליה-20:15 (פתיחת דלתות)

סבוטאז' -היכל אמנויות הבמה-באר שבע-20:30

דודו ארז -תיאטרון הבימה-תל אביב-20:45

אברהם טל עם אורחים -אמפי הגן הלאומי-קיסריה-21:00

איל קיציס- בדיקת חומרים -צוותא-תל אביב-21:00

אמי הגנרלית -היכל התרבות-פתח תקווה-21:00

ילדים סורגים 2- אבי גרייניק ועידן אלתרמן -תיאטרון הקאמרי-תל אביב-21:00

יעקב כהן- מופע חדש  -מופת-ראשון לציון-21:00

שלומי קוריאט -היכל התרבות- בית העם-רחובות-21:00

מאור כהן- "אפשר לחשוב"- מופע סטנד- רוק -הצוללת הצהובה-ירושלים-21:00 (פתיחת דלתות)

אהוד בנאי --ראש הנקרה-21:30

עושים צחוק -Zoa -קומדי בר-תל אביב-21:30

קומדי בר רחובות -מופת-רחובות-21:30

קנאביס -בימטרון-הוד השרון-21:30

שוקי דוד במופע סטנדאפ -תיאטרון חולון-חולון-21:30

שחר חסון במופע סטנד אפ -יד לבנים-אשדוד-21:30

אורי ברוייר -בית ציוני אמריקה-תל אביב-22:00

קומדי בר ראשון לציון -בית העם-ראשון לציון-22:00

דניאל אסייג- מופע סטנד- אפ -בית ציוני אמריקה-תל אביב-22:30

נותנים בראש -Zoa -קומדי בר-תל אביב-23:30

יום שישי – 14.6.2019

נעמי– השירים המלווים את נעמי פולני- הצגת בכורה -בית החייל-תל אביב-12:00

ישי ריבו פינת אלדד ציטרין -זאפה הרצליה-הרצליה-12:30 (פתיחת דלתות)

ירמי קפלן- מחווה לאלטון ג'ון-זאפה-תל אביב-14:30

ברי סחרוף עם איתמר דואני ויונתן דסקל -אלמא-זכרון יעקב-16:45 (פתיחת דלתות)

יהודה פוליקר -אמפי מיני ישראל-לטרון-19:30

נדב אבוקסיס- מופע חדש -אמפי-עין הוד-21:00

אבי נוסבאום -מרכז הצעירים-באר שבע-22:00

אורי ברוייר -ביט-חיפה-22:00

אורי חזקיה במופע סטנדאפ -אודיטוריום ספיר-כפר סבא-22:00

אסף מור יוסף בהופעת סטאנד אפ -אודיטוריום רוזין- רמת אביב-תל אביב-22:00

דב נבון- הצגת יחיד -צוותא-תל אביב-22:00

רועי לוי עושה סטנד אפ -תיאטרון חולון-חולון-22:00

רותם אבוהב - מופע סטנד אפ חדש -משכן אמנויות הבמה-נס ציונה-22:00

שחר חסון במופע סטנד אפ -מוזיאון ת"א-תל אביב-22:00

אדיר מילר -תיאטרון הבימה-תל אביב-22:30

אמירם טובים -צוותא-תל אביב-22:30

אסף יצחקי- מופע סטנדאפ -יד לבנים-רמת השרון-22:30

ארז שלם -בית ציוני אמריקה-תל אביב-22:30

מצעד הקומיקאים הגדול -תיאטרון גבעתיים-גבעתיים-22:30

נאור ציון- מופע חדש -בית נגלר-קרית חיים-22:30

סיבה מסיבה -Zoa -קומדי בר-תל אביב-22:30

קומדי בר ראשון לציון -בית העם-ראשון לציון-22:30

רשף לוי "משחק באש" -צוותא-תל אביב-22:30

מרתון סטנד אפ עם כוכבי עובר כל גבול -Zoa-קומדי בר-תל אביב-00:30

יום שבת – 15.6.2019

סינדרלה -היכל התיאטרון-קרית מוצקין-11:00

הרפתקאות ינץ לוי -ברלה מיוזיק קלאב-להבות חביבה-12:30

ישראל גוריון ואסף אמדורסקי שרים הדודאים -זאפה הרצליה-הרצליה-20:00 (פתיחת דלתות)

מאור כהן- "אפשר לחשוב"- מופע סטנד-רוק -זאפה-תל אביב-20:00 (פתיחת דלתות)

אמא מאוהבת -היכל התרבות- איירפורט סיטי-חבל מודיעין-21:00

יעקב כהן- מופע חדש  -מרכז שטיינברג-חולון-21:00

רועי לוי עושה סטנד אפ -אולם המופעים-גן יבנה-21:00

אריק ברמן- אקוסטי -הצוללת הצהובה-ירושלים-21:00 (פתיחת דלתות)

אורי ברוייר -היכל התרבות ע"ש אריק איינשטיין-נתניה-21:30

בן בן ברוך במופע סטנדאפ -מופת-ראשון לציון-21:30

גיא הוכמן -תיאטרון ירושלים-ירושלים-21:30

מה קשור ? -היכל התרבות-מעלה אדומים-21:30

מיקי גבע עושה סטנדאפ -היכל התרבות-נס ציונה-21:30

מני עוזרי בהופעת סטנדאפ -היכל בעיר-הרצליה-21:30

רשף לוי "משחק באש" -עינן - עזריאלי-מודיעין-21:30

שבוע טוב -Zoa -קומדי בר-תל אביב-21:30

שחר חסון במופע סטנד אפ -תיאטרון היהלום-רמת גן-21:30

שלומי קוריאט -היכל התיאטרון-קרית מוצקין-21:30

מופע סטנד אפ ונונסנס -Zoa -קומדי בר-תל אביב-23:30

יום ראשון – 16.6.2019

אלי יצפאן- מופע בידור -זאפה הרצליה-הרצליה-20:00 (פתיחת דלתות)

חמי רודנר -ג'מס-קיסריה-20:00 (פתיחת דלתות)

אורי חזקיה מארח חברים -מועדון הסטנדאפ פקטורי-תל אביב-21:30

יום שני – 17.6.2019

סבוטאז' -היכל התיאטרון-קרית מוצקין-20:30

יוסי גבני במופע סטנד אפ -לגנסקי-נתניה-21:00

יהודה פוליקר -היכל התרבות-אשקלון-21:30

יום שלישי – 18.6.2019

אלישע בנאי וארבעים השודדים -החלוץ 33-באר שבע-20:00 (פתיחת דלתות)

סבוטאז' -היכל התיאטרון-קרית מוצקין-20:30

מאור כהן- "אפשר לחשוב"- מופע סטנד-רוק -ספריה עירונית-קרית אונו-21:00

אורנה בנאי וליטל שוורץ -זאפה חיפה-חיפה-22:00

יום רביעי – 19.6.2019

אביב גפן אינטימי -זאפה הרצליה-הרצליה-20:00 (פתיחת דלתות)

מאור כהן- "אפשר לחשוב"- מופע סטנד-רוק -זאפה חיפה-חיפה-20:00 (פתיחת דלתות)

שלום חנוך ומשה לוי - יציאה -זאפה-תל אביב-20:00 (פתיחת דלתות)

סבוטאז' -היכל התיאטרון-קרית מוצקין-20:30

ישי ריבו -אמפי-עומר-21:00

ברי סחרוף- "הצד האחר" -רידינג 3 -תל אביב-21:00 (פתיחת דלתות)

בן בן ברוך במופע סטנדאפ -פאב הפרה-שבי ציון-22:00

יום חמישי – 20.6.2019

טיפקס -זאפה אמפי שוני-בנימינה-19:30 (פתיחת דלתות)

אלישע בנאי וארבעים השודדים -נוקטורנו-ירושלים-20:00 (פתיחת דלתות)

חמי רודנר- טריו חשמלי -החלוץ 33-באר שבע-20:00 (פתיחת דלתות)

ערן זרחוביץ'- סטנדאפ -ברלה מיוזיק קלאב-להבות חביבה-20:00 (פתיחת דלתות)

אהבה וכאב -תיאטרון הצפון-קרית חיים-20:30

זאב רווח- זקנים חסרי מנוח -היכל התרבות-אשקלון-20:30

סבוטאז' -היכל התיאטרון-קרית מוצקין-20:30

שי בן צור -תיאטרון מחול ענבל-תל אביב-20:30 (פתיחת דלתות)

רן לוי - סטנד אפ במיטבו -תיאטרון הבימה-תל אביב-20:45

גבע אלון -קפה שרי-כרמי יוסף-21:00

מאור כהן ופיטר רוט -בית אריה קלנג-אשדוד-21:00

אורי חזקיה במופע סטנדאפ -תיאטראות אילת-אילת-21:30

אמי הגנרלית -היכל התרבות-נתניה-21:30

אסף יצחקי- מופע סטנדאפ -צוותא-תל אביב-21:30

דביר בנדק -תיאטרון חיפה-חיפה-21:30

יוסי גבני במופע סטנד אפ -בית נגלר-קרית חיים-21:30

מרתון סטנד אפ -מופת-רחובות-21:30

עושים צחוק -Zoa -קומדי בר-תל אביב-21:30

אסף מור יוסף בהופעת סטאנד אפ -תיאטרון חולון-חולון-22:00

עידן ניידיץ -בית ציוני אמריקה-תל אביב-22:00

קומדי בר ראשון לציון -בית העם-ראשון לציון-22:00

שחר חסון במופע סטנד אפ -תיאטרון היהלום-רמת גן-22:00

שאולי בדישי במופע סטנד אפ -בית ציוני אמריקה-תל אביב-22:30

עוד ב
חשבנו שיעניין אותך גם...
פינחס כהנא מצטרף להדר לביא
פינחס כהנא מצטרף להדר לביא
חשד: אישה נפטרה כתוצאה משימוש בסמים
ילדים משתתפים בתהלוכת העדלאידע ברחוב אחוזה ברעננה
שמחה פורימית ברעננה
שוטרים ליום אחד
"ותיקים בתנועה"
ילדי מדיה אנקורי בונים אתרים
ילדי מדיה אנקורי בונים אתרים עם מומחי חברת WIX
חינוך וקהילה בהוד השרון
אברהם פורז מתמודד למועצת ת"א