מרכז הצעירים גייס את ההורים

כחלק מעשרות הפעילויות שמקיים המרכז לטובת צעירי העיר עפולה, התקיים לאחרונה ערב מפגש להורים במטרה לגייס אותם למסע ההסברה על חשיבות של לימודים גבוהים באקדמיה

כתב לוקאל 10/06/2019
ערב חשיפה להשכלה גבוהה בעפולה
צילום באדיבות מרכז צעירים עפולה

חשבתם שבעידן של ימינו התפקיד של ההורים מסתיים עם הגיוס של הילדים לצבא? אז אולי כדאי שתחשבו שוב. מהצצה לתכנית העבודה של מרכז הצעירים בעפולה עולה כי מערך הפעילות של תחום ההשכלה הגבוהה במרכז הצעירים, הוחלט להקדיש בסדנה האחרונה מפגש אחד גם להורי החיילים ולקיים ערב מידע בנושא לימודים גבוהים ואקדמיה.

מטרת המפגש היא התמודדות עם חסם המידע בקרב צעירי העיר בהתייחס לחשיבות התואר הראשון ודרכי הגישה אליו ובמקביל לסייע להם לתווך את הדרך של ילדיהם ולעורר שיח מודע בבית בפרט ובעיר בכלל, באופן שיאפשר מענה הוליסטי לצעירים הנמצאים בשלב זה של שינויים ובחירה.                                                                         

ערב החשיפה כלל שיח ודיון על יתרונות ההשכלה הגבוהה, מגמות בעולם התעסוקה, מושגים בסיסיים בעולם האקדמיה, טיפים לבחירת תחום לימודים, טיפים לבחירת מוסד לימודים, אופן המענה ללקויות למידה וקשיי קשב וריכוז וכן אפשרויות מימון וסיוע כלכלי.

בחלקו השני של הערב, שיתף בעדות מרגשת סטודנט תושב העיר את ההורים בסיפור אישי מעורר השראה על הבחירה בלימודים אקדמיים כנגד כל הסיכויים.

אדנה וטל, רכזי ההשכלה הגבוהה בתכנית הישגים: "ריגש אותנו לפגוש הורים כה מסורים ומעורבים שמעודדים את ילדיהם להגשים חלומות. אנו כאן כדי לסייע ומזמינים כל צעיר וצעירה בעיר להגיע אלינו ולקבל ליווי פרטני ומעמיק כל הדרך עד לספסלי האקדמיה".

עוד ב
חשבנו שיעניין אותך גם...
עיריית רמת השרון תומכת במחאת הנשים נגד האלימות
בלי גננת הילדים מפספסים חומר
"בלי גננת הילדים מפספסים חומר"
חשד לחיסול בחולון
המיילדת סילבי אקרמן עם יולדת - רקודי בטן בחדר הלידה של הלל יפה
לידה בקצב אחר
'כסף, או סכין בצוואר'
סוסות שעברו התעללות פונו בצפון
שריפות באזור קבר בינימין בכפר סבא
שריפות באזור קבר בינימין בכפר סבא
מסע – משא – מסה
מסע – משא – מסה