חדש ב "מקימי": קולקציית "פלאס סייז" בחנויות

הרשת המובילה "מקימי" משיקה בשורה חדשה ומרגשת בסניפי האופנה ברחבי הארץ * לראשונה במידות גדולות: קולקציית קיץ צבעונית ואיכותית במגוון עשיר * כי לכל אחת מגיע לבחור את הבגד שהיא אוהבת

גרציה 17/06/2019
שמלת פוקסיה
צילום באדיבות מקימי טקסטיל

"מקימי" רשת החנויות המובילה לאופנת נשים שיקית וצנועה, גאה להציג את בשורת הקיץ המרעננת שנחתה ממש בימים אלה על המדפים: קולקציית חדשנית ויפהפייה של שמלות, חולצות וחצאיות הניתנת לרכישה במידות גדולות החל ממידה 46 ועד למידה 50. מהיום, מקימי נותנת מענה אמיתי ומדויק לכל אישה ובכל מידה.

חשוב לדעת כי לא כל דגם של בגד ניתן לייצר בכל מידה. העיצוב מותאם ותפור על פי הבנת הצרכים. אב טיפוס של כל מודל מאופיין במידות בפני עצמו, אם מדובר בשמלה חגיגית לאירוע או בעליונית ליום יום. למשל, כאשר דגם נבנה ממידה קטנה לקהל מסוים לא ניתן תמיד להגדיל אותו ולהפך. למרבה הצער, ישנן נשים שלא מוצאות את עצמן בסקאלת המידות קלאסית המוצעת בשוק. וכך, למרות שהן רוצות בכל מאודן לרכוש לעצמן את הלוק היפה שראו בחנות על הקולב או בחלון הראווה, הן תאלצנה לשמר אותו בזיכרונן ללא אפשרות ממשית לרכוש אותו במידה מתאימה.

בקולקציית ה"פלאס סייז" החדשה, בגדים אופנתיים וקלילים המאפשרים ביטוי עצמי לכל אחת שמייצגת מידה אחרת מן הקלאסי או המקובל - האפשרויות הרגילות סגורות בפניה. ההגבלה המיותרת הזו מעמידה במקום מאד מתסכל ומנמיך ויוצרת דימוי עצמי נמוך. במקימי  – לא עוד!
אצלנו ב"מקימי" כל אחת תוכל למצוא את עצמה ואת מקומה. אין יותר אכזבות ותיסכולים ויציאה בידיים ריקות כי המידה לא מתאימה. כל אישה היא מיוחדת. ולכל אחת מגיע לבחור את הבגד שהיא אוהבת.

במקימי כל אשה יכולה להתלבש אופנתי, צעיר, אלגנטי ושמח. כי לסטייל אין מידה! אפשר לחגוג את החיים גם במידה 48. ללכת ליום שופינג עם חברה, כשכל אחת במידה אחרת. זו זכותה הבסיסית של כל אישה".

עוד ב
חשבנו שיעניין אותך גם...
אותר ללא רוח חיים החייל הנעדר מכפר סבא
פועל נהרג באתר בנייה בהרצליה
בן 11 נפצע במהלך נסיעה בקראטינג
בן 11 נפצע במהלך נסיעה בקארטינג
מה הקשר בין רשרוש בלב, גידול בראש וחיידק פרו ביוטי?
מה הקשר בין רשרוש בלב, גידול בראש וחיידק פרו ביוטי?
תקף באגרופים, סטר ואיים
מרכז יזמות חדש נחנך בקריית ים
הגרוש שחסר ללירה
עובדי רשות העתיקות
הסכם קיבוצי חדש ל-500 עובדי רשות העתיקות