אור לסינים

המחנכים מסין באו ללמוד בבית הספר של בית אקשטיין

כתב לוקאל 18/06/2019
המחנכים מסין באו ללמוד בבית הספר של בית אקשטיין
צילום: יח"צ

30 מנהלים ואנשי חינוך סינים ערכו השבוע ביקור מקצועי בבית הספר עציון של בית אקשטיין מקבוצת דנאל, נפגשו עם סמנכ"ל החינוך אודי ליפשיץ, עם מנהל בית הספר אלי לוי ועם התלמידים עצמם ונחשפו למודל החינוכי שמובילים בתי הספר של בית אקשטיין.

לדברי המורים מסין, "הביקור גרם לנו להבין עד כמה החיבור לילד, ההבנה של הילד ויצירת אמון בין מורה לתלמיד חשובים לתהליך החינוכי. בבית הספר עציון מחזקים את האמונה  בילד ובונים תקווה, שבלעדיה אין לנו חיים".

לדברי אלי לוי, מנהל בית הספר עציון: "אנשי החינוך הסינים עוסקים בארצם בעולם החינוך הרגיל והחוויה הרגשית הובילה ופתחה עבורם חשיבה חינוכית חדשה. אנו גאים במודל החינוכי הייחודי של בית אקשטיין ובהיותו אור לסינים, למורים ומחנכים בארץ וברחבי העולם".

"בית אקשטיין" הינו הארגון הגדול והמוביל בארץ בתחום מתן שירותים לאנשים עם צרכים מיוחדים. פועל למעלה מ- 30 שנה, על מנת לאפשר לאנשים עם צרכים מיוחדים לשפר את איכות חייהם ולממש את חלומותיהם. הארגון מספק שירותים לילדים ובוגרים בכ-60 מסגרות בפריסה ארצית רחבה ממגוון אוכלוסיות: לקויי למידה, לקויי הסתגלות, קשיים רגשיים, אנשים על הרצף האוטיסטי ובעלי מוגבלות שכלית התפתחותית , ונותן מענה בתחומים: דיור (מערכי דיור, דיור בקהילה, מעונות ופנימיות) חינוך (18 בתי ספר יסודיים, בתי ספר תיכונים ומכללה), תעסוקה (מרכזי תעסוקה והכשרה) ומערך השמה.

עוד ב
חשבנו שיעניין אותך גם...
פעילות עולים ומתגייסים ביו טכנולוגיה כללית באר טוביה
עולים ומתגייסים בחברת הביוטכנולוגיה BTG
שריפה בבניין מגורים בחיפה
שריפה בבניין מגורים בחיפה
אצטדיון האתלטיקה בכפר סבא
הסתיים שיפוץ אצטדיון האתלטיקה בכפר סבא
חשד: עבריין מוכר סחט באיומים בני זוג מכפ"ס
עיריית רחובות תומכת במאבק הנשים
קיץ במגוונים
קיץ במגוונים
מי אמר גינה ולא קיבל?
מי אמר גינה ולא קיבל?
לילה כן שקט