משפצים את הבית? קבלו טיפים שיעזרו לכם

שיפוץ הבית לא נעשה על רגל אחת , לכן חשוב לקבל טיפים מיודעי דבר בנושא

כתב לוקאל 24/06/2019
טיפים לשיפוץ הבית
pixabay

יש קווי דמיון ואף השקה בין בניית בית ובין שיפוצו. שיפוץ בית הוא הזדמנות ומניע לחידוש רהיטיו בבחינת -  ישן מפני חדש תוציא. שיפוץ בית הוא הזדמנות לשדרג את איכות הרהיטים ובתוך כך להעשיר את עיצוב הבית ולהעצים את המראה החזותי שלו.

שיפוץ בית הוא גם הזדמנות לסדר את תכולתו באופן מושכל ואפקטיבי יותר, כדי שיהיה אפשר לנצל באופן מרבי ומיטבי את המתחמים השונים בבית.

מדוע כדאי לבחור את הרהיטים במקום אחד?

שניים מתוך שלושה המשאבים היקרים ביותר לכל אדם- לבד מבריאות, שהיא במקום הראשון- הם זמן וכסף. ניתן לחסוך בשני אלה באופן משמעותי כאשר רוכשים את חלק הארי של הרהיטים במקום אחד בכלל, קל וחומר במקום שהוא שם נרדף לאיכות וליופי.

כשמשפצים בית ניתן ליישם את המסקנות שמסיקים מהניסיון המצטבר של חיים בבית שיש בו ריהוט קיים מזה שנים. יודעים מה חיוני ומה מיותר, מה נוח ומה פחות, מה נדרש להוסיף, מה רצוי להוסיף, וכל זאת כדי להפוך את הבית כולו לאזור נוחות.

שיפוץ הבית הוא שם כולל לא רק להוספת קירות (גבס) בתוך הבית, הוספת חדר או שינוי המבנה הפנימי שלו אלא גם, בה בעת, שינוי הריהוט. לאחר השינוי והשדרוג עשוי להתברר הן לדיירים והן לאורחים הפוקדים את הבית כי אותה גברת בשינוי אדרת היא בכל זאת גברת אחרת- מסוגננת ומהודרת

 חותם של איכות ויופי חובקי עולם

בגלריות של חותם- רהיטים מעוצבים לבית - ניתן למצוא את כל הריהוט לבית במגוון סגנונות מיוחדים מרחבי העולם, לרבות אביזרי הום סטיילינג, המעשירים את הבית בנגיעות עיצוב ייחודיות. שיפוץ כללי פירושו שינוי כללי של כל הפריטים – גדולים כקטנים- אשר את כולם ניתן למצוא בגלריות חותם: מזנונים, ספות וכורסאות גופי תאורה, ויטרינות וספריות, כיסאות אוכל ובר, שולחנות, מוצרי טקסטיל ושטיחים, חדרי שינה. בחותם מוצג ומוצע מבחר של ריהוט גן המייפה את סביבת הבית ומשפר ללא הכר את איכות החיים.

שיפוץ כרוך בהוצאה כספית ניכרת. חשוב לייעד חלקים נרדים בתקציב לחידוש הריהוט. על מנת להפיק ולמצות את המרב ואת המיטב רצוי להתייעץ עם אנשי המקצוע ולבנות אתם תכנית שתשלב ובעיקר תצמצם את הפער בין הרצוי למצוי במידת האפשר.

טביעת חותם של איכות ויופי אל רהיטי ועל כל פריטי הבית באמצעות רכישתם אצל חותם מבטיחה כי הבית המשופץ שלכם ייראה כחדש. פריטים ואביזרים שונים שרוכשים אמורים לשרת אתכם במשך שנים רבות לכן רכישתם אצל בעלי מקצוע המשקיעים את כל מעייניהם ומשאביהם בהבאת הריהוט החדשני, האיכותי והיפה ביותר למען לקוחותיהם היא ביטוי של צרכנות נבונה ומושכלת..

אין כמו שיפוץ בית לחדש אותו ולהתחדש בו. עירוב בעלי מקצוע מהשורה הראשונה בשיפוצו ובעיצובו תבטיח לכם מוצר שאין כמוהו לא רק ליופי ולהידור אלא לנוחות ולרווחה, לתחושה של בית.

עוד ב
חשבנו שיעניין אותך גם...
אירוע השקת מובילנד פולג
הפארק בהוד השרון
הפארקים בשרון - בריאים לאדם ולסביבה
שכונת הקאנטרי החדשה של רעננה
ההזדמנות לחיות טוב בשכונת הקאנטרי החדשה של רעננה
בהמשך לבקשת הורים: דיון נוסף בנושא סגירת גני הילדים בכפ"ס
מכוון גבוה
"גם אם לא נבנה יחידת דיור אחת, נהיה תקועים בפקקים"
מעצימים בראשונים
גבר טבע למוות ביפו