הטרנד של הקיץ - פירסינג ועגילים

פירסינג ועגילים – מה חשוב לדעת לפני שעושים?

כתב לוקאל 01/07/2019
פירסינג ועגילים
pixabay

עגילים ופירסינגים למיניהם הפכו למיינסטרים של ממש בשנים האחרונות בישראל ובעולם המערבי כולו. ניתן למצוא כיום אנשים מקבוצות אוכלוסיה שונות ומשונות ובטווח גילאים רחב ביותר המתהדרים לפחות בעגיל אחד או שניים, נזם באף, עגיל בטבור, פירסינג זה או אחר באוזן או באזור אחר בגוף וכו'. תחום זה משותף לנשים ולגברים, לצעירים ומבוגרים כאחד. במידה וגם אתם/ן מתעניינים/ות בפירסינג ומעוניינים לעשות עגיל או פירסינג, מהם הדברים שחשוב ביותר שתדעו לפני שאתם הולכים על זה?

לבחור במקום המתאים – מה לחפש?

הנקודה המרכזית והחשובה ביותר כאשר מדובר בפירסינג, עגיל בטבור, עגיל "רגיל" באוזן או כל סוג אחר של קישוט גוף מסוג זה, היא בחירה נכונה של המקום בו תעשו את העגיל. בעוד מקומות רבים ושונים בארץ מבטיחים להיות הטובים והמקצועיים ביותר בפירסינגים, קעקועים וכו', לא כולם באותה רמה ומציעים את אותם התנאים. הדבר החשוב ביותר שיש לבדוק בהקשר זה הוא רמת המקצועיות, וספציפית רמת ההיגיינה, במקום מסוים בו אתם שוקלים/ות לעשות את הפירסינג. בקרו במקום ובחנו בשבע עיניים את צורת העבודה במקום זה – האם באופן כללי המקום נקי ומסודר? האם המקעקעים והאמנים השונים העובדים במקום עובדים בצורה מקצועית ונקייה, משתמשים בכפפות כל הזמן, מוציאים מחט חדשה וסטרילית ישר מהאריזה מיד לפני תחילת התהליך?

עשיית עגיל או פירסינג כרוכה כאמור בניקוב חלק מהגוף שלנו. כאשר עושים זאת כמו שצריך, בצורה מקצועית ותוך שמירה על היגיינה וכד', אין בכך כל בעיה או סיכון וגם זמן ההחלמה יהיה לרוב מהיר ופשוט ביותר. עם זאת, עבודה לא מקצועית ושמירה לקויה על היגיינה עלולה לגרום לזיהום ולבעיות שונות, ומכיוון שמדובר בעניין בריאותי לכל דבר כדאי מאוד לשים לכך לב טוב לפני שמחליטים על מכון מסוים.

אישור מההורים מתחת לגיל מסוים

בדומה לקעקועים, גם במקרה של פירסינג ועגילים שונים נדרש לעיתים להציג אישור מההורים, כאשר גילם של הנערים או הנערות המבקשים לעשות את הפירסינג הוא מתחת לגיל רשמי מסוים. מקומות שונים עשויים לבקש אישור זה עבור גילאים מעט שונים, שכן חלק מאותם מקומות מקפידים על חוקים נוקשים יותר ואינם מעוניינים להסתבך עם ההורים או הרשויות במידה והנער/ה מתחרטים לאחר מכן.

למעשה, במידה ומתעקשים עמכם על אישור הורים מדובר דווקא בסימן טוב – זה אומר שאותו מקום הוא מקצועי, מקפיד על החוקים ועובד לפיהם.

סוגי פירסינגים

מעבר לבחירת המקום, יש לבחור גם את סוג הפירסינג אותו מעוניינים לעשות. בניגוד לעגיל באוזן, למשל, שהיה הסוג הנפוץ ביותר בקטגוריה זו בעבר, כיום ניתן לבחור מבין סוגים רבים ושונים של פירסינגים, כולם פופולאריים במידה כזו או אחרת ולבטח מוכרים גם לכם. שמות כמו הליקס, טראגוס, ספטום ועוד הם שמות של פירסינגים נפוצים, ואם אינכם מכירים את הביטויים הללו מספיק לחפש אותם באינטרנט ולראות מיד בתמונות העולות כי מדובר בעגיל/פירסינג אותו אתם מכירים מאנשים אחרים.

הבחירה בין נזם באף, עגיל בטבור, היליקס, טראגוס ושאר סוגי הפירסינגים והעגילים השונים היא החלק המרכזי בתהליך, וכמובן שלכל תווי פנים וגוף מתאים משהו מעט שונה. אם אינכם מצליחים/ות להחליט, פשוט גשו למכון או סטודיו זה או אחר המתמחה בפירסינגים והתייעצו עם אנשי המקצוע במקום. הם ראו כבר כל כך הרבה אנשים בעלי תווי פנים שונים וסייעו להם להתאים את הפירסינג המושלם עבורם, עד כי הם מיד יוכלו לראות איזה סוג מתאים יותר למראה הכללי והייחודי שלכם.

היכנסו לאתר טרייבל טאטו, הסטודיו המוביל בתחום קעקועים ופירסינג

https://www.trt.co.il/

עוד ב
חשבנו שיעניין אותך גם...
פועל נהרג בהתהפכות מלגזה בירושלים
פועל נהרג בהתהפכות מלגזה בירושלים
מגמת נווטי קרב. גם להרצליה יש נציג
הטובים לטיס
עראיס דגים
מתכון ל"עראיס דגים"
חשד: ביצע עבירות מין בבנותיו
אנדרטה לזכר חללי "צוק איתן" תוקם בירושלים
חשד: התחזה לאישה והונה צעירה
קרן סגמן. מרחיבה את הפעילות
"נולדת לנצח"
מעודדים מעורבות חברתית