נלחמים בנהיגה בשכרות

עמותת אור ירוק ואיילון חברה לביטוח התפרסו בסוף השבוע בנמל תל אביב כדי להציל חיים

כתב לוקאל 07/07/2019
נלחמים בנהיגה בשכרות
צילום באדיבות עמותת "אור ירוק"

במטרה לצמצם את כמות הנפגעים מתאונות דרכים ולהעלות למודעות את הסכנות בכבישים אלה הנובעות מנהיגה בהשפעת אלכוהול ובכלל, חברו עמותת אור ירוק ואיילון חברה לביטוח לשיתוף פעולה במסגרתו התנדבו עובדי איילון יחד עם נציגי עמותת אור ירוק בפעילות ייחודית שנועדה להעלות למודעות את הסכנות הללו.

בערב יום ה' (ארבעה ביולי 2019) הגיעו המתנדבים עובדי איילון יחד עם נציגי עמותת אור ירוק לסביבת הבילוי בנמל תל אביב שם ביצעו פעילות הסברתית שנועדה לצמצם את כמות הנפגעים מתאונות אלכוהול ומתאונות דרכים בכלל. במסגרת הפעילות:

·        המתנדבים חילקו לעוברים ושבים "נשיפונים" שבאמצעותם ניתן לבצע בדיקת אלכוהול לנהגים צעירים ובכלל.

·        הוקמה עמדת משקפי אלכוהול – משקפיים אשר מרכיבים על העיניים והן ממחישות את השפעתו של האלכוהול על המוח וכיצד הוא פוגם ביכולת שלנו לבצע פעולות בסיסיות ועל אחת כמה וכמה פעולה הדורשת פוקוס וריכוז מלא כמו נהיגה.

·        חולקו למבלים במקום פלאיירים ובהם מידע אודות החוקים והתקנות הנוגעים לנהיגה תחת השפעת אלכוהול.

·         המתנדבים גם חילקו למבלים בנמל צמידים ועליהם הכיתוב "יחד נציל חיים".

את הפעילות קיימו הנציגים בשיתוף פעולה עם משטרת מרחב ירקון ששהו אף הם בדוכנים וסייעו בהסברה ובהעברת הפעילות הקהילתית.

ארז קיטה, מנכ"ל עמותת אור ירוק: "אנו באור ירוק רואים בהסברה לבטיחות בדרכים, ולסכנות הנובעות מהשילוב הקטלני של נהיגה ושתיית אלכוהול, נדבך חשוב ומכריע בצמצום התאונות והנפגעים. בנוסף אנו מאמינים כי הצעירים אליהם אנו פונים יוכלו לשמש כשגרירים חשובים מאוד לתחום הבטיחות בכבישים. שיתוף פעולה חשוב זה יוכל לקדם את הבטיחות על ידי כך שמסרים של בטיחות יועברו למבלים וליתר הקהילה. ככל שיותר ויותר אנשים יחשפו לתכנים המעודדים התנהגות בטוחה בדרכים כך נוכל להבטיח שיותר אנשים יגיעו הביתה בשלום".

 אריק יוגב, מנכ"ל איילון, סיכם את הפעילות וציין: "אנו רואים ערך עליון בחיי אדם, ועל כן היה לנו מאוד חשוב ליזום פרויקט מציל חיים זה בשיתוף עמותת אור ירוק. איילון, כחברה מובילה בביטוחי רכב, מקפידה לעודד ולקדם נהיגה אחראית וזהירה בכל הזדמנות. הפעילות הייחודית, בה לקחו חלק עשרות מתנדבים עובדי החברה ונציגי אור ירוק, היוותה עבורנו צעד נוסף משמעותי בעשייה למען הקהילה ואנו נמשיך ליזום פרויקטים חברתיים במגוון תחומים גם בעתיד".

 

עוד ב
חשבנו שיעניין אותך גם...
פסח אקשן ומים באינדי פארק
פסח אקשן ומים ב"אינדי פארק"
חולון עם הצעירים
"היה איש של חסד ובעל שמחת חיים גדולה"
כהנא. לקיים דיון רציני
פרויקט "מהיר לעיר" יעלה לדיון בישיבת המועצה?
הפוליטיקה של כפר סבא
הפוליטיקה של כפר סבא
עובד עיריית עפולה נהרג בפיצוץ רכבו
עובד עיריית עפולה נהרג בפיצוץ רכבו
רעננה מנסה למצוא דרך לפטור מחובת איחוד תאגידים
רעננה רוצה להיות עצמאית
גבר נרצח בעכו